Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DomLuk

Wójt
Nic czekamy na wiecej inforamcji bo brakuje wielu informacji takich jak :
Jaki % na danym poziomie ?
Czy będzie jakiś limit wygranych lub strzałów?
Działająca też na GvG ?
 

ISsKRA

Szlachcic
Fajnie się zapowiada?? Ani trochę... chyba że wszyscy tu piszący siedzą w wirtualnej...........
Druga z kolei militarna? a pr-owa? to nic ? zrobi się później? nie wszyscy grają na kompach by walczyć na gvg, więc mam nadzieję że jak już coś dodają to sprawdzi się i u mobilnych graczy
Ale zadowolona nie jestem :(
 

DeletedUser20569

Guest
Fajnie się zapowiada?? Ani trochę... chyba że wszyscy tu piszący siedzą w wirtualnej...........
Druga z kolei militarna? a pr-owa? to nic ? zrobi się później? nie wszyscy grają na kompach by walczyć na gvg, więc mam nadzieję że jak już coś dodają to sprawdzi się i u mobilnych graczy
Ale zadowolona nie jestem :(

Zobacz ile pereł jest z PR a ile wojskowych mniej więcej tyle samo wiec ja tu problemu nie widzę :)
 

DeletedUser20569

Guest
iskiereczko ja wiem ze są gracze farmerzy co przelewają tylko pr z prawej na lewą :))
ale im więcej by ci tych pr dali tym gra robiła by się nudna bo było by cie stać na wszystko bez żadnego najmniejszego trudu.
lecz ta gra nie jest gra farmerska lecz strategiczna i głównym wątkiem zawsze będą walki miedzy gildiami i graczami a nie sadzenie ogórków.
dla tego to będzie 7 militarna (ALCA się do nich nie zalicza) do 6 PR wiec ja tylko ciesze się ze rozmaici to rozgrywkę na poziomie miedzy ludzkim :)
 

ISsKRA

Szlachcic
iskiereczko ja wiem ze są gracze farmerzy co przelewają tylko pr z prawej na lewą :))
ale im więcej by ci tych pr dali tym gra robiła by się nudna bo było by cie stać na wszystko bez żadnego najmniejszego trudu.
lecz ta gra nie jest gra farmerska lecz strategiczna i głównym wątkiem zawsze będą walki miedzy gildiami i graczami a nie sadzenie ogórków.
dla tego to będzie 7 militarna (ALCA się do nich nie zalicza) do 6 PR wiec ja tylko ciesze się ze rozmaici to rozgrywkę na poziomie miedzy ludzkim :)

Wcale nie urozmaici.... Gracze w wirtualnej znow będą zarabiać tysiące Pr, więc mi tu nie pisz o grach farmerskich itp itd.... A ci np w kolonii będą mieli jeszcze większe baty bo przez obrony przestaną się przebijać (bo na super świetną perle nie będzie ich stać) gdzie tu grywalność? Wg mnie żadna.... Ciągle łomot :(
 

DeletedUser17535

Guest
Nic czekamy na wiecej inforamcji bo brakuje wielu informacji takich jak :
Czy będzie jakiś limit wygranych lub strzałów?
Przecież z wypowiedzi wyraźnie widać, że jest limit:
z bety:
" VF3|Spoils of War: The first %d victorious battles have a chance of %f% to provide you with a random reward. Refreshes with each collection. "

Pytanie co będzie drugim dodatkiem, tym zbieranym. Jak pr to będzie dla każdego, jak co innego to już niekoniecznie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Druga z kolei militarna? a pr-owa? to nic ? zrobi się później? nie wszyscy grają na kompach by walczyć na gvg, więc mam nadzieję że jak już coś dodają to sprawdzi się i u mobilnych graczy
Co ta perła, o ile prawdą są opisywane parametry towary za walkę, ma wspólnego z walką?
W żaden sposób nie będzie ona wpływać na walkę, tylko dawać "towary", wiec to perła towarowa taka jak np. bank nasion.
Kto walczy nadal będzie walczył, a kto nie walczy to jej nie postawi i nadal nie będzie walczył.
Nie ma się czym podniecać.
 

DeletedUser222

Guest
Gracze w wirtualnej znow będą zarabiać tysiące Pr, więc mi tu nie pisz o grach farmerskich itp itd.... A ci np w kolonii będą mieli jeszcze większe baty bo przez obrony przestaną się przebijać (bo na super świetną perle nie będzie ich stać)
A to ktoś zabrania graczom z kolonii kupić towary z wirtuala za PRki?
 

DeletedUser17797

Guest
Zawsze komuś będzie pasowała komuś nie,, i nigdy nie bedzie superr,, a mnie cieszy, jestem dopiero w przyszłości ale walczę i tylko dzięki temu jeszcze gram, jakoś przelewać pr dla mnie to nudne , jednak bardziej mnie cieszą te zebrane u sąsiadów:D
 

Von Grun

Wicehrabia
Czyli, poprawcie mnie jeśli sie mylę, taka duża studnia życzeń?
E:
Na becie ktoś rzucił, że łupy wojenne to będzie skrzynia, w której do wyboru będzie kryjówka łotrów, zestaw zmniejszający kryjówkę, lub 20 łotrów :D
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
Wydaje mi się, że to będzie jedna z nagród z większej puli. Pisali wcześniej, że stworzyli zupełnie nową pulę dla tej perły. Bez sensu byłoby, gdyby za każdym razem wpadał ten zestaw. Nawiasem mówiąc, zupełnie nieprzydatny dla posiadaczy Alcatraz. No ale skoro Inno raczy nas ulepszaczem do wieży zwycięstwa, to czego się spodziewać :)
 

DeletedUser20328

Guest
Prawie jak w Wikingach. Puzzle ulepszenia nagrody. Za jedno ukończenie osady w 1. terminie dostaje się 6 puzzli, a jest 6 poziomów nagrody.
 

ZjemCię

Wójt
Ciężko to będzie 15 razy robić to samo. Ciekawe czy autor pomysłu, podołałby zadaniu które wymyślił :D.
Za każdym razem jest nieco inaczej i "łatwiej"
Inne czasy do ukończenia są, zmiana bonusów do produkcji towarów, inne rozmieszczenie nieusuwalnych skał w terenie.
Po 15 razie czas na ukończenie w najlepszej wersji to przewidywane 8 dni więc ponad tydzień krócej niż za 1 razem.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Robi się bardzo łatwo, jeśli nie ściga się z czasem.
Właśnie na testowym zakończyłem praktycznie wchodząc do gry dwa razy dziennie.
W drugim przebiegu jest emisariusz dodający jeden PR do ratusza.
Oczywiście można restartować po zebraniu 25 PR tylko trzeba czekać 24 godziny.
 

DeletedUser15227

Guest
Ta gra na tym polega, że robi się w kółko to samo.
Robienie wikingów to pięć minut na dziennie czyli 0.004.

Robi się bardzo łatwo, jeśli nie ściga się z czasem.
Właśnie na testowym zakończyłem praktycznie wchodząc do gry dwa razy dziennie.
W drugim przebiegu jest emisariusz dodający jeden PR do ratusza.
Oczywiście można restartować po zebraniu 25 PR tylko trzeba czekać 24 godziny.

Tylko co to wnosi ciekawego do rozgrywki? Robienie tego na becie było dla mnie męczące i dość szybko przestałem się tym zajmować. Czasami odnoszę wrażenie, że nowe rzeczy są dodawane na sile podczas gdy „stare” się porzuca i nie rozwija (GvG, tawerna, dzienne zadania).
 
Do góry