Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Nie każdy błąd da się od ręki naprawić. :) W dodatku w przypadku, gdy ma on niewielki wpływ na grę/Graczy, a co za tym idzie - niewielki priorytet.
 

DeletedUser15227

Guest
Nie każdy błąd da się od ręki naprawić. :) W dodatku w przypadku, gdy ma on niewielki wpływ na grę/Graczy, a co za tym idzie - niewielki priorytet.

A Ty Sior grasz aktywnie? Atakujesz sąsiadów? Bo bez animacji nie wiesz czy masz czekać na 2 pr z bazaru, czy zadowolić się złotem albo młotkami. Animacja informuje nas o aktywnej produkcji, mało tego informuje nas o aktywności gracza, czy zebrał produkcje, etc. Ehhh muszę supportowi tłumaczyć jak bardzo ważne sa animacje :(
 

DeletedUser8110

Guest
Mi nie musisz tłumaczyć swojego punktu widzenia, bo rozumiem dlaczego animacje w miastach innych Graczy są dla Ciebie ważne. Jednak każdy błąd zgłoszony przez Graczy musi poczekać na swoją kolej. Pomiędzy wypuszczeniem poszczególnych aktualizacji dysponujemy ograniczonym czasem, który trzeba jak najlepiej zagospodarować. W związku z tym, choćbyśmy bardzo tego chcieli - nie jesteśmy w stanie wszystkich błędów naprawić od razu. Staramy się jednak jak możemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, jaką okazują nam Gracze. :)
 

DeletedUser15227

Guest
Mi nie musisz tłumaczyć swojego punktu widzenia, bo rozumiem dlaczego animacje w miastach innych Graczy są dla Ciebie ważne. Jednak każdy błąd zgłoszony przez Graczy musi poczekać na swoją kolej. Pomiędzy wypuszczeniem poszczególnych aktualizacji dysponujemy ograniczonym czasem, który trzeba jak najlepiej zagospodarować. W związku z tym, choćbyśmy bardzo tego chcieli - nie jesteśmy w stanie wszystkich błędów naprawić od razu. Staramy się jednak jak możemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, jaką okazują nam Gracze. :)

Wiem, wiem...czekamy. Mam nadzieje, że w następnej aktualizacji odzyskamy animacje, które były od początku mojej przygody z FoE.
 

DeletedUser11629

Guest
Mi nie musisz tłumaczyć swojego punktu widzenia, bo rozumiem dlaczego animacje w miastach innych Graczy są dla Ciebie ważne. Jednak każdy błąd zgłoszony przez Graczy musi poczekać na swoją kolej. Pomiędzy wypuszczeniem poszczególnych aktualizacji dysponujemy ograniczonym czasem, który trzeba jak najlepiej zagospodarować. W związku z tym, choćbyśmy bardzo tego chcieli - nie jesteśmy w stanie wszystkich błędów naprawić od razu. Staramy się jednak jak możemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, jaką okazują nam Gracze. :)

Nie tylko "dla Ciebie", niestety. Na kazde tysiac osob niezadowolonych z gry przypadaja ze dwie, ktore to zglosza... zwlaszcza, ze dla mnie kontakt z supportem nadal jest niemozliwy poprzez apke, pomimo wymiany sprzetu z mojej strony. Myslicie, ze macie duzo zgloszen o bledach? Pomnozcie to przez 500, to dopiero zyskacie obraz skali...

Czy tylko u mnie wszystko uleglo gwaltownemu skurczeniu czy to jakas szersza akcja? Bo na dwoch calach chyba nie dam rady klikac w nowym miescie :/ Kingsajz jak nic...

Wrocilo do normy. Co to bylo?! o.o
Ale ikonka z pozycja rankingu byla cool.

Drogi modzie! To nie byl przypadek, ze te wiadomosci byly osobno. Scisniete w jeden post w dodatku sprawiaja wrazenie belkotu szalenca, zwlaszcza, iz pierwsza od drugiej dziela dni, a nie godziny czy minuty... Troche logiki przy bezmyslnej edycji postow, grrr. Pierwsza wiadomosc w niedziele, druga i trzecia w srode - no moje gratulacje, anonimie!

