Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17614

Guest
W środę aktualizacja :) może coś z III części wirtualnej będzie?
 

Borisel

Hrabia
Grafiki nowych pereł - ciekawe . Babel przypomina mi z obrazu "Upadek wieży Babel" czy jakoś tak , inne dostały jakieś drzewka i widać , że te budynki przetrwały kawał czasu (zardzewiałe blachy , obrośnięta zieleń) . Zastanawia mnie czemu zrezygnowali z posągów koni nad wejściem do Bazyliki Św.Marka .
 

DeletedUser20369

Guest
Mam rozumieć, że po tej aktual. u każdego zmieni się wygląd tych kilku pereł?

A tak z innej beczki: wiadomo kiedy można się spodziewać kolejnej części Wirtualnej Przyszłości i nowej perły architektury z tej epoki?
 

schwimmen

Wójt
Wieża Babel mi się nie podoba :) za bardzo nowoczesna. Reszta pereł ma bardziej subtelne zmiany i raczej na plus :)
Co do 3 części wirtualnej przyszłości to niedawno weszła na beta. Więc pewnie trochę poczekamy.
 

DeletedUser17438

Guest
To tylko mala aktualizacja, czy dadza informacje dzien czy tydzien wczesniej raczej nie będzie miało wielkiego znaczenia. Co innego event bądz kolejna czesc epoki..
 

Bezio95

Baronet
To tylko mala aktualizacja, czy dadza informacje dzien czy tydzien wczesniej raczej nie będzie miało wielkiego znaczenia. Co innego event bądz kolejna czesc epoki..
Ale to właśnie o następną część epoki się rozchodzi, inne wersje językowe info o tym małym update'cie mieli parę dni temu a dziś info o epoce która będzie jutro :p A my dziś dopiero to wcześniejsze info
 

DeletedUser20328

Guest
Pozmieniali wyglądy, a tylko Notre Dame wyładniała. W Castel to musiałem się parę razy patrzeć zanim dostrzegłem zmianę.
 

DeletedUser212

Guest
himeji castle nowa perła ale nie znam języka Angielskiego więc nie wiem o co chodzi, cs jakby po pięciu wygranych walkach dodatkowe/ losowe produkty (?) plus młotki
 

DeletedUser20369

Guest
Nie podobają mi się te zmiany wyglądu kilku pereł. Wszystkie chyba na minus, aczkolwiek najgorzej z Wieżą Babel. Dziwnie teraz wygląda i trudno się przyzwyczaić.

Ktoś wie, czy w najbliższym czasie planowany jest retusz także innych pereł?
 

DeletedUser20751

Guest
Nie podobają mi się te zmiany wyglądu kilku pereł. Wszystkie chyba na minus, aczkolwiek najgorzej z Wieżą Babel. Dziwnie teraz wygląda i trudno się przyzwyczaić.
Też mam mieszane uczucia co do WB. Wygląda w stylu Age of Empires 2.

Na szczęście w najbliższym czasie idzie do wyburzenia, więc problem będzie z głowy ;-)
 

piotresz

Hrabia
Pierwsze informacje:
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/2019_Spring_Event

Główna nagroda to Pagoda- 7 poziomów, w trzech opcjach do wyboru: Ognia, Wody i Ziemi
Czyli coś na wzór Statków lub Młynów

Pagoda Ziemi daje najwięcej PR bo 5 sztuk + 10 towarów co przy powierzchni 4x4 daje współczynnik 0,31 czyli mniej niż Kolos, Zimowa Wieża (0,38) Młyn Jesieni czy Kolumna Bohaterów (0,33) a więcej niż Statek Królewski.
Pagoda Wody -3 PR + 20 towarów
Pagoda Ognia - 3 PR + 10 towarów + 12% o ataku na Wirtualu

Niestety, nie widać w nagrodach rozszerzenia terenu pod główną nagrodę.
Szkoda
 
Ostatnia edycja:

schwimmen

Wójt
Generalnie na necie narzekają na nagrody i że nie ma trzeciego poziomu ogrodu japońskiego i ulepszeń do niego(aby sobie chociaż stary ulepszyć jak nie udało mu się 2 poziomu zdobyć)
 

piotresz

Hrabia
Generalnie na necie narzekają na nagrody i że nie ma trzeciego poziomu ogrodu japońskiego i ulepszeń do niego(aby sobie chociaż stary ulepszyć jak nie udało mu się 2 poziomu zdobyć)

Ogród japoński albo ten z Zabawkami, Łosiami
Fakt, te ulepszenia mogłyby być w dziennych zadaniach lub nawet w wyprawach zamiast tego badziewia typu Twarz albo Wrota.
To byłby niezły impuls do grania
 

hddk

Hrabia
Póki co w dziennych nie było ulepszeń ogrodu japońskiego, choć w ogłoszeniu o evencie był zrzut ekranu z ligami i tam za złotą ligę było coś, co wyglądało na uniwersalny zestaw ogrodu (podstawki i ulepszenia do wyboru). W grze jednak zamiast tego dali zmniejszacz studni. W dziennych jest to co zawsze.

Do tego zmienili nagrody w skrzynkach i w jednej skrzynce oprócz nagrody dziennej może być np. motywka, 1 szt. wojska, 10 towarów, monety... Albo 20 PR, plan Obsa, 1 fragment czegośtam i 6h przyśpieszenie młotków... nie ma "tematycznych" skrzyń np. z samymi PRami.

Natomiast pagoda na max. levelu powinna być gwarantowana.
 
Do góry