Czwarty poziom trudności w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
jedyne co motywuje niektórych do kończenia tego poziomu - to idiotyczne wprowadzenie tego poziomu do rankingu wyprawy...
To może być wytłumaczenie po co się ten poziom zalicza, inaczej nikt by go nie robił. A teraz statystyki pokażą, że ludzie biorą udział czyli się podoba się. I taki wyjdzie feedback.
więcej budynków PRowych - nie
Lubisz być męczennikiem, szanuję to. Ale raczej nie epatuj tym, że niepotrzebne jest to co jest najbardziej potrzebne. Bo to trochę wygląda jakby Ci nie o to chodziło żebyś miał tylko żeby inni nie mieli.
 

DeletedUser15836

Guest
@jan-maria-scyzoryk, tego jest tak pełno, że już nie ma po co przesadzać... Sam mam 2 bazary do ustawienia, ale już nie ma gdzie. Nie przesadzajmy... Może od razu każdemu dajmy na start milion PR do paska i milion co tydzień "a tak sobie"?
 

DeletedUser16730

Guest
Sam mam 2 bazary do ustawienia, ale już nie ma gdzie
Ale bierzesz pod uwagę, że ja mam dużo miejsca na świątynie wiedzy np.?
Może od razu każdemu dajmy na start milion PR do paska i milion co tydzień "
Jakbym zjadł obiad i powiedział, że jestem nadal głodny to byś mi napisał żebym zeżarł jeszcze 10 wagonów kotletów?
Nie a tak sobie tylko a tak bo to jest podstawowy czynnik rozwoju.
To tak jakbyś stwierdził, że masz dużo tlenu w butlach więc można śmiało przestać sadzić drzewa na ziemi.
 

DeletedUser16512

Guest
Proszę soe nie kłócić bo nie ma o co. Jeśli ktoś jescze nie zaczął,a rozważa zacząć 4 poziom wypraw,to zdecydowanie odradzam, nagrody są dokładnie takie same hak tydzień temu. Sa medale,jest też upragnioną przez graczy wieża zwycięstwa dokładnie jako nagroda w 56 konflikcie:) a w następnej dużej piramidzie,uwaga spoiler haha przechowaj budynek:)jak jeszcze kilka takich chwytakow wygram,to spakuje nimi całe swoje miasto do inwentarza i tyle będziecie mnie w grze widzieć
 

DeletedUser15836

Guest
Ale bierzesz pod uwagę, że ja mam dużo miejsca na świątynie wiedzy np.?
Pewnie, bazary też mogę św pozastępować ;)

Jakbym zjadł obiad i powiedział, że jestem nadal głodny to byś mi napisał żebym zeżarł jeszcze 10 wagonów kotletów?
Czy kiedykolwiek ktoś w tej grze narzekał na to, że ma za dużo PR? Poza mną teraz? Jest taka choroba, która powoduje, że odczuwasz apetyt, choć jesteś full

To tak jakbyś stwierdził, że masz dużo tlenu w butlach więc można śmiało przestać sadzić drzewa na ziemi.
Nie zgodzę się, bo budynki PRowe nie są wyczerpalne ;) W przeciwieństwie do produkcji PR.
 

DeletedUser16730

Guest
Czy kiedykolwiek ktoś w tej grze narzekał na to, że ma za dużo PR? Poza mną teraz? Jest taka choroba, która powoduje, że odczuwasz apetyt, choć jesteś full

Jest taka zasada, że większość ma rację, a nie na odwrót. Skoro wszyscy są głodni to może jednak Ty masz anoreksje?
 

DeletedUser15836

Guest
Większość chciałaby dostać coś za nic, to też jest racja? Np. komuna idealny przykład ;) Chociaż to słaby przykład. A jak coś jest uważane za dobre przez większość, to czy zawsze jest dobre? ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Chociaż to słaby przykład

Fakt, komuna wcale nie była w tym wyspecjalizowana, tak jakby w kapitalizmie nikt nie chciał niczego za darmo. Wszyscy chcą bo taka jest natura człowieka.

A jak coś jest uważane za dobre przez większość, to czy zawsze jest dobre?