>>>Bardzo proszę o unikanie pisania postów pod sobą. Dzięki! - Bartek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Witam.
Mam kilka pytań, zadaje je z głęboka wiara że uzyskam odpowiedz od naszego ukochanego Supportu (w tym miejscu śle pozdrowienia, szczególnie ciepłe dla @siorprajs).
1. Czy brak animacji zostanie naprawiony w najbliższej łatce?
2. Dobrze zrozumiałem, iż "dżungla" wejdzie na mobilki w tym samym czasie co na www?
3. Czy jest planowane dosadnie funkcj wrzucania w perle pakietów z inwentarza?
Dziękuje za szybką odpowiedz.
 

DeletedUser8110

Guest
Witam.
Mam kilka pytań, zadaje je z głęboka wiara że uzyskam odpowiedz od naszego ukochanego Supportu (w tym miejscu śle pozdrowienia, szczególnie ciepłe dla @siorprajs).
1. Czy brak animacji zostanie naprawiony w najbliższej łatce?
2. Dobrze zrozumiałem, iż "dżungla" wejdzie na mobilki w tym samym czasie co na www?
3. Czy jest planowane dosadnie funkcj wrzucania w perle pakietów z inwentarza?
Dziękuje za szybką odpowiedz.
1. Nie.
2. Wyprawy są tworzone równolegle dla wersji przeglądarkowej i mobilnej gry, więc prawdopodobnie tak.
3. Być może w przyszłości.
 

DeletedUser8110

Guest
Pytałeś, czy zostaną naprawione w najbliższej aktualizacji, nie czy w ogóle zostaną naprawione. :) Każdy błąd czeka na swoją kolej i zostanie naprawiony jak tylko będzie to możliwe. :)
 

DeletedUser14285

Guest
Planujecie wprowadzenie wojny gvg na mobilje czy sa nikłe szanse?
 

DeletedUser8110

Guest
Już jakiś czas temu zorientowaliśmy się, że wojny gildyjne przyciągają głównie Graczy mocno skupiających się na walkach PvP. GvG nie wzbudza zaś absolutnie zainteresowania Graczy, którzy nie przepadają za atakowaniem innych. Dodatkowo, zaimplementowanie wojen gildyjnych w aplikacji mobilnej byłoby niesamowicie trudne w realizacji i przyniosłoby prawdopodobnie więcej problemów niż radości ze strony użytkowników. Dlatego też wciąż będziemy wspierać wojny gildyjne w wersji przeglądarkowej gry, jednak nie zostaną one dodane do aplikacji mobilnej. Zdecydowaliśmy za to, iż stworzymy alternatywną atrakcje, o której mogliście już przeczytać w temacie "Co w trawie piszczy..." - Wyprawy gildyjne. Warto zajrzeć na serwer testowy FoE i się im przyjrzeć. :)
 

DeletedUser15227

Guest
Już jakiś czas temu zorientowaliśmy się, że wojny gildyjne przyciągają głównie Graczy mocno skupiających się na walkach PvP. GvG nie wzbudza zaś absolutnie zainteresowania Graczy, którzy nie przepadają za atakowaniem innych. Dodatkowo, zaimplementowanie wojen gildyjnych w aplikacji mobilnej byłoby niesamowicie trudne w realizacji i przyniosłoby prawdopodobnie więcej problemów niż radości ze strony użytkowników. Dlatego też wciąż będziemy wspierać wojny gildyjne w wersji przeglądarkowej gry, jednak nie zostaną one dodane do aplikacji mobilnej. Zdecydowaliśmy za to, iż stworzymy alternatywną atrakcje, o której mogliście już przeczytać w temacie "Co w trawie piszczy..." - Wyprawy gildyjne. Warto zajrzeć na serwer testowy FoE i się im przyjrzeć. :)

