Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Danifae, 27.01.2013.

1. Kozietul

Kozietul Książę Ex-Team

Na moim smartfonie (iphone 8 plus) nie mam problemu z FoE, na iMacu 2016 (i5) spokojnie podmieniam oblegi po 20, ale Air 2013 dostaje zadyszki...za to na lapku z biedronki nie idzie grać ;)

Yodus lubi to.
  2. Natalia

Natalia Zespół FoE Supporter

Miasto:
    Lubuskie
    Kiedyś spaliłam sobie telefon grając w jakąś bzdeta grę (nazwy nie pamiętam były tam kulki) telefon był na gwarancji, poleciałam do sklepu gdzie po 2 tygodniach dostałam informacje o zbyt długotrwałym używaniu urządzenia i nieuznaniu naprawy z powodu przegrzania baterii bla bla bla do tego zaproszono o mnie do zapoznania się z instrukcją użytkowania telefony (smartfonu?) że on musi leżeć, że w temperaturze pokojowej, że nie lubi jak się go na słońcu, na mrozie, pod wodą (ba znaleźli wodę w układzie chyba ta bateria się spociła)
    Ogólnie telefon nie lubi jak sie go dotyka... I ma papiery na nietykalność.

Dlatego polecam chodzenie do sądu, oskarżyć twórców aplikacji na pewno pomoże w wypadkach jak ten powyżej i wasze.

Co nie zmienia faktu ze aplikacja jest faktycznie troszku za gruba i oczywiście feedback w tej kwestii leci na zachód.

3. Kozietul

Kozietul Książę Ex-Team

FoE zajmuje 680MB a dwie moje gry (X-COM i FF) zajmują prawie 6GB... :)

4. rotszild

rotszild Hrabia

Taaa czyli sugerujesz że ci którym foe i gvg nie chodzi grają na sprzęcie z biedry i to dlatego 70% z nich narzeka na grę?? Koza twoje błyskotliwe odpowiedzi nasuwają mi na myśl pewien kawał.

Siedzi sobie sroka na brzozie, a tu nagle do brzozy podchodzi koza i zaczyna
    się wspinać. Sroka w szoku obserwuje jak koza spokojnie sadowi się koło niej
    na gałęzi. Wreszcie pyta się kozy:
    - Koza, co ty robisz?
    - No przyszłam sobie wisienek pojeść - mówi koza.
    - Ty Koza... Ale to jest brzoza, a nie wiśnia...
    - Spoko... Wisienki mam w słoiczku...

5. Badacz Historii

Badacz Historii Szlachcic zagrodowy

Witam
    Najbliższy ewent. Karnawał 2018 zacznie się "prawdopodobnie" 21 02 a zakończy się 12 03. Pisze o tym już teraz bo warto zrobić miejsce w mieście( nowe domki z epoki, budynki kulturalne) i odpowiednio przygotować sobie prowincje na mapie by "gładko przejść" ewent.

Zadania z bety i więcej o wencie (po angielsku).
    http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Carnival_Event
    Co do "wieszania się" gry to najczęściej pomaga odświeżenie strony.
    Wyłączenie animacji powinno odciążyć sprzęt,ale wtedy trudniej znaleźć drzewka blokujące na ulicy i dziury w drodze z incydentów.
    Mam nadzieje że po testach na bet i przejściu na html 5 będzie lepiej się grało dla użytkowników ze "słabym" i "mocnym" sprzętem.

6. Yodus

Yodus Wicehrabia

Miasto:
    Trojmiasto
    Air 2017 daje rade w takim samym stopniu jak pro;-) nawet na włączonym eco.
    czy 20.03 czy 23 czy 10ta rano;-)

7. rotszild

rotszild Hrabia

Kozy to nie interesuje bo ma swoje wisienki w słoiczku.

8. Kozietul

Kozietul Książę Ex-Team

Na ale na iMacu to podmianki tak szybko robię (jak pewnie pamiętasz), że później idą pewnie skargi na haki :D

9. Ryjoowka

Ryjoowka Szlachcic zagrodowy

Mac Pro z 2015 r. niestety też dostaje zadyszki :(

10. RadekSob

RadekSob Szlachcic zagrodowy

Kiedy w końcu kolejna cześć oceani?

11. rotszild

rotszild Hrabia

Cierpliwości, tak ci się spieszy do kolejnych błędów w grze i zamulenia na poziomie bagna?:)

12. probedemon

probedemon Szlachcic zagrodowy

02/21/2018 ver 1.120

Aktualizacja do wersji 1.120 odbędzie się 02/21/2018. Podczas aktualizacji nastąpi krótki okres przestoju, przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tym czasem.
    Szczegółowy opis zmian znajduje się na poniższej liście:

UDOSKONALENIA

Kiedy masz wzmocnienie rekrutacji wojskowej (z poziomu gildii i / lub Tawerny Przyjaciela), zwiększony czas będzie teraz odzwierciedlany w budynkach wojskowych, nawet gdy nie będzie produkowana żadna produkcja.
    Włączyliśmy Hall of Fame w priorytetach wprowadzonych zmianą przycisku "Aid" z ostatniej poprawki. Zostanie on umieszczony po planach.

ZMIANY

Zmieniliśmy funkcję "Heal Unit" w budynkach wojskowych, która zostanie uruchomiona tylko wtedy, gdy wciśnięty zostanie mniejszy przycisk Diamonds. Ma to zapobiec przypadkowym naciśnięciom przycisku, uderzając w cały obszar urządzenia.

BŁĘDY

Codzienne wyzwania nie będą już generowane przy wyższych warunkach płatności monet niż monety, które samo wyzwanie nagradza.
    Naprawiliśmy błąd, który czasami był wyświetlany po ponownym otwarciu okna budynku wojskowego zaraz po wykonaniu leczenia jednej z jednostek.
    Etykietka "gracza Plunder" zamigała i wyłączyła się po najechaniu myszą nad symbolem "błyskawicy" na pasku społecznościowym. Teraz znów jest solidny.
    W niektórych miejscach dostosowaliśmy tekst, aby upewnić się, że nie pokrywa się on z granicami okna. Inne przypadki tego zostaną rozwiązane w przyszłości.
    Etykietka z twoich Wielkich Budynków czasami pokazywała błędne wartości nagród za towary. To już zostało naprawione.
    W wielkich etykietach narzędzi budowlanych tekst czasami nakładał się na paski postępu. To już zostało naprawione.
    Gdy nie wybieramy skrzyni na codzienne wyzwania, wybór skrzyni zostanie zresetowany o północy. Zostało to naprawione.
    Skarbowi gildii udało się przejść do wartości ujemnych, jeśli dwóch graczy z tej samej gildii wykonało jednocześnie akcje GvG. To już nie jest możliwe.
    Wyskakujące okienko wyświetlające wartość monety dla questów, w których kroki można rozwiązać płacąc monetą, pokazało "-1G" jako aktualną kwotę monety, gdy gracz ma więcej niż 2,1 G monet. Ten ekran jest teraz poprawny.
    Lekko zwiększyliśmy czcionkę liczbową ikony Friend Tavern.
    Przycisk Scout czasami będzie wyszarzony po wynegocjowaniu provinde. Zostało to teraz poprawione.

Do góry