Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Valhan

Wójt
No nareeeeszcie :D już myślałem że nie doczekam tego momentu :p
Już zdążyłem sprawdzić ową apkę i na tablecie wygląda i sprawuje się całkiem przyzwoicie :).
Pomimo braku wielu istotnych funkcji jak np odczytywanie wiadomości. Chociaż jak na pierwszą wersję to myślę że i tak jest to ogromny przełom :)

Teraz jeszcze druga sprawa, bo nie byłbym sobą gdybym troszkę nie pomarudził i pokrytykował :p
W momencie pojawienia się apki na maca w appstore w FoE pojawiło się diamentowe "zadanie" polegające na zalogowaniu się do FoE przez ipada. Czy w przypadku użytkowników androida też dacie taką premię? :rolleyes:
 

DeletedUser625

Guest
Pytanie, ile ta apka waży? Bo mam zawalaną pamięć i chciałbym zwolnić tylko tyle ile potrzeba. :)

- - - Zaktualizowano - - -

Teraz jeszcze druga sprawa, bo nie byłbym sobą gdybym troszkę nie pomarudził i pokrytykował :p
W momencie pojawienia się apki na maca w appstore w FoE pojawiło się diamentowe "zadanie" polegające na zalogowaniu się do FoE przez ipada. Czy w przypadku użytkowników androida też dacie taką premię? :rolleyes:

Jest takie zadanie, ale niestety nagrodą jest tylko 75 medali. Widać, że posiadaczy iŚcierwa lepiej się docenia. No ale cóż zrobić. :)
 

DeletedUser14300

Guest
Niestety na mojej xperii nie widze apki w sklepie;p
 

DeletedUser11123

Guest
a to nie jest tak, że wyświetla tylko programy, które Twoja wersja ogarnie? bo FoE działa od 4.0 w górę.
ja też nie wiedze ale mój android to staruszek
 

DeletedUser775

Guest
Żeby ściągnąć trzeba się zalogować do sklepu na komputerze, tam kliknąć zainstaluj i samo się zrobi na telefonie.
Przynajmniej u mnie tak jest.

Po instalacji pyta czy ściągnąć paczkę 257 mega.
 

DeletedUser4444

Guest
:[ Tyle czekałem na tę aplikację, że aż android mi się postarzał i jest niezgodny. To sobie na smartfonie pograłem. Super. Dla mnie tej apki nadal nie ma. :[
 

DeletedUser14300

Guest
@pantomas dokładnie tak zrobiłem i działa, dzięki :)
 

DeletedUser7658

Guest
Żeby ściągnąć trzeba się zalogować do sklepu na komputerze, tam kliknąć zainstaluj i samo się zrobi na telefonie.
Przynajmniej u mnie tak jest.

Po instalacji pyta czy ściągnąć paczkę 257 mega.

Zalogowanie się z komputera nie rozwiąże tego że aplikacja nie jest obsługiwana przez konkretny telefon lub tablet... To problem tylko i wyłącznie do przeskoczenia przez IMO....
Nawet jeśli zalogujesz sie na kompie to przy wydaniu polecenia instalacji, niekompatybilnego telefonu/tableta nie będzie na liście urządzeń .... [ u mnie jest tak z jakimś starym tabletem którego nawet dzieci już nie używają]

Co do diamentów - trochę kicha że androidowcy sa pomijani.... ile by to nie było te kilkadzisiąt/set diamentów by sie przydało... i byłoby sprawiedliwie....
 

DeletedUser12313

Guest
Żeby ściągnąć trzeba się zalogować do sklepu na komputerze, tam kliknąć zainstaluj i samo się zrobi na telefonie.
Przynajmniej u mnie tak jest.

Po instalacji pyta czy ściągnąć paczkę 257 mega.
ja po prostu wyszukałem apkę w markecie i ściągnąłem.


muszę przyznać, zę apka bardzo mi się podoba jak na razie. chyba całkowicie przerzucę się na nią, jak wszystko zostanie już zrobione do końca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Super działa, trochę rzeczy jest poukrywane pozostałe zrobią bo jest (wkrótce)

Podobają mi się powiadomienia push, gdy skonczy się produkcja lub zapełni pasek PR, na kompie tego nie ma a szkoda :p

- - - Zaktualizowano - - -

Zalogowanie się z komputera nie rozwiąże tego że aplikacja nie jest obsługiwana przez konkretny telefon lub tablet... To problem tylko i wyłącznie do przeskoczenia przez IMO....
Nawet jeśli zalogujesz sie na kompie to przy wydaniu polecenia instalacji, niekompatybilnego telefonu/tableta nie będzie na liście urządzeń .... [ u mnie jest tak z jakimś starym tabletem którego nawet dzieci już nie używają]

Co do diamentów - trochę kicha że androidowcy sa pomijani.... ile by to nie było te kilkadzisiąt/set diamentów by sie przydało... i byłoby sprawiedliwie....

