Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3

Guest
Pytanie: czy zaktulizujecie coś z aspketów jakie developerzy chcą wrpowadzić do gry? i czy będą tym razem daty? typu: rok 2016 - nowa epoka, 2017 pierwszy kwartał - dodatek do.. ?
Słusznie, zaktualizujemy.
Co do dalszych planów, realia są takie, że nie da się ich przewidzieć nawet jeżeli chodzi o 4 miesiące do przodu, nie mówiąc o roku 2017. Nie stosujemy już typowych roadmaps, jakich kiedyś używano i się ich jak najściślej trzymano. Dziś istnieją one raczej jako ogólny wyznacznik kierunku, niż określony plan z listą tego, co będzie w danym momencie zrobione.

Tak więc bardzo mi przykro, ale żadnych 'przecieków' z naszej strony nie będzie :).
 

DeletedUser15227

Guest
Słusznie, zaktualizujemy.
Co do dalszych planów, realia są takie, że nie da się ich przewidzieć nawet jeżeli chodzi o 4 miesiące do przodu, nie mówiąc o roku 2017. Nie stosujemy już typowych roadmaps, jakich kiedyś używano i się ich jak najściślej trzymano. Dziś istnieją one raczej jako ogólny wyznacznik kierunku, niż określony plan z listą tego, co będzie w danym momencie zrobione.

Tak więc bardzo mi przykro, ale żadnych 'przecieków' z naszej strony nie będzie :).

W większości gier devsi stosują kontrolowane przecieki by utrzymać zainteresowanie graczy, by mieli na co czekać, nawet jak coś z "przecieku" nie zostanie zrealizowane to nie stanowi to problemu. Tutaj, jak zauważyłem, obowiązuje inna polityka. Panuje tajemnica, o planach rozwojowych wie tylko garstka wtajemniczonych, która na każde pytanie odpowiada w stylu "wiem, ale nie powiem (lub nie mogę powiedzieć)". Naturalnie nie mam pretensji do Teamu, rozumiem siła wyższa. Może jednak warto zwrócić uwagę twórców na fakt, że gracze którzy odkryli mapę, wybadali całe drzewko, oczekują jakiś informacji na temat przyszłości FoE.
 

DeletedUser6203

Guest
Na becie proszą abyśmy dołączyli do jakiejś gildii ze względu na jutrzejszy dodatek. Czyżby facebookowa wiadomość dotycząca "Welcome to the jungle" dotyczyła GvG?
 

DeletedUser15643

Guest
coraz bliżej chłodu...

portrait_199.jpg
portrait_200.jpg
portrait_201.jpg
portrait_202.jpg
portrait_203.jpg
portrait_204.jpg

portrait_205.jpg
portrait_206.jpg
portrait_207.jpg
portrait_208.jpg
portrait_209.jpg
portrait_210.jpg

i nie tylko chłodu:

portrait_197.jpg
portrait_198.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Auksacer

Wicehrabia
W większości gier devsi stosują kontrolowane przecieki by utrzymać zainteresowanie graczy, by mieli na co czekać, nawet jak coś z "przecieku" nie zostanie zrealizowane to nie stanowi to problemu.

Nie wnikam czy serio w większości grach są przecieki odnośnie przyszłych zmian, bo nie śledzę wiadomości innych gier, mimo że w nie gram. Jednak nie wierzę, żeby tutaj na polskim forum lub jakim innym zagranicznym forum po nie zrealizowanym przecieku "nie było żadnego problemu":D Ludzie nie daliby sobie spokoju i latami upominaliby się o tą zmianę z przecieku, a jakby coś nie wyszło, to nie zostawiliby suchej nitki po IG;) Nie ma szans żeby "nie było problemu", byłaby wielka burza:)


A więc jednak będzie Euro 2016 w FoE (widać, że portrety przedstawiają kibiców, w dodatku koleś ma na twarzy flagę Francji - gospodarza Euro 2016).
 

DeletedUser15227

Guest
Nie wnikam czy serio w większości grach są przecieki odnośnie przyszłych zmian, bo nie śledzę wiadomości innych gier, mimo że w nie gram. Jednak nie wierzę, żeby tutaj na polskim forum lub jakim innym zagranicznym forum po nie zrealizowanym przecieku "nie było żadnego problemu":D Ludzie nie daliby sobie spokoju i latami upominaliby się o tą zmianę z przecieku, a jakby coś nie wyszło, to nie zostawiliby suchej nitki po IG;) Nie ma szans żeby "nie było problemu", byłaby wielka burza:)



A więc jednak będzie Euro 2016 w FoE (widać, że portrety przedstawiają kibiców, w dodatku koleś ma na twarzy flagę Francji - gospodarza Euro 2016).

