Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ludzie odpowiedzialni za eventy się chyba z małpami pozamieniali na mózgi. Już teraz nie mam miejsca w mieście na budynki, które wygrałem wcześniej i kiszą się one w inwentarzu od niepamiętnych czasów.

A chcesz postawić wszystkie budynki eventowe? Czy masz jakieś plany co do rozbudowy swojego miasta?
Bo budynków logicznie rzecz biorąc będzie coraz więcej, jak pereł, jak wszystkiego w tej grze, ponieważ wciąż się ona rozwija. Twoja rola to właśnie strategiczne i logiczne wybranie na który budynek możesz sobie pozwolić. Jeżeli chcesz mieć wszystkie budynki ewentowe, to musisz zrezygnować z czegoś innego.
Przypomina mi się dyskusja o perłach które warto stawiać a które nie, aktualnie można już dyskutować o kolejnych perłach do usuwania, ponieważ na ich miejsce mamy inne lepsze, takie Atomium które było w grupie warto 2 lata temu (na oko) aktualnie jest zbędne.
Ale to moje zdanie, ja mogę postawić wszystkie te budynki które mam w inwentarzu z eventu, ale nie widzę sensu w sporej części z nich, nie pasują do mojego typu gry. Nad mostem zastanowię się zależnie od ilości ulepszeń jakie wygram.
 

DeletedUser15227

Guest
A chcesz postawić wszystkie budynki eventowe? Czy masz jakieś plany co do rozbudowy swojego miasta?
Bo budynków logicznie rzecz biorąc będzie coraz więcej, jak pereł, jak wszystkiego w tej grze, ponieważ wciąż się ona rozwija. Twoja rola to właśnie strategiczne i logiczne wybranie na który budynek możesz sobie pozwolić. Jeżeli chcesz mieć wszystkie budynki ewentowe, to musisz zrezygnować z czegoś innego.
Przypomina mi się dyskusja o perłach które warto stawiać a które nie, aktualnie można już dyskutować o kolejnych perłach do usuwania, ponieważ na ich miejsce mamy inne lepsze, takie Atomium które było w grupie warto 2 lata temu (na oko) aktualnie jest zbędne.
Ale to moje zdanie, ja mogę postawić wszystkie te budynki które mam w inwentarzu z eventu, ale nie widzę sensu w sporej części z nich, nie pasują do mojego typu gry. Nad mostem zastanowię się zależnie od ilości ulepszeń jakie wygram.


Polityka eventowa uległa zmianie wiec może warto pomyśleć o rozszerzeniach terenu. Miasta się kiszą z braku wolnego miejsca.
Co do pereł, to racja wszystkie „gildyjne” są od AP bezużyteczne na GvG, za dwie epoki perły towarowe będą dawać bezużyteczny towar. Czemu Gracz nie możliwości wybrania z jakiej epoki ma wpadać towar np z Arki....tego zrozumieć nie potrafię ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli ciągnie się tak jak moda na sukces to trudno, żeby było inaczej :)

Już Moda sie skończyła ;)

Nie każdy jest w oceanicznej, choćby dlatego by jego gildia miała surowce na GvG ;).
Ps. Rozszerzenia z mapy i medalowe już mam

Tak, jednak budynki są wcześniej troszku mniejsze.
Aktualnie chyba najlepiej "przebiec" 2 epoki przed oceaniczną choćby dla rozszerzeń. W jesieni też ładny wysyp rozszerzeń jest.

Ciekawe jak wybrną twórcy gdy dojdziemy do końca możliwości rozszerzenia miasta, kolejna poprawka siatki? Teraz trudniej byłoby bo dodali tawerny, porty... To w sumie nie dyskusja na teraz bo wyjdzie gdybanie.
 

DeletedUser15227

Guest
Tak, jednak budynki są wcześniej troszku mniejsze.
Aktualnie chyba najlepiej "przebiec" 2 epoki przed oceaniczną choćby dla rozszerzeń. W jesieni też ładny wysyp rozszerzeń jest.

W EP nie są małe. Zreszta nie mam nawet budynków produkcyjnych bo szkoda na nie miejsca. Co do jesieni to się nie wypowiem bo nie pamietam.
 

DeletedUser7795

Guest
@Natalia chodzi o sam fakt, że nie ma miejsca w mieście aby te budynki wcisnąć. Ja połowy budynków w eventach nie wygrywam, bo pracuję na zmiany 24h od 8:00 rano do 8:00 rano. Czasami mam dniówki 12h od 8:00 do 20:00. Nie mam możliwości aby wejść na FoE w pracy.
 

bartekmod

Książę
Ciekawe jak wybrną twórcy gdy dojdziemy do końca możliwości rozszerzenia miasta, kolejna poprawka siatki? Teraz trudniej byłoby bo dodali tawerny, porty... To w sumie nie dyskusja na teraz bo wyjdzie gdybanie.

Zdaje się, że i tak ostatnio port arktyczny był bliżej miasta, a dodając nowe rozszerzenia do siatki "odsunęli go" poprzez dodanie terenu zielonego wewnątrz, to akurat nie problem wcisnąć dodatkowy teren pomiędzy
 

krzysw

Wicehrabia
pewnie pojawi się we wtorek wieczór albo w środę rano jak zwykle, bo nasz biedny team nie ma czasu na takie pierdoły jak wcześniejsze ogłoszenie :/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
z tym oglaszaniem był bym ostrożny bo przeważnie jest to tego samego dnia nic dziwnego ze ludzie tu pytaja
Ja się nie dziwie, w tej kwestii pytań nawet zaskoczona nie jestem.

Z drugiej natomiast strony, doskonale zawsze były tutaj wieści roznoszone. Paradoks taki, że nie ma ogłoszeń, a wszyscy wiedzą... tylko lekka nutka niepewności co do daty, ale i to nie zawsze, sporadyczne przypadki pamiętam z zmienioną datą aktualizacji.

Z resztą, gracze z forum przekazują nawet więcej niż ogłoszenie teamu, lubiłam tu wpadać po nowości zanim stały się modne ;)
 

DeletedUser17201

Guest
Coś z mapą chyba robią na testowym, bo zniknęło pół tej skalistej górki między wybrzeżem a tawerną.
 
Do góry