Jeśli wszyscy będą kradli to będzie to normalne. Nie zmieni tego fakt, że to jest złe bo przewartościują się zasady moralne.
To samo jest z grą, dopóki wszyscy chcą PR jest to najważniejszy element, nawet jak Ty go nie chcesz. Czy się to komuś podoba czy nie tak to właśnie działa.
 

DeletedUser15836

Guest
Zgoda, najważniejszy, ale nie przesadzajmy już... I tak jest tyle metod ich zdobywania, zarówno do paska jak i budynków, że w zupełności wystarcza...
 

DeletedUser16730

Guest
Zgoda, najważniejszy, ale nie przesadzajmy już... I tak jest tyle metod ich zdobywania, zarówno do paska jak i budynków, że w zupełności wystarcza...
Załóżmy na chwilę, że to prawda i faktycznie wystarczy.
Towarów więcej - tak, więcej budynków PRowych - nie
Towary mają relatywnie mniej metod? Relatywnie, czyli stosunek jednego do drugiego w kontekście tego ile potrzebujesz dziennie np.

Ile masz niepotrzebnych PR w magazynie? Ale nie takich które chomikujesz żeby je pomnożyć arką, tylko takich co leżą i nigdy nie wydasz. A ile masz towarów?
Potrzebujesz towar? Po co? Do robienia wypraw? OK, i chcesz na tych wyprawach żeby zdobywać towar bo znowu zrobisz wyprawy? Koło zamknięte. A może do handlu? Też OK, ale dostaniesz za to PR i znowu wychodzi na to, że chcesz PR.
Mogę mnożyć domysły i zawsze na końcu łańcucha pokarmowego będzie PR. Ile byś ich nie miał dziennie zawsze przyda się więcej w odróżnieniu od reszty.
Można jedynie dyskutować które budynki PR opłaca się stawiać, ale to jest uwarunkowane indywidualnie. Bazar < tarasy < świątynia, jest hierarchia przydatności. Jakbyś napisał "dość bazarów" to bym się mógł zgodzić, ale dość budynków PR? Nie ma takiej mozliwości.
 

DeletedUser15836

Guest
Po pierwsze - wyprawy nie dają tylko towarów, ale są one potrzebne, by zdobyć też inne itemy/budynki. Poza tym - nie mówię nie PRom, ale jednorazowym - paczki, pasek. Jestem przeciwny budynkom PRowym ;)
 

Toudi01

Szlachcic
no to powiem tak skoro moje posty sa usuwane
My gracze mozemy sobie tu pisac prosic,blagac ,wkurzac sie ale suport i tak ma to gdzies bo to oni nie robia gre , dostaja diaxy za to ze odp jak maja w skrypcie i tyle zadnej konkretnej odp nie dostaniemy a gra jak sie psula tak psuje moze jest to nawet zrobione specjalnie zeby ewnego pieknego dnia kazdy z graczy wchodzac na gre zobaczyl napis "Przepraszamy ale serwer nie dziala z przyczyn technicznych" i to tyle bedzie bo Foe nawet nie ma kopi zapasowej tej gry wiec jest to bez sensu pisac im co kolwiek jak i tak to nic nie zmieni lepiej pograc w czolgi (WOT) lub statki (WOW) bo foe juz pomalutku umiera widac to po kazdej aktualizacji
 

DeletedUser14806

Guest
Widzieliście to promo na diamenty?...cytuje 2500 serc za darmo! bagatelka 80 euro trzeba wydać i mamy juz prawie pół św wiedzy! takie promocje to można pożyć.

Jak to widze to poprostu nie wierzę w tą beszczelność ludzi odpowiedzialnych za to...oferują nam taki mega syf w grze a w ramach "przeprosin" promocje z biedronki
 

Toudi01

Szlachcic
Widzieliście to promo na diamenty?...cytuje 2500 serc za darmo! bagatelka 80 euro trzeba wydać i mamy juz prawie pół św wiedzy! takie promocje to można pożyć.

to jest promo gram na holenderskim swiecie i tam jest promo na diaxy tu daja 40% a tam 150 % jak to zobaczyem to mi szczena klawiature rozwalila jak opadala i teraz mi odp dlaczego tak jest ze jeden serwer jest lepszy od drugiego?
 

DeletedUser14806

Guest
No to grubo...ja nie pamietam aby na Polskim serwie była jakaś dobra promocja , same biedronkowe gdzie za ponad 300 zeta dostaje sie kajzerke gratis.
 