Zobacz sobie WoT i AF tam devsi dość często informują nad czym pracują, mało tego wiele z ich pomysłów nie zostaje zrealizowanych...może z drugiej strony masz racje. Te gry o których wspomniałem to wielkie projekty w porównaniu do FoE.
 

DeletedUser3

Guest
I po co organizować dodatkowe przecieki, skoro Gracze sami doskonale sobie radzą, co zostało udowodnione kilka postów wyżej...;].
 

DeletedUser15149

Guest
I po co organizować dodatkowe przecieki, skoro Gracze sami doskonale sobie radzą, co zostało udowodnione kilka postów wyżej...;].
to dotyczyło tego?
Widocznie gracze w gildi będą razem coś tworzyli a nie tylko tłukli sektory na mapach GvG. ;)
czyli pewnie będzie nowa Perła, którą będzie budowała wspólnie gildia. na forum bety były obrazki więc pewnie to to. ciekawy pomysł.
btw. Perła budowana też za medale? tak jak walki na nowej mapie GVG :D
 

DeletedUser13910

Guest
Słusznie, zaktualizujemy.
Co do dalszych planów, realia są takie, że nie da się ich przewidzieć nawet jeżeli chodzi o 4 miesiące do przodu, nie mówiąc o roku 2017. Nie stosujemy już typowych roadmaps, jakich kiedyś używano i się ich jak najściślej trzymano. Dziś istnieją one raczej jako ogólny wyznacznik kierunku, niż określony plan z listą tego, co będzie w danym momencie zrobione.

Tak więc bardzo mi przykro, ale żadnych 'przecieków' z naszej strony nie będzie :).

Jeśli nie ma dokładnych planów tylko ogólny wyznacznik to czemu każdy pomysł jest zamykany z dopiskiem "nie planujemy na razie wprowadzać takiej zmiany"?
 

DeletedUser15643

Guest
szczerze przyznam, że pomysł super:

e6157b05d7ef9ea995f85ed206008055.jpeg

tylko wszystko co dobre, szybko się kończy :D:

07e1cfc19db63a6b67d24f8b732b56c2.jpeg

nie można z tygodnia zrobić doby? :)

indywidualne nagrody też niezłe (wpadły mi m.in. koszary wojsk, pędzelek, diamenty, mnóstwo wojsk i planów...)
 

DeletedUser15149

Guest
no to na bogato. wreszcie jakaś zmiana, która cieszy.
nagrody indywidualne dostali wszyscy członkowie gildii, czy tylko dana osoba?
 

DeletedUser15643

Guest
nagrody indywidualne dostali wszyscy członkowie gildii, czy tylko dana osoba?

każdy członek gildii wyrusza na swoją indywidualną ekspedycję, więc "nagrody rzeczowe" są indywidualne, a zdobyty potencjał dla gildii - im więcej osób z gildii weźmie udział w ekspedycjach, tym szybciej będzie rósł jej poziom (i w interesie każdego członka [hm...] leży takie uczestnictwo :))
 

DeletedUser15643

Guest
Ten problem będzie rozwiązany wraz z dodaniem poziomów trudności. Wtedy będzie można przejść mapę co najmniej trzykrotnie, przy czym za każdym razem będzie trudniej.

no i gra muzyka :)

5f35e5170ddaa72df3d5e7049f16101d.jpeg
 

DeletedUser15227

Guest
Bardzo dobra zmiana, wręcz jestem zachwycony. Jedyny problem to zbieranie potencjału w gildiach na 50 lv, dobrze ze twórcy go dostrzegają i potencjał jest ciagle zaliczany. Czy beda do wygrania jakieś budynki ewentowe?
 

DeletedUser15643

Guest
Bardzo dobra zmiana, wręcz jestem zachwycony. Jedyny problem to zbieranie potencjału w gildiach na 50 lv, dobrze ze twórcy go dostrzegają i potencjał jest ciagle zaliczany. Czy beda do wygrania jakieś budynki ewentowe?

a frytki wolisz z ketchup'em, czy z majonezem?
===

dodatkowy plus (wg mnie) jest taki, że cena za odblokowanie kolejnych misji nie jest zaporowa (można płacić medalami albo diamentami, ja wydałem 120 diamentów za 8 misji) - ewentualnie można zaczekać ok. 2h ale kto bogatemu zabroni??
 

DeletedUser14806

Guest
Pomysł całkiem ciekawy i zapowiada sie dobrze ale niema co chwalić przed zachodem słońca bo przy okazji gra dostanie takiego zamulenia jak bokser po ciosie nokautującym i poczekamy na kilka nastepnych aktualizacji ktore to odmulą
 
Do góry