Arka 80? I co dalej?

Czy korzystasz z "pomocy" Arek powyżej 1,9?

  • Tak

  • Nie

  • Skorzystam, jeżeli ...


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Jake Long

Baron
Łykacie jego żale jak pelikany, bo chłop wciąż uwierzyć nie może w to że najbardziej broken perła w grze została znerfiona.
I bardzo kur... dobrze.
 

Jake Long

Baron
Typowo "polaczkowe" podejscie metoda na "psa ogrodnika" sam nie zjem ale drugiemu tez nie dam zjesc :D
Zrozum, że są ludzie lubiący zmiany i są ludzie, którzy takich zmian nie lubią. Zmiany to naturalna kolej rzeczy w stale aktualizowanej grze. Ale nie, bo zawsze musi się znaleźć taki linuxgeek i ponarzekać na nowe rzeczy. Pogódź się z tym, że ChF było zdecydowanie zbyt potężne i postanowiono ukrócić hegemonię tej perły.
 

Agatonka59

Książę
Gracze z wysokimi Arkami wykorzystuja exploit-a ktory powstal w momencie pojawienia sie Arki i zdecydowanie naciagaja rownowage sil w grze. Wnioskuje o wprowadzenie limitu 10k PR na dobe.
Dzisiaj stoimy w korkach, bo Carl Benz skonstruował kiedyś pierwszy samochód?
Na moim głównym serwerze jest w tej chwili ok. 100 Arek powyżej 1,95 zwrotu... Każdy ma prawo realizować własną strategię ...
PS. Na którym poziomie masz Arkę? Zainwestuj kilka setek k w swoją i wtedy porozmawiajmy o równowadze sił i wprowadzaniu limitów.
 

Borisel

Wicehrabia
Zagłosowałem na nie - z prostego powodu . Nie chce mi się wyliczać ile muszę dać PR na blok jak ktoś da więcej niż 1,9 . Otwieram program z inwestycjami 1,9 , patrzę ile musze dać i nie martwię się potem co dalej . Kto chce dać więcej - to niech daje , kto nie chce - żalu nie ma . Zawsze uważałem , że jak ktoś zapracował na coś (legalnie) - to czemu ma nie korzystać z profitów później ?
 

Królo7

Szlachcic
Tak korzystam ale...
W gildii mamy wątek "bez zarobku" gdzie wrzucamy perły dające bonusy gildii czyli Arka, obs, atom i te wrzutki 1.93+ zaoszczędzają trochę prow jak budujesz Arkę 80+ co teraz robię. Oczywiście nie cisnę jej na maxa tylko powoli sobie ciągnę ze zbiorów, pch, wypraw etc cały czas trzymając te skromne 10k na wrzutki bo medale do wypraw od współczesności już są mocno potrzebne + wprowadzona wieża pvp teraz też zapewni odpływ medali co napędzi większe wrzutki.
Także lepiej wcześniej wziąć się za budowę tej niezbędnej perły
 

ismael

Szlachcic zagrodowy
Posiadając wysoką arkę trzeba robić minimum 50-100k wrzutek dziennie żeby miało to jakiś sens.
Czyli minimum 200 a nawet 300 tyś w paczkach.
Dodajmy do tego koszt budowy ponad 1.9 i możemy się zastanawiać czy iść w ta inwestycję czy nie
 

Agatonka59

Książę
Dodajmy do tego koszt budowy ponad 1.9 i możemy się zastanawiać czy iść w ta inwestycję czy nie
Jeżeli utrzyma się tendencja sprzedawania miejsc powyżej 1,95 zwrotu, to zdecydowana większość planów i medali skumuluje się u graczy, których na to będzie stać. Arka 80 przestanie wystarczać do "bezpłatnego" ich gromadzenia, a zaczną się wyścigi po 4 i 5 miejsca. Powodzenia wszystkim "oszczędnym" ;)