DeletedUser14806

Guest
To co juz od 60 konfliktu w wyprawach mamy teraz 250%? ja pier nawet informacji żadnej nie podali . za łatwo mieliśmy co....jeszcze żadne relikty niechcą wpadać w tym czwartym!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
wszystkie konflikty przeszedłem walcząc, w tym tygodniu uzylem bonusu +30 % do ataku z tawerny, ale generalnie prawie nic to nie dalo. Losowosc strzałów krytycznych z oranżerii, ilosc szkodzeń wojska w pierwszej fali, ma znaczenie czy da sie przejsc dany konflikt.
 

DeletedUser16965

Guest
gracze piszą :
wszystkie konflikty przeszedłem walcząc, w tym tygodniu uzylem bonusu +30 % do ataku z tawerny, ale generalnie prawie nic to nie dalo. Losowosc strzałów krytycznych z oranżerii, ilosc szkodzeń wojska w pierwszej fali, ma znaczenie czy da sie przejsc dany konflikt.

a jak to rozumie suport :
gracze uważają iż IV etap jest za łatwy i proszą o podniesienie procentów wojsk obronnych
 

DeletedUser15836

Guest
To co juz od 60 konfliktu w wyprawach mamy teraz 250%? ja pier nawet informacji żadnej nie podali . za łatwo mieliśmy co....jeszcze żadne relikty niechcą wpadać w tym czwartym!

przekażcie tym gnoją z inno games żeby sie walili na cyce z tymi wyprawami.
niech sobie jeszcze pińcet zrobią juz od 1 konfliktu te oszołomy.
Że co? Jakie 250%? :D

Ja na czwartym miałem parę reliktów - 2x 2 plany i 1x 5 jegrów
 

DeletedUser11123

Guest
Cała ta afera ma swój początek w GvG i nieudolności ig. poprawienie jego funkcjonowania totalnie ich przerasta, więc kombinują jak tu ludzi od niego odciągnąć. Ponadto cały świat zmierza w kierunku apek mobilnych, to oni też muszą nadążać za postępem. Wersja mobilna jak wiadomo gvg nie ma, tak więc po co się męczyć nad czymś, co jest dostępne tylko dla tych co z postępem jakoś nie ruszyli. Dodali wyprawy poziom 4 z super nagrodami ale jak się okazało zbyt super. To je ciach! no ale jakoś trzeba jednak ludzi do tych wypraw zagonić. i tu się ktoś wreszcie w ig popisał błyskotliwym pomysłem (bez ironii w tym momencie, autentycznie chylę czoła) i ten "raczej niewliczający" się do mistrzostw poziom, nagle już się wlicza. Wiadomo że prędzej czy później żyłka współzawodnictwa weźmie górę nad świętym oburzeniem. Głupawo te procenty wyglądają ale co tam. zmienianie tego to dodatkowa robota, łatwiej historyjkę spłodzić.
 

DeletedUser14806

Guest
wszystkie konflikty przeszedłem walcząc, w tym tygodniu uzylem bonusu +30 % do ataku z tawerny, ale generalnie prawie nic to nie dalo. Losowosc strzałów krytycznych z oranżerii, ilosc szkodzeń wojska w pierwszej fali, ma znaczenie czy da sie przejsc dany konflikt.

Dokładnie wypisując takie rzeczy sprawisz że za góra 2 tygodnie bedzie można przejść wyprawy tylko negocjacjami wydając tone diamentów i tone surowcy bo przypieprza taki bonus obronny że nawet przy twoim magicznym szczęsciu do bonusów z oranzeri juz nie da sie ich przejść walcząc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Ja tylko zauważę, że miało iść 2x tyle sury, co w 3. etapie, idzie nawet 7-8 na ruch, a w 3. etapie max 3 było chyba...
 

DeletedUser14757

Guest
IV etap łatwizna, 1-3 podejścia do negocjacji na każdy konflikt. Dajcie coś trudniejszego bo niedługo to z nudów będzie szło przysnąć.
 

Fatherland

Książę
ja przechodzę 4 etap wojskiem, trzeba tylko je dobrze dobrać, praktycznie bez dużych strat... Uczyłem się od profesorów tego forum.
 
Do góry