Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16965

Guest
Jednak wolał bym sam decydować czy chce to widzieć czy nie, moze sie okaże, ze będzie to cos fajnego.. Wówczas nie bede wychodzić z kina a Jeszce zaprosze rodzine, ale moze się okazać ze to nikomu nie potrzebny gadżet.. Wówczas chciał bym moc go wyłączyć tak jak animacje..
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To i tak łagodna wersja tego co można spotkać w "grach" dostępnych za free.
Na komórce po testowałam parę zazwyczaj wylatywały po chwili za pay to win i wszechobecne reklamy.

Ale ja się nie znam, bo dalej uważam że Foe to najmniej wymagająca gra w jaką grałam.
 

DeletedUser16730

Guest
Za wykonanie wszystkich zadań eventowych główna nagroda powinna być gwarantowana

Teraz będzie podwójne zabezpieczenie. Jakby ktoś nieopatrznie uzbierał komplet bez diaxów to jeszcze będzie musiał to zlevelować.

SPRING_B_Loading_Screen_1.jpg
 

DeletedUser7795

Guest
A naprawicie w końcu te dźwięki jednostek? Zapętlają się nawet po wyłączeniu dźwięku przyciskiem w lewym dolnym rogu ekranu.
 

DeletedUser16965

Guest
Ogród japoński jedna z lepszych budowli eventowych..czemu by go nie ulepszyć..ciastkarnia tez była ulepszana co roku.. Tylko niech to z robią z głową a nie z taką losowością jak tu..
 

DeletedUser16730

Guest
Ogród japoński jedna z lepszych budowli eventowych..czemu by go nie ulepszyć..

Na razie jest plan taki, że 5pr będzie nadal. Dojdą tylko atak/obrona i towary z ważniejszych. Wielkość ma się nie zmienić przynajmniej.

Tylko niech to z robią z głową a nie z taką losowością jak tu..

No właśnie to jest clou problemu. Najpierw masz event w którym niekoniecznie ustukasz komplet, a później event w którym niekoniecznie go całego ulepszysz.
 

DeletedUser7795

Guest
To się mija z celem. Na co mi niepełny zestaw albo budynek, który nie jest ulepszony do maksymalnego poziomu. Diamentów na takie eventy nie wydaję, bo nie chcę kota w worku tylko pewną nagrodę.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Proszę na temat przyszłych zmian dyskutować w tym temacie. Posty poprzenosiłem i proszę nie naskakiwać na supportera bo to nie moderator ;)
Supporterzy czasem coś na forum pomogą, ale nie mogą wszystkiego.
Usuwanie chwilę trwało bo było trochę tego, a też zajmuje się życiem prywatnym w między czasie :)
Posprzątane, jak ktoś ma jakieś uwagi lub coś przeoczyłem to proszę o PW, bądź użycie funkcji zgłoś.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zaintrygowało mnie to "najmniej wymagająca". Co masz na myśli w sensie "wymagająca"?

To dobra odp:

Nie potrzeba zbyt wielu szarych komórek żeby radzić sobie jako tako :p

Naprawdę, jeżeli ktoś chce być top1, może to zrobić nawet bez diamentów, w przeciwieństwie do 90% gier na rynku. Aktualnie już nawet te z płytki wołają wszędzie $$$
Dodatkowo jeżeli ktoś nie chce być żadnym top, a gra żeby mieć co czytać w toalecie, to może sie logować raz dziennie i dalej będzie rozwijał konto w przyzwoity sposób.
Aktualnie po dodaniu tarcz i innych bibelotów, już nie trzeba pilnować produkcji, nie trzeba w sumie nic prócz logowania? Nikt nie zrabuje nam miasta, nie podbije go, nie zniszczy budynków (chyba że ja ^^), może nam jedynie na gvg coś namieszać. Ale gvg nie jest osobiste, więc to w sumie lotto.

Tak, ta gra jest najmniej wymagająca, można w nią grać tylko myszką i też nikt nie zauważy różnicy ^^
 

DeletedUser15836

Guest
E tam, fajny pomysł z ulepszeniem ogrodu, zwłaszcza że podstawkę można z codziennych nazbierać. Inna rzecz, że lvl 2(?) wygląda brzydko...
 

DeletedUser16730

Guest
E tam, fajny pomysł z ulepszeniem ogrodu

Bardzo fajny, tyle, że...

zwłaszcza że podstawkę można z codziennych nazbierać.

rok temu nie udało mi się na jednym świecie uzbierać kompletu. Z dziennych uzbierałem drugi identyczny, czyli bez tego samego elementu.
Czy naprawdę wymagam za dużo chcąc jeden pewny komplet za to, że klikam durne produkcje przez 3 tygodnie eventu? To taka ogromna postawa roszczeniowa?

Inna sprawa, ze imo strzelają sobie w stopę nie dodając 1pr bo ci co nakupili kompletów za diaxy bez tego raczej nie nakupią podniesień.
Podoba mi się też, że powoli są wypierane wstrętne św takimi działaniami.

A wiadomo ile będzie leveli? I gdzie je można zdobyć?

Mają być w evencie wiosennym. A ile będzie? Pewnie to zależy ile zarobią na kolejnych. Jak w tym roku się obłowią to w następnym będzie lvl 2.
 
Do góry