Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18754

Guest
Jak na to co daje jest zdecydowanie za duża. Jakby podwajała również zbiory z pereł to już by nie było tak źle.
 

DeletedUser775

Guest
W międzyczasie nasi programiści pracują nad wersją gry opartą na HTML5. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami!

HTML5 - Oprócz lepszej wydajności rozpocznie się era skryptów do FOE. To czego nie poprawią twórcy zrobią sami gracze.
 

DeletedUser19136

Guest
A mi bardziej zależy na rozwoju Gildi niż własnego miasta i Bardzo się ciesze że Wsparcie Galerii Sław, będzie priorytetowe przy wspieraniu z automatu, duży plus za to:)
 

DeletedUser15836

Guest
Co do HTML5, liczę, że będzie można włączyć jej betę też na "żywych" serwerach ;)
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan wolę poczekać dłużej na wersję HTML5 i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione porządnie. Nie chcę mieć jakichś niespodzianek na koncie. Na "żywych" serwerach niech wprowadzą w 100% dopracowaną wersję na HTML5.
 

DeletedUser18601

Guest
Nowy event z Napoleonem na becie. Do wygrania czempion, przechowajka i budynek mieszkalny 3x2 dający też bonus do ataku.
 

DeletedUser15836

Guest
@OldShaterhan wolę poczekać dłużej na wersję HTML5 i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione porządnie. Nie chcę mieć jakichś niespodzianek na koncie. Na "żywych" serwerach niech wprowadzą w 100% dopracowaną wersję na HTML5.
Jak zrobią jako "opcjonalna beta" to czemu nie? Będą mieli większy feedback od tych, co chcą testować ;)
 

DeletedUser17201

Guest
@OldShaterhan wolę poczekać dłużej na wersję HTML5 i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione porządnie. Nie chcę mieć jakichś niespodzianek na koncie. Na "żywych" serwerach niech wprowadzą w 100% dopracowaną wersję na HTML5.
Nie masz za dużych wymagań? Czy kiedykolwiek Inno wprowadziło coś dopracowanego w 100%? ;)
 

DeletedUser17201

Guest
O ile dobrze pamiętam to na początku tez były jakieś błędy, nie wszystko działało od razu idealnie ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@OldShaterhan wolę poczekać dłużej na wersję HTML5 i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione porządnie. Nie chcę mieć jakichś niespodzianek na koncie. Na "żywych" serwerach niech wprowadzą w 100% dopracowaną wersję na HTML

Obawiam się że z tych 100% trzeba odjąć te procenty ubytku z flasha... I czekać na poprawki w html... więc...

Mam nadzieje że będzie działać ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Event-srewent. Uwaga! Kolejny badziew nadchodzi!
Gdzie ja mam te wszystkie budynki stawiać? Oświećcie mnie, bo żaden pomysł mi do głowy nie przychodzi.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Event-srewent. Uwaga! Kolejny badziew nadchodzi!
Gdzie ja mam te wszystkie budynki stawiać? Oświećcie mnie, bo żaden pomysł mi do głowy nie przychodzi.

Zapytaj ludzi z supportu, oni mają miejsce na 80 kowali, to i znajdą Ci miejsce na kolejny budynek eventowy
Po usuwasz trochę SW i tarasów, bo to zbędne budynki, upchasz badziejstwo z inwentarza i zostanie Ci trochę miejsca na 40 kowali byś mógł bezproblemowo i szybko robić dzienne wyzwania
 

DeletedUser18754

Guest
scr.hu/49gc/lzu4m
Nie dość, że można motywować to jeszcze zbiór monet co 8h, duży minus.
 

DeletedUser7795

Guest
Ludzie odpowiedzialni za eventy się chyba z małpami pozamieniali na mózgi. Już teraz nie mam miejsca w mieście na budynki, które wygrałem wcześniej i kiszą się one w inwentarzu od niepamiętnych czasów.
 

DeletedUser18754

Guest
W oceanie 6%. Zapowiadał się dobrze, ale zbieranie monet co 8h i utrata motywki to nie dla mnie.
 
Do góry