Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3

Guest
Nie no, bo tak naprawdę, to "wyzwalamy" tubylców spod wrogiego panowania :).
 

DeletedUser13596

Guest
Wyzwalamy czy nie - to klasyczna aneksja, podbój nowych terenów. Ewentualnie można to tłumaczyć jako potyczka, starcie, pojedynek.

BTW Bryfft, moim zdaniem lepiej byłoby, gdyby nagrody nie były losowe (albo chociaz te główne nagrody) tylko zmieniały się co tydzień (np. raz farba, raz studnia, raz ŚW, raz kulturka diaxowa, raz diaxy itd.). Czyli w każdej ekspedycji inne, z góry ustalone nagrody. Bo znajac życie znowu wylosuje tylko młotki :)
 

DeletedUser9827

Guest
Mam takie pytanie natury technicznej: Na becie wszedłem w ekspedycję, żeby zobaczyć co to jest. Wszedłem na menu walki, żeby zobaczyć przeciwnika, ale walki nie wykonałem, lecz wróciłem do miasta. Następnie wróciłem do ekspedycji - ale tam już czekała na mnie wiadomość, że mogę dopiero wrócić za tydzień. To tak ma być czy to jakiś błąd?
 

DeletedUser15643

Guest
na becie trwa 12-dniowy "kontrolowany wyciek informacji" na temat Dalekiej Przyszłości:

9giRIYj.jpg
k1dn5zfg.png
yXmRSmr.jpg

cdn.
 

DeletedUser7795

Guest
@rickyvampire
jeżeli to są rzeczywiście budynki z Dalekiej Przyszłości to prawie się nie różnią od budynków z Przyszłości.
Mogli się trochę bardziej wisilić i zaprojektować lepsze ;/
 

DeletedUser15570

Guest
Ale to to ... łeee, ja tu myślałem że będziemy mieli do czynienia z klimatyczną katastofą, i budynki będą robione pod kątem śniegu, mrozu, wiecie, zaspy na ulicach, rabunki, gwałty ... ykm, no może aż tak to nie, ale coś takiego jak w Pojutrze przynajmniej :D A tu widzę dalej sielankowe hobbitowe domki i uprawianie trawki.

(Tego mi brakuje najbardziej ze sfery budynków i mechaniki, przestępstw, organow scigania i sprawiedliwosci, liczba mieszkańców mogłaby być lekko ruchoma i żeby utrzymać populacje na 100% powinno się jej zagwarantować bezpieczeństwo, bo tak to utopia przez wieki, nawet w sredniowieczu i kolonialnej gdzie zabijano za krzywe spojrzenie :D)
 

DeletedUser11123

Guest
pooglądałem sobie screeny zamieszczone powyżej i musze przyznać, że jestem lekko zdegustowany. Budynki z kolejnej epoki kontynuują niby coś tam pięknego z epoki przyszłości (w rzeczywistości wyglądają jak odrzuty z poprzedniczki). Za to awatary prezentują postacie faktycznie gotowe na warunki arktyczne. Czy tylko ja dostrzegam że to się kompletnie nie klei. Ja taki brak spójności odbieram jako pchanie na siłę epoki, przy maksymalnym cięciu kosztów. Wolałbym poczekać te kilka miesięcy dłużej ale dostać nową erę, która wizualnie wprowadzi jakiś nowy element, no i przede wszystkim będzie spójna stylistycznie.
PS. Ciekawe czy jednostki wojskowe będą bardziej "piękne" czy bardziej "arktyczne"
 

DeletedUser7795

Guest
Mnie bardziej ciekawi jakie będą perły w Dalekiej Przyszłości i jakie będą ich bonusy.
 

DeletedUser15643

Guest

Terry:

allage_terry.jpg


H_SS_ArcticFuture_Townhall.png
G_SS_ArcticFuture_Goods1.png

G_SS_ArcticFuture_Goods2.png

G_SS_ArcticFuture_Goods3.png

G_SS_ArcticFuture_Goods4.png

G_SS_ArcticFuture_Goods5.png
A_SS_ArcticFuture_Culture1.png
M_SS_ArcticFuture_Military1.png

M_SS_ArcticFuture_Military2.png
R_SS_ArcticFuture_Residential1.png

R_SS_ArcticFuture_Residential2.png
P_SS_ArcticFuture_Workshop1.png
 

DeletedUser10653

Guest
Źle nie wyglądają tylko trochę mało zimowo ... bo jak awatary zimowe zrobili to budynki trochę mniej :)
 

Fatherland

Książę
Nowe budynki nie są paskudne, ale są na prawdę spoko. Ale... Problem w tym że one w niczym nie przypominają nowości na które tak długo czekamy. Dlatego kojarzy się to nam ze starociami które mamy już kilka miesięcy w miastach, kojarzy się nam to z czymś znanym, nudnym bo oczekiwaliśmy zmian które do tej pory bywały. Dlatego to jest nudne i się nie podoba. Szkoda, jak zwykle ostatnio jeśli to będzie prawda to kolejny raz spieprzyli nowość. Trudno. Taka wizja firmy dla tej gry. Ale przecież oczywistość jest taka że to ja jestem zły bo dają nową epokę a ja narzekam ;) hejter jak nic ;) liczę że jest to tak jak podał raab w ostatnim poście w nawiasie bo kupy inaczej się to nie trzyma. Chociaż to prawdopodobne jak znam już inno w FoE... Czekamy. Może oświeci się.
 

DeletedUser6203

Guest
Może według twórców w "far future" nastąpiło globalne ocieplenie które roztopiło lody arktyki? Patrząc na budynki duża ich ilość otoczona jest kanałami (zalane miasta skutkiem podniesienia wód oceanów?) więc może to jest myśl przewodnia? Tylko w sumie awatary nie pasują bo tam postacie raczej są ciepło ubrane...
 

DeletedUser16512

Guest
Miejmy nadzieję,że te przedstawione budynki to jakaś ściema,bo jak na zimowy,arktyczny styl ubioru,za dużo zieleni w tych budynkach.
 

DeletedUser15227

Guest
A co za różnica jak wyglądają budynki? Aż taka uwagę do tego przywiazujecie? Mnie bardziej interesują bonusy z pereł.
 
Do góry