Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Fifi2013

Rycerz
aaa zapomniałem
Dlaczego z wydaniem FoE na urządzenia z iOS nagroda za zalogowanie się była diamentowa ?
Android tylko medale, co my jesteśmy gorsi ?
 

DeletedUser625

Guest
Bo za urządzenie z taką samą specyfikacją sprzętową, ale nadgryzionym jabłuszkiem z tyłu trzeba zazwyczaj zapłacić 2x tyle, a więc sporo mniej osób je kupuje przynajmniej w Polsce.
 

DeletedUser14

Guest
Nie widzę problemu :D
Kupcie sobie iPhone'a i będziecie mieć diamenty :)
 

Fifi2013

Rycerz
A kogo to interesuje czy kosztuje 1 zł. czy 2 zł.

Skoro nagroda za iOS była diamentowa to powinni równo traktować wszystkich użytkowników z Androidem
Takim tokiem myślenia Pan x który zarabia 100 zł. dostanie w grze medale a Pan y który zarabia 1000 zł. dostanie diamenty.
 

DeletedUser625

Guest
Biedniejsi dostają po kieszeni, a bogaci się bogacą, czyli jak to w życiu. Standard.
 

DeletedUser14

Guest
Testowałem na nowym telefonie "Xperia T3" i aplikacja działa bezproblemowo i nic się nie zepsuło!
 

astrotaurus

Hrabia
Ki czort? Mam xperię: pamięć telefonu 81 M, pamięć wewnętrzna 865 M, karta sd prawie 7 G. I komunikat, że za mało pamięci. :/
 

DeletedUser625

Guest
Większość telefonów z Androidem (o ile nie wszystkie) zapisuje pobierane pliki na pamięci wewnętrznej, a kartę pamięci ignorują niestety. Trzeba wykonać parę sztuczek by móc zapisywać na karcie pamięci. :)
 

DeletedUser14551

Guest
Nie dostałem żadnego zadania z medalami. Jest jakiś trigger(warunek żeby się ukazało) czy powinienem był zalogować się najpierw przeglądarce, a nie ściągać od razu po zobaczeniu newsa?
 

DeletedUser625

Guest
Bo te zadanie pojawi się w tym samym miejscu co inne się pojawiają, a nie obok. Ukończ jakieśkolwiek zadanie i od razu powinno Ci wyskoczyć to.
 

DeletedUser775

Guest
Jest poważny błąd. Nie można zebrać PR z pereł gdy przekroczy 10 PR na pasku.

- - - Zaktualizowano - - -

Gdy mamy mniej niż 10.
 

DeletedUser13949

Guest
Mam jak kolega xperie j i nie daje rady. Komórka jest na te czasy zawolna i dodatkowo nie posiada tyle pamieci by odpalić tą grę. Chyba że bym wszystko wymazał pod tą grę:( Od blisko pół roku ciągle chodzę z myślą wymiany ale teraz już ewidentnie wymienić. Komóra ma tyle pamięci co HTC który kupiłem 4 lata temu, dodatkowo procesor 1 rdzeniowy i to wszystko składa się na czekanie nawet podczas wybierania numeru
 

DeletedUser625

Guest
A wcześniej wybieranie numeru czy inne podstawowe funkcje komórki działały szybciej? Jeśli tak to masz po prostu zasyfiony system, użyj tego programiku, który poleciłem floromowi czyli 1tap cleaner i wyczyść porządnie fona.
 

DeletedUser7112

Guest
Po wprowadzeniu aplikacji na iOS tłumy wykonały tylko logowanie (pożyczony, użyczony sprzęt).
Po co? bo były diaxy;-) Jak dla mnie IG wyciągneło wnioski;-)

Nie dzielcie dobrze i źle zarabiajacych wg marki telefonu bo to nieprawda. Znam sporo ludzi zarabiających tak sobie ale iPhone 6Plus mających. Porównanie cen rynkowych/sklepowych sprzetu pokazuje jedno: różnica pomiedzy flagowcem Samsunga i Appla nie jest jakaś wielka /200-300 zł czyli jakieś 10%/. Apple nie wspiera sprzedaży u operatorów komórkowych jak inne brandy i stad powstaje opinia, ze "jabca" są koszmarnie drogie.
 

Molthess

Baron
Nagroda zamiast diamentów tylko lub aż te 50 medali dla każdej epoki. No przynajmniej tak widziałem u siebie na dwóch kontach o różnych epokach. No chyba, że się mylę i na najwyższych epokach jest więcej medali.
 

DeletedUser625

Guest
Nie mylisz się, zawsze jest to 50 medali, no chyba że masz Chateau Frontenac.

- - - Zaktualizowano - - -

Znam sporo ludzi zarabiających tak sobie ale iPhone 6Plus mających.

Też widziałem na Dworcu Gdańskim w Warszawie człowieka, brudnego, w obdartych ubraniach, wcinającego suchą bułkę, a miał najnowszego Samsunga Galaxy, który wtedy kosztował chyba z 3000 złotych. :D
 

Fifi2013

Rycerz
Pytanko
lista znajomych, gildy, sąsiadów
zamiast nazw graczy mam tylko ... i ilość punktów oraz avatar
u was też tak jest
 

DeletedUser775

Guest
Tak, na 5,5 calowym telefonie tak mam. Podejrzewam, że za mały ekran, żeby wyświetlić nick.
Powinni coś poradzić na to, bo nie da się planowo walczyć. Po kliknięciu w avatar pokazuje się dymek i obok nazwy gildi jest dobre miejsce na nick gracza.
 

DeletedUser

Guest
Ja apkę ściągnąłem ale zaczęło się kolejne pobieranie jakiejś wymaganej zawartości na telefonie. Co to jest ??
 

DeletedUser9841

Guest
To co ściągnąłeś z Google play to taka powiedzmy wersja instalacyjna, która zasysa dodatkowe 260 MB niezbędnego zapchania pamięci w telefonie. :) Tak być musi...
 
Do góry