Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17201

Guest
Wszyscy Polacy chcieli Piłsudskiego to będzie Maryja.
https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/new-historical-questlines.8848/

Dostaniemy stacje radiologiczna
P_SS_MultiAge_CurieBonus18.png

Ciekawe jaki bedzie bonus. Moze bedzie przeswietlala procenty w eventach.

Ja tam akurat wolę Marię Skłodowską-Curie ;)

Tylko do licha ciężkiego co to ma być za wóz Drzymały, czy coś?
No bez jaj, to była wybitna uczona, a nie domokrążca czy sprzedawca waty cukrowej w cyrku! Grafik na głowę upadł? Pozajączkowało mu się coś?
 

DeletedUser17421

Guest
Piłsudski jest przereklamowany. Już widzę te opisy misji: "Stanął po stronie, która przegrała I wojnę światową" "Zwerbował 20-stotysięczną armię, której nawet nie wykorzystał" "Został wyproszony z udziału w negocjacjach w Wersalu" "Podczas Bitwy Warszawskiej uciekł do Sulejówka, a dowodzenie zostawił w rękach Rozwadowskiego" "Przeprowadził zamach stanu na ledwo powstały i wreszcie stabilny rząd". Szanujmy się.
 

DeletedUser17201

Guest
Już widzę jak Niemcy zrobią event o Piłsudskim ;)
Skłodowska jest dużo lepsza (i kobieta! :p jak dla mnie to jest +100 do atrakcyjności eventu) tylko nagroda mi się nie podoba, bo jest totalnie od czapy w stosunku do postaci.
 

DeletedUser18601

Guest
Nowy event na becie z Kleopatrą. Do wygrania ŚW w kształcie obelisku B-)
 

Von Grun

Wicehrabia
Aha, czyli pomysły się kończą i teraz będą do każdego budynku dodawać biegające ludziki? Superrr!!!! Niedługo i7 nie ogarnie tej kuwety.
 

DeletedUser18949

Guest
Ooo kurde. Myslalem, że to żart xD
A można parametry budynku poznać?
 

DeletedUser15836

Guest
Nie widziałem jeszcze, żeby były gdzieś szczegółowo wypisane.
 

DeletedUser15836

Guest
A czasem nie jest raz, że większy, dwa z inną liczbą monet? :p
 

DeletedUser16730

Guest
Jest 2x2, a co do monet zwyczajnie nie wiem. Ostatni raz zwracałem uwagę na monety dwa miesiące po rozpoczęciu gry.
 

DeletedUser17201

Guest
W modernizmie 3500 monet na dobę, 18 ludzików mieszka ;) W innych epokach nie wiem
 

DeletedUser17542

Guest
Ja tam akurat wolę Marię Skłodowską-Curie ;)

Tylko do licha ciężkiego co to ma być za wóz Drzymały, czy coś?
No bez jaj, to była wybitna uczona, a nie domokrążca czy sprzedawca waty cukrowej w cyrku! Grafik na głowę upadł? Pozajączkowało mu się coś?
Akurat fajne nawiązanie do jej osoby, bo o ile pamiętam, w takich właśnie namiotach robiła prześwietlenia ludziom podczas wojny.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Usiedliśmy i pomyśleliśmy o możliwych ulepszeniach sposobu rekonstrukcji miast.
Wymyśliliśmy nowy tryb, który pozwala na dokonywanie zmian na dużą skalę o wiele łatwiej
Magazyn do tymczasowego przechowywania i tu uwaga pracujących budynków.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Pomyslcie jeszcze nad eventami bo obecny znów jest chamski
myśłą, myślą:

  • Naprawiono problem polegający na przyciemnieniu pola wprowadzania komunikatów w grze i wyszarzaniu
  • Dodano kolejny poziom pomniejszenia w grze. To powinno być pomocne dla graczy z większymi miastami
  • Możesz teraz zmienić swój pseudonim w grze (Ustawienia -> Profil). Można to zrobić raz na 180 dni. Możesz także zmienić swoje imię częściej, w przypadku Diamentów. Po zmianie nazwy nie można zmienić na starą nazwę na następne 60 dni. Pamiętaj, że nie zmienia to nazwy Twojego forum.
  • Dodano opcję "Nigdy nie pokazuj ponownie" okno potwierdzenia anulowania produkcji
  • Dodano możliwość kliknięcia tła, aby zamknąć okna nagrody BP (incydenty)
  • Usunęliśmy karę "-1" za niewykonanie codziennego wyzwania. Oznacza to, że od teraz będziesz zawsze zachowywał już istniejące postępy w kierunku 7-dniowej skrzyni i nic nie stracisz, jeśli zdecydujesz się pominąć jeden dzień (lub - aby być bardziej szczegółowym - ile chcesz).
 
Do góry