Czwarty poziom trudności w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14308

Guest
Jeszcze jedno na temat statystyk dotyczących wypraw.Na becie pewnie sporo ludzi w nie grało bo coś nowego bo fajne nagrody itd. jednak tam też było niezadowolenie ze sa nagrody nieadekwatne do poziomu a były tam nagrody o niebo lepsze niż są teraz tutaj.Nikt nigdzie nie napisał że nagrody z bety nie będę także tutaj więc i tu ludzie grali w dużej ilości.Ja zrobiłem wszystkie 64 walki w niecałe 12 godzin a nie wygrałem zbyt wielu podejść więc szły medale i diamenty na kolejne podejście i co się okazało że z tego wielkiego halo jakie zrobiliście jest jeden wielki merde.
 

DeletedUser14308

Guest
No ale według nich na forum wchodzą i pisze tylko Ci niezadowoleni a Ci zadowoleni są w takim blogostanie ze pisać nie mogę z rozkoszy
 

DeletedUser16730

Guest
Jeszcze jedno na temat statystyk dotyczących wypraw

Nie tylko wypraw, ciekaw jestem czy w tych statystykach jest podział na noobów i ogarniajacych.
Ledwo kiedyś zacząłem grać i był event. Wygrałem koszary dobosza, cieszyłem się jak głupi do śrubek. Oczywiście postawiłem 2 sztuki, wszyscy w sąsiadach to mieli, niektórzy po 3 nawet i chorążych.
Co wtedy pokazały statystyki? Że dobosze są pożądani bo ludzie to stawiali i pewnie do dzisiaj tak pokazują.
 

DeletedUser16861

Guest
dopuszczeni są wszyscy którzy ukończyli poziom 3
mam pytanie czy już jakaś gildia zrobiła w 100% wyprawę. Chodzi mi oczywiście o taką co ma najmniej 40 członków a nie 3-10. Wymóg 100% może wymusić zmianę składów gildii i dużo nieporozumień na tym tle i czy nie byłoby lepiej do czwartego poziomu dopuszczać wszystkich graczy którzy ukończyli poziom 3.
 

DeletedUser15836

Guest
Co do nagród... Moim zdaniem dobrze, że nagrody są jakie są, ale nie rozumiem od czego zależą różne nagrody za skończenie 4. etapu u różnych graczy. To mi w tym wszystkim nie pasuje... I zastanowiłbym się nad tym, żeby nagrody, a przynajmniej główna za 4. etap miała więcej procent szans. Przykładowo gdyby był tydzień z farmą tarasową, to dałbym im co najmniej 75%, a drugiej góra 25.
Albo i 100% ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przynajmniej jedną nagroda powinna mieć szansę trafienia 133%. Czyli dla przykładu za konflikt trafiamy Studnie Życzeń ale.. bez wody. A w następnym konflikcie mamy wtedy 33% szansy na trafienie 2 baniek 5-cio litrowych wody z Biedronki, skrzynki octu, lub pół litra Starogardzkiej by to oblać.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie tylko wypraw, ciekaw jestem czy w tych statystykach jest podział na noobów i ogarniajacych.
Ledwo kiedyś zacząłem grać i był event. Wygrałem koszary dobosza, cieszyłem się jak głupi do śrubek. Oczywiście postawiłem 2 sztuki, wszyscy w sąsiadach to mieli, niektórzy po 3 nawet i chorążych.
Co wtedy pokazały statystyki? Że dobosze są pożądani bo ludzie to stawiali i pewnie do dzisiaj tak pokazują.
A jak pokazaly statystyki dotyczace bazaru, to wiekszosc produkuje w nich mlotki i towary (na zlosc pladrujacym...), stad nowe mighty and powerfull warsztaty Mikolaja i inny szmelc...
 

DeletedUser15227

Guest
A jak pokazaly statystyki dotyczace bazaru, to wiekszosc produkuje w nich mlotki i towary (na zlosc pladrujacym...), stad nowe mighty and powerfull warsztaty Mikolaja i inny szmelc...

