Czwarty poziom trudności w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Z ciekawości popatrzyłem na negocjacje 4 poziomu, jakbym nie dał rady wojem to bym tego w ogóle nie zaczynał. Negocjacje na pobocznym świecie robie 1-2 poziom i słabe konflikty na 3 poziomie bo jest szybciej. Ale robienie ich na 4 poziomie to jak noszenie wody w sitku, a dawanie diamentów za kolejne szanse... to tak jakby żebrak wrzucał do kapelusza bogatemu. Prędzej zryżeje jak im dam jeden diament za taką szansę.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ja sobie zrobiłem na pobocznym świecie cały 4 poziom negocjacjami, żeby sprawdzić ile towarów na to idzie, no i wyszło dokładnie 971 sztuk, żeby zdobyć wieżę zwycięstw czy przechowywalnie budynków, śmiech na sali
 

DeletedUser14806

Guest
Jakieś pomysły jak przejść przedostatni sztab? mam na myśli walki bo negocjować to tego nie będe. Epoka Arktyka 60 konflikt 250%...
 

DeletedUser16512

Guest
@Fatherland hahaha rozwaliles system;) dobosz zaiste cudownie wpływa na balans każdej bitwy:) Coś mi mówi,że nie długo tworcy gry to zauważa,i będą musieli poddać go balansowi obcinajac statystyki,szczególnie w ataku;)
 

DeletedUser14806

Guest
to rewelacyjnie chyba postawie sobie w miescie te 20 koszar dobosza co do tej pory w iwentach zdobyłem;P
 

DeletedUser16512

Guest
Dokładnie tak jak mówi @Fatherland, a jak już zbalansuja, upss sorki,poprawia miało być, doboszy,to wtedy szybko chwytakiem te koszary do inwentarza,na czarną godzinę;) A i daj znać jak wyszkolisz z tylu koszar tylu doboszy, zaiste będziesz tak potężnym wojakiem,że nie śmie stawać Ci nigdzie na drodze, bo nie mam tak zbalansowanej armii:)
 

DeletedUser14806

Guest
mała poprawka koszar dobosza to ja mam 2 sztuki ale za to chorążych mam 22 sztuki czy wobec tego mogę zawojować coś tym na 4 poziomie wypraw?
 

HuanMing

Książę
mała poprawka koszar dobosza to ja mam 2 sztuki ale za to chorążych mam 22 sztuki czy wobec tego mogę zawojować coś tym na 4 poziomie wypraw?
No ba! Możesz je sobie wybodować, pomalować pędzlem do aktualnej epoki a potem... uwaga... werble... schować je do inwentarza! Z inwentarza chorąży będą dopingować Twoją armię i szkicować plany taktyczne przy użyciu chorągiewek, a to zapewni Ci niekwestionowaną wygraną we wszystkich potyczkach w 4 poziomie!

A tak żeby mnie ktoś nie oskarżył, że nie na temat... Nie robię 4tego poziomu w ramach protestu przeciwko nagrodom wartościowym inaczej i tak zostanie dopóki coś się nie zmieni.
 

DeletedUser7795

Guest
A tak żeby mnie ktoś nie oskarżył, że nie na temat... Nie robię 4tego poziomu w ramach protestu przeciwko nagrodom wartościowym inaczej i tak zostanie dopóki coś się nie zmieni.

Ja na czwartym poziomie walczyłem raz, tylko i wyłącznie z ciekawości jakie dostanę nagrody. Ciekawość zaspokoiłem więc teraz zmieńcie nagrody to zacznę brnąć dalej na czwartym poziomie.
 

DeletedUser13695

Guest
niestety czwarty poziom jest zbyt ekstremalny. Gdyby nie wliczal sie w wyprawy to moglby zostac na takim poziomie bo jak w zamysle bylo jest to poziom dla koksiarzy :) ale niestety wlicza sie w ogolny rankink wypraw wiec powinni to zbalansowac .
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Wie ktoś może czy są jakieś ograniczenia co do ilości osiadania tarasó rolnych?
Stoją u mnie 2, chcę postawić 3 i nie mogę, zaznaczam, że spełniam wszystkie warunki by je postawić
 

DeletedUser17290

Guest
No ba! Możesz je sobie wybodować, pomalować pędzlem do aktualnej epoki a potem... uwaga... werble... schować je do inwentarza! Z inwentarza chorąży będą dopingować Twoją armię i szkicować plany taktyczne przy użyciu chorągiewek, a to zapewni Ci niekwestionowaną wygraną we wszystkich potyczkach w 4 poziomie!

A tak żeby mnie ktoś nie oskarżył, że nie na temat... Nie robię 4tego poziomu w ramach protestu przeciwko nagrodom wartościowym inaczej i tak zostanie dopóki coś się nie zmieni.
to trzeba było zacząć grę 3 lata temu na cokolwiek dającego pr-y lub diasy pół roku się polowało i nie raz się nie trafiło.
 

DeletedUser16730

Guest
to trzeba było zacząć grę 3 lata temu na cokolwiek dającego pr-y lub diasy pół roku się polowało i nie raz się nie trafiło.

To, że sto lat temu były tylko furmanki nie tłumaczy faktu, że dzisiaj pociągi mają opóźnienia.
 

DeletedUser7795

Guest
Podobno jest kilka zestawów nagród w wyprawach gildyjnych...
Gó*no prawda. Na czwartym poziomie wypraw śmieci jak były tak są nadal:
- plany Świątyni Reliktów
- medale
- wieża zwycięstwa

Teraz nawet kijem nie tknę czwartego poziomu.
 

DeletedUser15836

Guest
Ale są też farmy tarasowe i obserwatoria... Niestety, farmy trzeci raz nie trafiłem, ale za to 3 śo mam ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Zmienią nagrody to ja zmienię zdanie i zacznę robić czwarty poziom. Czwarty poziom to teraz tylko strata towarów w przypadku negocjowania konfliktów.
 
Do góry