Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

ZjemCię

Wójt
Ostatnia technologia w wirtualnej "Obywatelski system punktacji" . Czyżby gra RPG w realu ? Wynieś śmieci - 50 expa , zdobycie osiągnięcia - ukończenie szkoły ? ;D
Śmiejesz się? No to patrz na to ;) bo jesteś trochę do tyłu :p
https://businessinsider.com.pl/life...-obywateli-w-chinach-efekty-dzialania/7yl1phz
https://www.focus.pl/artykul/przysz...prowadza-program-oceny-obywateli-180119011914
Jednakże zaintrygowaliście mnie wzmianką o Marsie ? Lepiej późno niż wcale . Mimo nie logicznego ciągu epok .
Ciąg Epok jest masakrycznie powyginany :D
 

DeletedUser16598

Guest
9400 pilek zbieranych od poczatku eventu i dziś wykorzystane rezultat:
8xśw + liga srebrna i niewiele do złotej brakuje z ulepszen poki co mam 7sztuk razem za przylozenia i z questow na bieżaco
 

hddk

Hrabia
@Von Grun Do tego dojdzie może jeszcze jeden uniwersalny Kit za ligę... ale i tak jest masakra, bo waluty jest póki co mało, skrzynki drogie, szanse na nagrodę specjalną dużo niższe niż np. w Forge Bowl... do tego nagrody zmieniają się co 6 godzin... I jak to zwykle ze statystyką w Inno bywa, jeden trafi na luziku cały ogródek na lvl 2, a drugi nawet nie dociągnie do kompletu na lvl 1. Do tego nawet diaksy nie załatwiają sprawy, bo nie ma Głównych Nagród tylko same losowania. I w porównaniu z zeszłym rokiem usunięto bezpośredni zakup nagród.

Ogólnie odzew jest mocno negatywny i gracze oczekują poprawek :) A co będzie to się okaże :)
 

Von Grun

Wicehrabia
Czyli możesz zrobić wszystkie zadania z eventu i nie zgarnąć nagrody, lub mieć farta i zgarnąć max bez robienia wszystkich zadań. Ciśnie się pytanie po co te zadania w ogóle?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DomLuk

Wójt
:) elegancko bo sąsiadów to mam na perłę Bank diamenciki ładnie siadają, więc jak perła wejdzie można rozwijać
 

kasia2389

Arcyksiążę
A coś ciekawego w nowej (ostatniej?) części ep.Wirtualnej ?
Nie wiem czy grający na becie się ze mną zgodzą, ale w mojej opinii "Porażka".
Zrobili, żeby coś zrobić i zacząć pracować nad marsem.

Dom mały 4x3 droga na 4 godzinny, nie ma 24 godzinnego,
Fabryka 3x3 4610/h
Mnich wojownik, który zostanie wyprodukowany w Szkole Mnichów Wojowników. Atak: 270 // Obrona: 240 // Zasięg: 1 // Ruch: 30 Skill: Ciepło(Zmniejsza atak cel)

2 rozszerzenia jedno na mapie drugie w technologii.
130 sektorów na mapie w 17 prowincjach.

Budynki kultury i awatary nikomu niepotrzebne.

Do technologii potrzeba 550 prometu i 550 muszelek.
 

OliverJr.

Hrabia
1 bonus jest czy 2?

ps o jeżu sorki przegapiłem, 2 bonus to zaopatrzenie, to tak jakby nie było

W skali 1-10 na ile oceniamy sens postawienia tej perły?
 

DeletedUser17614

Guest
Jeszcze chyba z 2 miesiące do postawienia tej perły:/ druga część wirtualnej na becie była pod koniec sierpnia A u nas w listopadzie . Mają tempo
 

kasia2389

Arcyksiążę
W skali 1-10 na ile oceniamy sens postawienia tej perły?
Są dwa obozy ludzie, którzy bez zastanowienia i obliczeń uznali to za śmieć, oraz gracze, którzy posiedzieli chwilę, policzyli zyski i uznali, że to lepszy dawca PR niż świątynie zajmujące tyle samo miejsca.

Nie wierz obcym z internetu przeprowadź własne obliczenia.
 

DeletedUser17614

Guest
Nawet jeśli będzie wcześniej to nasz support I tak da info 2-3 godziny przed. Całkowity brak zainteresowania grą. Nikt się wcześniej nic nie dowie
 

Fatherland

Książę
zgadzam się, perła ciekawa :)

the greatness ends at level 58
9x 45,84% makes an average of 76.32 FP or 1.316 FP per level
highest current available data is from level 83
still 9x with 47.73%. makes 81.14 FP on average
or in other words: level 83 gives 5 FP more than level 58

ale poki co 58 lvl nie wiadomo czy zmienia liczbe premiowanych walk
 

Von Grun

Wicehrabia
Te obliczenia średniej inno to se można wsadzić. Ktoś zgarnął kiedyś z 4 lvl wypraw same diaxy? Nie, ale same medale pewnie każdy przynajmniej raz,, a jest 50:50 ;)
 

ZjemCię

Wójt
Te obliczenia średniej inno to se można wsadzić. Ktoś zgarnął kiedyś z 4 lvl wypraw same diaxy? Nie, ale same medale pewnie każdy przynajmniej raz,, a jest 50:50 ;)
Dokładnie tak.
To ich 50:50 to jest pewnie to samo 50:50 co przy trafieniu 6ki w totka przy obstawianiu dowolnych liczb - albo trafisz albo nie.
 

Markiz.

Książę
Ja zgarnąłem z wypraw same diaxy. Na pewno co najmniej jeden raz. Tylko nie pamiętam kiedy i na którym świecie.
A tak w ogóle, to zbieg okoliczności, czy coś się zmieniło, że na 4 światach miałem na końcu wypraw przechowajka/fontanna. Wcześniej były różne nagrody do wylosowania na każdym ze światów,
 
Do góry