Ogólnie sie zgadzam, ze wprowadzenie GvG na mobilki może przynieść więcej szkody niż pożytku. Optymalnym rozwiazanie byłoby wprowadzenie jednak choćby podglądu mapy. A tak przy okazji wiadomo co z animacjami? :)
 

DeletedUser11629

Guest
Już jakiś czas temu zorientowaliśmy się, że wojny gildyjne przyciągają głównie Graczy mocno skupiających się na walkach PvP. GvG nie wzbudza zaś absolutnie zainteresowania Graczy, którzy nie przepadają za atakowaniem innych. Dodatkowo, zaimplementowanie wojen gildyjnych w aplikacji mobilnej byłoby niesamowicie trudne w realizacji i przyniosłoby prawdopodobnie więcej problemów niż radości ze strony użytkowników. Dlatego też wciąż będziemy wspierać wojny gildyjne w wersji przeglądarkowej gry, jednak nie zostaną one dodane do aplikacji mobilnej. Zdecydowaliśmy za to, iż stworzymy alternatywną atrakcje, o której mogliście już przeczytać w temacie "Co w trawie piszczy..." - Wyprawy gildyjne. Warto zajrzeć na serwer testowy FoE i się im przyjrzeć. :)

DZIEKI NIECH BEDA DOWOLNEJ SILE WYZSZEJ! :D Coraz bardziej Was loffciam.
 

DeletedUser16671

Guest
nie wiem czy temat był już poruszany czy też nie i gdzie dokładnie mogę go poruszyć ( nie widzę opcji aby napisać do moderatorów ) więc piszę tutaj ( może ktoś mnie przekieruje, albo mod to przeczyta ).
Chodzi mi o to czemu na urządzeniach mobilnych jest sporo mniej opcji niż grając na kompie? i tu nie mówię już o jakichś skomplikowanych kwestiach jak GvG ale chociażby szukanie skarbów.
Od poprzedniego tygodnia przewodzę jednej z gildii i okazuje się też że na ipadzie nie widzę opcji którzy członkowie gildii są aktywni a którzy się nie logują już od jakiegoś czasu, oraz kto wystawił oferty na targu. Są to dość proste myślę opcje do aktywowania w grze. Wolę grać na urządzeniu a nie kompie ale delikatnie denerwuje mnie to że jestem niejako zmuszany do tego aby się raz na jakiś czas logować na kompie, tym bardziej że jestem przyzwyczajony do wyglądu gry na aplikacji i ta na przeglądarce jest dla mnie nieczytelna.
Czy da się te opcja aktywować?

pozdrawiam Ragenar
 

DeletedUser15756

Guest
Zainstaluj sobie Puffina to bedziesz mial tak jak na kompie wszystko
 

DeletedUser15227

Guest
Zainstaluj sobie Puffina to bedziesz mial tak jak na kompie wszystko

Ale o wiele wolniej. Czasami są straszne lagi

Bliżej jak dalej do ich naprawy. ;)

Minęło już trochę czasu, więc chciałem przypomnieć, że:
- animacje dalej nie działają
W związku z powyższym, postanowiłem zapytać, czy długo jeszcze trzeba będzie czekać na naprawę tego jakże karygodnego stanu rzeczy. Wiem, że Support jest zajęty falą hejtu spowodowaną nową epoką, ale liczę na odpowiedz (w miarę szybką).

Wczorajsza aktualizacja naprawiła problem z animacjami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15181

Guest
Może obsługa supportu by zasugerowała producentowi żeby można było wrzucać punkty z paczek do perły, jak jest się w perle.
 

DeletedUser15570

Guest
Aktualizacja na plus. Nowa czcionka duzo lepsza i czytelniejsza od poprzedniej, ladna taka i pasuje do gry, kilka mniejszych udogodnien w wyprawach gildyjnych itp, no i nareszcie animacje dzialaja, przy tym udalo sie niczego waznego nie spierd...zielic, oby tak dalej, tylko moze odrobine szybciej :D
 
Do góry