Skąd te dane? Większość moich sąsiadów produkuje dla mnie PRy :)

Ps. Widzę, że jednak nastąpił powrót do Gry :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Towarzysz Jan Maria Scyzoryk melduje wykonanie 133% normy

e76d84601effa.jpg
 

DeletedUser11629

Guest
Skąd te dane? Większość moich sąsiadów produkuje dla mnie PRy :)

Ps. Widzę, że jednak nastąpił powrót do Gry :D

Moi na bazarach produkuja naprawde wszystko, tylko nie pyrki, szkoda czasu na tych ich krwiozerczych wlocznikow... zalatw mi porzadniejszych :p

Wrocilam, nawet mialam Cie przez chwile w znajomych, ale nie motywowales i nie odwiedzales tawerny, wiec... :p
 

DeletedUser15227

Guest
Moi na bazarach produkuja naprawde wszystko, tylko nie pyrki, szkoda czasu na tych ich krwiozerczych wlocznikow... zalatw mi porzadniejszych :p

Wrocilam, nawet mialam Cie przez chwile w znajomych, ale nie motywowales i nie odwiedzales tawerny, wiec... :p

Nic nie mogę załatwić :D. Fajnie, że wróciłaś...tęskniłem ;).
Ps. No na A mało aktywny jestem....
 

DeletedUser

Guest
No i super. Tymi wszystkimi zmianami spowodowaliscie jedno. Na dwóch światach szefuje sobie w 4-ro osobowych Gildiach. I tak trzymać. Rotacje i niezadowolenia w gildiach to jest ten Wasz balans?
 

DeletedUser11629

Guest
I lepiej od razu sie przyznajcie, coscie zepsuli dzisiaj, albo.

To balans WG obejmuje tez teraz to, ze system lepiej wie, jakim wojskiem powinnam walczyc i sam mi wymienia je po kliknieciu "atakuj"...? Ustawiam 7 lotrow i kusznika, a na pole walki tajemniczym sposobem wdreptuja mi 4 trebusze, 2 kusznikow i 2 lotry... Moge se oczywiscie wywiesic francuska flage, ale podejscie diabli wzieli... W dodatku po zakonczeniu walki system zdejmuje mi obrone miasta... to kara za kiepska strategie w walce, czy co...? To moze to sa te nowe "nagrody i utrudnienia" w WG...? Na dwoch swiatach juz mi sie to dzis zdarzylo.
 

DeletedUser8110

Guest
I lepiej od razu sie przyznajcie, coscie zepsuli dzisiaj, albo.

To balans WG obejmuje tez teraz to, ze system lepiej wie, jakim wojskiem powinnam walczyc i sam mi wymienia je po kliknieciu "atakuj"...? Ustawiam 7 lotrow i kusznika, a na pole walki tajemniczym sposobem wdreptuja mi 4 trebusze, 2 kusznikow i 2 lotry... Moge se oczywiscie wywiesic francuska flage, ale podejscie diabli wzieli... W dodatku po zakonczeniu walki system zdejmuje mi obrone miasta... to kara za kiepska strategie w walce, czy co...? To moze to sa te nowe "nagrody i utrudnienia" w WG...? Na dwoch swiatach juz mi sie to dzis zdarzylo.
Sytuacja z przeglądarki czy aplikacji mobilnej?
 

DeletedUser11629

Guest
Sytuacja z przeglądarki czy aplikacji mobilnej?
Z aplikacji. I od razu odpowiem na niezadana jeszcze prosbe: nie, nie zglosze tego bezposrednio do supportu, bo kontakt z supportem w apce nadal jest dla mnie niemozliwy, pomimo kilku reinstalacji samej apki, zmiany fona oraz... uwaga... zmiany konta... :D
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd ten jest już zgłoszony do naprawy, więc nie musisz pisać do Supportu. Przepraszamy za kłopoty.
 

