Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

NUMER 3

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy to nowość (może się zbłaźnię :p) ale czy zauważyliście że eventowy ogród japoński ma dopisane "poz. 1" przy każdym budynku? czyżby była możliwość w najbliższym czasie na podniesienie go na wyższy poziom?
 

DeletedUser17220

Guest

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
rok temu nie udało mi się na jednym świecie uzbierać kompletu. Z dziennych uzbierałem drugi identyczny, czyli bez tego samego elementu.
Czy naprawdę wymagam za dużo chcąc jeden pewny komplet za to, że klikam durne produkcje przez 3 tygodnie eventu? To taka ogromna postawa roszczeniowa?

Mam chyba z 3 pełne komplety, czyżbym lepiej robiła eventy? :haha:
 

DeletedUser14806

Guest
Mnie się podoba pomysł, że zamiast następnych budynków eventowych można ulepszać te które już są. Miejsca więcej nie będą zajmować, a będą lepsze profity z nich.

Tylko że te budynki nie są i nie będą mniejsze niż świątynia wiedzy i też trzeba je motywować, a zdobycie poziomu 6 czy dalej żeby to dawało te marne 3 pr w ilości kilkudziesięciu sztuk na miasto to mrzonka. Naprawdę stary wez najpierw się za swiątynie wiedzy i nie marz o tych dziwacznych budynkach dla szejków arabskich bo ilość kasy jaką teraz trzeba wydać na farmę takich budynków można już śmiało porównać do dobrego samochodu.
 

Valhan

Wójt
To teraz nieco z innej beczki, a chyba bardziej na temat... Nie zastanawia Was co dalej? arktyka, ocean a potem?
Ja gdybym miał się zacząć bawić w spekulacje to obstawiałbym za "podziemną przyszłością" :p;)
A to z tego względu na grafikę zaprezentowaną na ostatnim badaniu w tech-drzewku które na chwile obecną jest zablokowane
Ciekawi mnie co Wy o tym sądzicie :? Nic tam na becie nie piszczy na ten temat :>?
 

DeletedUser16730

Guest
Ja gdybym miał się zacząć bawić w spekulacje to obstawiałbym za "podziemną przyszłością" :p;)
A to z tego względu na grafikę zaprezentowaną na ostatnim badaniu w tech-drzewku które na chwile obecną jest zablokowane

Patrzę i patrzę i podziemia tam nie widzę. Raczej jakieś "Dark Future" mi to przypomina.
 

DeletedUser17535

Guest
Tylko że te budynki nie są i nie będą mniejsze niż świątynia wiedzy i też trzeba je motywować, a zdobycie poziomu 6 czy dalej żeby to dawało te marne 3 pr w ilości kilkudziesięciu sztuk na miasto to mrzonka. Naprawdę stary wez najpierw się za swiątynie wiedzy i nie marz o tych dziwacznych budynkach dla szejków arabskich bo ilość kasy jaką teraz trzeba wydać na farmę takich budynków można już śmiało porównać do dobrego samochodu.
Kolumna czy most nie jest czymś, co zastąpi świątynie, ale już zestawy mogą to zrobić z powodzeniem. Nie wymagają motywacji, odpowiednio ułożone bywają lepsze od świątyń (np. japoński).
Znam parę osób, które mają miasta zabudowane prawie całe pałacami.

W sytuacji braku miejsca ulepszanie zestawów (dobrych nawet na 1 poziomie) uważam za dobry pomysł.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie to znaczy ze masz wiecej szczęścia.. Niestety o nic innego w tych eventach nie chodzi jak o szczęście.. Przykre w jaka stronę to idzie..

Aktualnie nie tylko szczęście, z dziennych wyzwań dostałam sporo japońskich ogródków i maharadży, w aktualnym evencie była ogromna grupa graczy twierdząca ze "się nie opłaca tego robić" ta sama grupa napisze nie udało mi się zrobić nawet 4 poziomu, zasada jest prosta jak grasz masz większe szanse na wygraną ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Aktualnie nie tylko szczęście, z dziennych wyzwań dostałam sporo japońskich ogródków i maharadży,

rok temu nie udało mi się na jednym świecie uzbierać kompletu. Z dziennych uzbierałem drugi identyczny, czyli bez tego samego elementu.

Do tej pory zrobiłem praktycznie 99% zadań dziennych, a rok temu zrobiłem cały event i polowałem w skrzyniach na ogród.

zasada jest prosta jak grasz masz większe szanse na wygraną

Zasada jest prosta, jak nie masz szczęścia to nie masz nagrody. Chyba, że nakupisz/nazbierasz diaxów, ale wtedy nie ma mowy o szczęściu bo wtedy możesz mieć pecha jak to zrobisz i nadal nie trafisz.
 

DeletedUser15836

Guest
@PablooS, o ile pamiętam/słyszałem, kwoty z motywki też się miały nie zmienić nigdy :D A jednak urosły ;)
 

DeletedUser18949

Guest
Wracając do następnej epoki. Mi ten obrazek kojarzy się z życiem bez słońca pod kopułą, jak w którejś części Nieśmiertelnego.
 

Borisel

Hrabia
Mam nadzieje że będzie możliwość 100% zdobycia wszystkich ulepszeń do każdego elementu ogrodu japońskiego (po 1 sztuce w każdym elemencie) ? Chyba nie proszę o zbyt wiele ?
 

DeletedUser17530

Guest
W evencie wiosennym do wygrania nie będzie osobnych elementów ogrodu i osobnych ulepszeń, tylko zestaw elementu. Gdy go otworzymy, będziemy mogli wybrać dany element na poziomie 1 lub ulepszenie tego elementu.

oj1.jpg

oj2.jpg

Po użyciu ulepszenia, budynek nie przeniesie się do inwentarza, tylko zostanie ulepszony pozostając na swoim miejscu, a produkcja nie zostanie przerwana. Ulepszone elementy będą działać razem z nieulepszonymi jako jeden zestaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18927

Guest
To teraz nieco z innej beczki, a chyba bardziej na temat... Nie zastanawia Was co dalej? arktyka, ocean a potem?
Ja gdybym miał się zacząć bawić w spekulacje to obstawiałbym za "podziemną przyszłością" :p;)
A to z tego względu na grafikę zaprezentowaną na ostatnim badaniu w tech-drzewku które na chwile obecną jest zablokowane
Ciekawi mnie co Wy o tym sądzicie :? Nic tam na becie nie piszczy na ten temat :>?

Też miałam takie skojarzenia :) jakaś podziemna cywilizacja :)
 

DeletedUser16730

Guest
Wszyscy Polacy chcieli Piłsudskiego to będzie Maryja.
https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/new-historical-questlines.8848/

Dostaniemy stacje radiologiczna
P_SS_MultiAge_CurieBonus18.png

Ciekawe jaki bedzie bonus. Moze bedzie przeswietlala procenty w eventach.
 
Do góry