Ja myślałem, że kompatybilność jest z systemem a nie ze sprzętem,to w interesie IG jest żeby działało na wszystkich ekranach :/ chyba, że ktoś ma starą wersje androida to może być pech.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Jeśli dany telefon/tablet nie widzi aplikacji, to powinno to być związane jedynie z wersją Androida na tym urządzeniu. Jeśli ktoś z Was posiada urządzenie z Androidem 4.0 i wyżej, a aplikacja mimo to nie działa - zapraszamy do Supportu.
 

DeletedUser625

Guest
Poza tymi ograniczeniami, które zostaną później zrobione to apka fajna, ale jednak potrzeba tableta żeby wygodnie pograć, bo na telefonie to trochę niewygodnie, za mały ekran.
 

DeletedUser7658

Guest
Ja myślałem, że kompatybilność jest z systemem a nie ze sprzętem,to w interesie IG jest żeby działało na wszystkich ekranach :/ chyba, że ktoś ma starą wersje androida to może być pech.

niestety ale problemem androida jest duza ilosc wersji i czesty brak aktualizacji [czasami spowodowany zbyt slabymi parametrami] do nowszych lub najnowszych wersji systemu... Na szczescie tylko ok 10% urzadzen dzialajacych w Polsce ma androida starszego niz 4.0
 

DeletedUser4444

Guest
Pretekstu nie potrzebuje ;) Wiem, że muszę wymienić, ale pieniążki na ulicy nie rosną...ani smartfonów za friko nie rozdają (wbrew reklamom :p)
 

DeletedUser11758

Guest
Każdy dostawał specjalną ozdobę gdy można było na Aple zagrać w tą grę . Można teraz na Androidzie to też powinna się pojawić specjalna ozdoba .Było by dziwne gdyby się nie pojawiła .
 

Valhan

Wójt
Każdy dostawał specjalną ozdobę gdy można było na Aple zagrać w tą grę . Można teraz na Androidzie to też powinna się pojawić specjalna ozdoba .Było by dziwne gdyby się nie pojawiła .

Ozdoba swoją drogą a diamenty swoją :p
Tych drugich nigdy za wiele, i to też by się przydało. Ja jako użytkownik sprzętów na androidzie czuje się jakiś taki.... dyskryminowany ?
 

DeletedUser4428

Guest
No natrudziłem się, nausuwałem kilka, lepszych i gorszych aplikacji, ale w końcu się udało i mam FoE :)
 

DeletedUser11123

Guest
Co do diamentów - trochę kicha że androidowcy sa pomijani.... ile by to nie było te kilkadzisiąt/set diamentów by sie przydało... i byłoby sprawiedliwie....



no wiesz rozdać diamenty tysiącom graczy, to nie to samo co dziesiątkom (a może i setkom) tysięcy.
 

DeletedUser3815

Guest
U mnie apka działa świetnie, można czytać wiadomości, zbierać towary, jest super :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
U mnie apka działa świetnie, można czytać wiadomości, zbierać towary, jest super :)
Wiadomości z historii wydarzeń ;)

Apka świetna, testuje od wczoraj i jedynie czego mi na razie najbardziej brakuje to po kolei: Wsparcia, zbioru za 5 diaxów oraz wiadomości prywatnych ;)

Pretekstu nie potrzebuje ;) Wiem, że muszę wymienić, ale pieniążki na ulicy nie rosną...ani smartfonów za friko nie rozdają (wbrew reklamom :p)

Napisz mi na PW jaki masz telefon i model, a sprawdzę czy możesz się obejść bez zmiany telefonu ;)
 

DeletedUser10695

Guest
Mam przestarzały android(samsung galaxy spica) widzę apkę w Google Play ale po wciśnięciu "instaluj" nie dzieje się NIC.
Jest dla mnie jakaś opcja czy tylko wymiana telefonu ? Drugi mam windows phone więc nie mam zamiaru kupowac nowego :p
 
Do góry