DeletedUser

Guest
Kłopoty? Jaja sobie robicie. W trakcie negocjacji na H wybieram podejście za diaxy. Występuje błąd i restart apki. Po restarcie widzę to:

Screenshot_2017-02-21-18-32-20.png

I co teraz mam zrobić? Domagam się zwrotu diamentów!

>>> Napisz do supportu. Tutaj nie pomożemy. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11695

Guest
Znalezione, tak dla przypomnienia...:
View attachment 2714

Myślę, że ostatnia wyprawa pokazała, że jest tak jak sprostowano wyżej...IV etap zalicza się do mistrzostw.

Co do samej IV - z racji tego, że w ramach negocjacji nie ma już monet i narzędzi, towary schodzą błyskawicznie. Pomocny okazuje się zakup w tawernie dodatkowej tury.Osobiście wypsztykałem się prawie do 0 z surowców nie dochodząc do końca IV, więc jeśli nie będzie to konieczne, w tym tyg. sobie daruję wypad do krainy wulkanów ;)

Kłopoty? Jaja sobie robicie. W trakcie negocjacji na H wybieram podejście za diaxy. Występuje błąd i restart apki. Po restarcie widzę to:

View attachment 2724

I co teraz mam zrobić? Domagam się zwrotu diamentów!

>>> Napisz do supportu. Tutaj nie pomożemy. - siorprajs
Na tym etapie za diamenty grasz? :?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5324

Guest
ostatnia nagroda w IV poziomie wypraw - przechowanie budynku - jest jakimś nieporozumieniem... to ma być nagroda za najtrudniejszy konflikt???:mad:
 

DeletedUser7795

Guest
2 PR
20 towarów < nie powinno być tej nagrody
Mala paczka medali < nie powinno być tej nagrody
Podwojny plan swiatyni < nie powinno być tej nagrody
5 PR
4 podejścia
Mala paczka medali < nie powinno być tej nagrody
Wieza zwycięstwa < nie powinno być tej nagrody
5 PR
Bardzo duza paczka monet
Srednia paczka medali < nie powinno być tej nagrody
Zestaw do ulepszenia < nie powinno być tej nagrody
10 PR
35 towarów < nie powinno być tej nagrody
50 diamentow
Przechowaj budynek

Połowa do wywalenia.
Gdzie są jako nagrody bazary, boiska piłkarskie, studnie życzeń, kryjówki łotrów, paczka 50 albo 100 PR na pasek, 50 lub 100 diamentów ?
Za taki poziom wypraw nagrody zaznaczone na niebiesko powinny być zamienione na te, które ja napisałem : tj. bazar / boisko piłkarskie, studnia, kryjówka łotrów, paczka 50 lub 100 PR na pasek, 50 lub 100 diamentów.

Musicie zacząć lepiej nagradzać graczy tym samym motywując ich do tego aby ponownie wzięli udział w 4 poziomie wypraw.
No i na cholerę @Mirras Jot tak się trudził? Dla głupiego zestawu do przechowania?
To jest kpina z graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5324

Guest
Kilka PR i ewentualne diamenty (50% szans) to trochę za słabo, jak na koszty sięgające kilkuset surowców (bo nie wierzę w możliwość przejścia tego wojskiem w AP) plus promet - też około 50-100 szt pójdzie, w zależności od farta...
paczki medali - to już kpina sama w sobie, to samo plany Świątyni Reliktów, czy wieże zwycięstwa... towary - rozumiem - ale powinny być w większych ilościach...
ogólnie - coś możesz wygrać (podkreślam - możesz, ale nie jest powiedziane, że wygrasz) - ale na pewno więcej stracisz...
jedyne co motywuje niektórych do kończenia tego poziomu - to idiotyczne wprowadzenie tego poziomu do rankingu wyprawy...
 

DeletedUser15836

Guest
Towarów więcej - tak, więcej budynków PRowych - nie, punkty na pasek/paczki - mogą być ;)
 
Do góry