Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20328

Guest
Oby to pozmieniali. Nudne jak flaki z olejem. A zapowiadało się tak dobrze.
 

DeletedUser16512

Guest
Jak dla mnie to po zmianach jeszcze bardziej spaprali te osadę wikingów
 

DeletedUser20328

Guest
Właśnie że jest lepiej. Przynajmniej jak gram i się patrzę. Obniżyli koszt unlocków, podwyższyli ponad 9x produkcję tej ich waluty z domków zmniejszyli koszty rozszerzeń. Aż chce się grać.
 

DeletedUser20328

Guest
Faktycznie, tego wcześniej nie zauważyłem, ale mimo to jest lepiej.

A rozumiecie mechanizm działania świątyń, bo przy pierwszych 4 mogłem sobie wybrać opcję produkcji. Potem przebudowałem miasto i ciągle produkcja na 5 min.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18226

Guest
Witam :) A ja jestem ciekawa czy planowane jest może podniesienie poziomów rozwoju gildii??? Skoro nadal zbieramy "koronki" (potencjał) i wpadają kolejne Galerie Sław itp. to może teraz czas na możliwość dalszego rozwoju...Doszła nowa epoka i to jest miodzio ,mogą dojść i kolejne -jakieś kosmiczne- hehe ,ale wtedy przydałoby się spożytkować pracę graczy i dać możliwość osiągania dalszych sukcesów ... :) Ktoś już dyskutował o takiej możliwości ,czy to raczej nie jest planowane ? Pozdrawiam ;)
 

OliverJr.

Hrabia
Wygląda bardzo ładnie i na pewno u mnie zagości, pytanie ile ulepszeń trza będzie wylosować. Rok temu ledwo trafiłem wymagane 2 na 60 czy ile tam strzałów było.

Nowa perła militarna, tylko bonus jeszcze zagadka

zFRaWJ6.png
 

DeletedUser17797

Guest
Wygląda bardzo ładnie i na pewno u mnie zagości, pytanie ile ulepszeń trza będzie wylosować. Rok temu ledwo trafiłem wymagane 2 na 60 czy ile tam strzałów było.

Nowa perła militarna, tylko bonus jeszcze zagadka

zFRaWJ6.png
Coś więcej wiadomo?? kiedy ? Jeśli piszesz o ulepszeniach to raczej nie o perle,,
 

OliverJr.

Hrabia
Ulepszenia to apropo Forge Bowl 2019. Co do Perły to ma być bonus jakiego jeszcze nie było. Ja obstawiam że będzie to % szansy na ponowny atak jednostki. Wkrótce będzie wiadomo
 

DomLuk

Wójt
Z iluzoryczną szansą na wygranie 50 diamentów, ale mi inne prawie to samo co BN tylko ze nie z motywacji ale z ataku
 

Fatherland

Książę
z bety:
" VF3|Spoils of War: The first %d victorious battles have a chance of %f% to provide you with a random reward. Refreshes with each collection.
"%d% chance to win a random reward after a victorious battle. %s left
VF3|At the next level, the first %d victorious battles have a chance of %f% to give a random reward. "
 

DeletedUser3372

Guest
jesli faktycznie wyjdzie nagrody za walke to sie ludziska zabijac beda
 
Do góry