Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

ZjemCię

Wójt
Ciężko to będzie 15 razy robić to samo. Ciekawe czy autor pomysłu, podołałby zadaniu które wymyślił :D.
Chciałem sprawdzić co i jak, więc się spiąłem w sobie, przemyślałem taktykę Oporowo i zrobiłem kolejny (3) raz vikingów. żeby sprawdzić ile się da z tego wycisnąć.
Na wariant nr 3 przewidziane są odp nagrody dodatkowe za ukończenie w określonych czasach odpowiednio 6, 2 i 1 fragment zestawu Greater Runestone
14d 22h 25m 17d 17h 37m 20d 12h 50m
Wydając na samym początku w newralgicznych momentach (zabrakło ~2 towary do odblokowania czegoś, lub wolałem wyprodukować towary i wydać na rozszerzenie a na odblok. kupić) łącznie około 150~170 diamentów i ukończyłem całość w 8 dni. Nieco ponad połowa czasu jaki był przewidziany na najszybszy wariant.
Jeśli w takim czasie dało by radę to robić myślę ze te 15x będzie można zdzierżyć i szybko o nich zapomnieć, choć nie ukrywam już mi się nie chce myśleć o tych vikingach.
 

ZjemCię

Wójt
17 tygodni dyscypliny dzień w dzień? Kurde, gra to ma być przjemność nie musztra.
1. Każdy kolejny poziom robi się szybciej, ja pokazałem że można to zrobić znacznie szybciej niż "zakłada plan"
2. Jeśli komuś musztra sprawia przyjemność to co komu do tego? (dla każdego gra jest czymś innym ;))
3. Wyścig z czasem jest po to żeby zdobyć dodatkowe zestawy ulepszenia - nagrodę główną dostajemy niezależnie od czasu ukończenia.
4. Nudne to to będzie już po kilku razach więc przyjemność tylko dla wybranych?
5. Nie dzień w dzień - jak każdy normalny człowiek miałem w tym czasie porządki przed świąteczne, wigilię i dwa dni Świąt pełne wizyt u rodziny, a gram tylko na komputerze :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20630

Guest
Nie mam czasu ani możliwości prześledzić cały wątek zwłaszcza z tel i w pracy
Pytanie
Czy ktoś wie o co chodzi z tym opuszczeniem osady i utraty tego co sie osiągneło bo ja tego nie tozumiem....czy tu chodzi o to ze jak wejde do wikingów coś tam zrobię a potem z niej wyjde do obecnego świata gry lub zmienie świat z A na C to wszystko przepada .......
Jeśli moge to prosze o wyjaśnienie
 

Fatherland

Książę
Skill: Spoils of War
The first x victorious battles have a chance of x to provide you with a random reward. Refreshes with each collection.

na 10 lvl 5 szans po wygranych walkach z 25% szansy na np "50 goods, 250 goods, 10 fps, 50 fps, 10 rogues - rewards so far"

nie skomentuje...
 

ZjemCię

Wójt
Nowa perła przy 16 lvl już ma 6x szansa na nagrodę, więc jeśli by ja podciągnąć do 60-80 lvl i wyciągnąć 12x-15x nagroda i trafić choć raz porządnie pr to powiem szczerze że by się opłaciło postawić.
 

DeletedUser20310

Guest
Witam
Był kiedyś event, który dawałby choć jedno pole/rozszerzenie terenu?
Może nie ten dział, no ale.. ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Jest dokładnie tak jak myślisz, na wiki jest podane jak zdobywa sie wszystkie rozszerzenia.

Cieszę się z Twojej odpowiedzi, ale nie pytam o "oczywiste oczywistości", bo to każdy wie. Pytam o konkretne sytuację, w tym przypadku event -> rozszerzenie terenu. W wiki, na którą się powołujesz, nie jest napisane, że np możesz klikać po ekranie, gdzie w większości wyskakują "narzędzia" i złoto, a jednak można tam znaleźć (chyba nawet rzadziej niż w Studni) diamenty.
Chodziło mi o konkretną odpowiedź od konkretnej osoby, bo wertowanie CAŁEJ wiki (chociażby wszystkich eventów) jest dość...

Nie bylo i nie bedzie bo terenu nie rozdaja.

Dzięki. O to chodziło.
Pozdr
 

Borisel

Hrabia
Ostatnia technologia w wirtualnej "Obywatelski system punktacji" . Czyżby gra RPG w realu ? Wynieś śmieci - 50 expa , zdobycie osiągnięcia - ukończenie szkoły ? ;D

Jednakże zaintrygowaliście mnie wzmianką o Marsie ? Lepiej późno niż wcale . Mimo nie logicznego ciągu epok .
 
Do góry