Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja moze tak w temacie ale po za tematem, zna się ktoś na tabletach? Bo jak jest apka na androida to bym sobie może kupiła ale owego sprzętu nie używałam i nie znam w obejściu, dlatego proszę o pw osobę która mogła by coś napisać :)
 

DeletedUser14

Guest
Jutro albo w piątek będę mieć nowy telefon, więc wypróbuje aplikację. Dobra robota IG!!!
 

DeletedUser12078

Guest
A jak jest z zasobożernością, jeśli chodzi o dane internetowe? Ja głównie używam netu mobilnego w komórce (dlatego na razie wstrzymam się z zasysaniem tej paczki 200 mega), więc mam niestety limit.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Właściwie na każdej przerwie w pracy dzisiaj korzystałam z aplikacji dzisiaj się na 3 światy. Poza tym miałam włączonego Skype, z którego również korzystałam, jak i poużywałam sobie pewnego komunikatora :) zużycie transferu danych przez cały dzień - 26 MB. A dosyć sporo się bawiłam aplikacją.
 

DeletedUser12078

Guest
Właściwie na każdej przerwie w pracy dzisiaj korzystałam z aplikacji dzisiaj się na 3 światy. Poza tym miałam włączonego Skype, z którego również korzystałam, jak i poużywałam sobie pewnego komunikatora :) zużycie transferu danych przez cały dzień - 26 MB. A dosyć sporo się bawiłam aplikacją.
Czyli niewiele zużywa, dzięki :). Jak tylko dorwę się do wifi to ściągnę tą dużą paczkę i przetestuję :) (nie powinnam mieć problemów, bo telefon jest nowy :p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12313

Guest
odkąd zacząłem używać apki mam problemy z foe. gra zawiesza się w przeglądarce (ładuje się bez końca), mam problemy z logowaniem.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
odkąd zacząłem używać apki mam problemy z foe. gra zawiesza się w przeglądarce (ładuje się bez końca), mam problemy z logowaniem.

Ja nie używam, ale też mam straszne problemy z grą (i nie tylko ja,reszta stron działa świetnie, tylko gra się wiesza i wywala).

Co do apki - w końcu jest, ja niestety nie skorzystam, za mały telefon, aby cokolwiek zrobić bez wywoływania chaosu w mieście :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Niestety, ale występują problemy z serwerami i są pewne opóźnienia w działaniu. Przepraszamy za te niedogodności, ale trwają już nad tym prace.
 

DeletedUser7795

Guest
Jest zadanie aby zalogować się do FoE przez aplikację android. Nagroda to oszałamiające 80 medali (już z moim bonusem 80% z ChF) we WSPÓŁCZESNOŚCI :haha:
 

DeletedUser9841

Guest
A u mnie kupa. Z google store (sklep Play) ściągnęło się bez problemu. Potem odpalam, loguje się wybieram świat i...
za każdym razem ściąga te 250MB..l. potem pojawia się menu gry, aktywne questy to puste kwadraty, gdzie powinno być miasto to czarny ekran.
Widzę ile mam młotków, złota diaxów...
Jak klikne coś to miele miele i wyskakuje info cos w stylu: aplikacja nie odpowiada.ok czekaj zgłoś...
Wyjscie do systemu, restart telefonu.. ściąganie 250mb itd :p
Mam xperię J android 4.1.2...:p
DSC04247.JPG

DSC04248.JPG
 

DeletedUser12313

Guest
Wie ktoś, gdzie w tej apce można znaleźć poszukiwanie skarbów czy jeszcze nie ma?
 

DeletedUser625

Guest
Dlatego twórcy powinni podać jasne wymagania sprzętowe, żeby nie robić ludziom żmudnych nadziei. Raczej dobrze wiedzą jakie minimalnie trzeba spełniać wymagania, żeby móc grać w ich grę na przyzwoitym poziomie, a nie kląć co chwila. Co do tych maksymalnych to w FoE one dążą do +∞
 

DeletedUser12802

Guest
HTC Desire 310
Ilekolwiek bym miejsca w pamięci nie miał, po zakończeniu pobierania tej paczki wyskakuje komunikat o braku miejsca. Potrzebne niby jest 250 a problem mam nawet jak usunąłem mnóstwo aplikacji i miałem wolne 800+
Ktoś zna przyczynę lub wie, co na to zaradzić?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
HTC Desire 310
Ilekolwiek bym miejsca w pamięci nie miał, po zakończeniu pobierania tej paczki wyskakuje komunikat o braku miejsca. Potrzebne niby jest 250 a problem mam nawet jak usunąłem mnóstwo aplikacji i miałem wolne 800+
Ktoś zna przyczynę lub wie, co na to zaradzić?

Zgłoś się do supportu. A nie jest to czasem błąd, że za mało pamięci? Bo wtedy może chodzić o pamięć RAM, której co prawda masz 1GB, ale otwarte aplikacje ją pożerają.
 

DeletedUser9841

Guest
Może te 512mb RAMu nie wystarcza w Xperia J :p
Możliwe, choć instalowałam na telefonie kupę gier i nie było takiej, która jak tylko idało się zainstalowac to nie działała. Może się coś przycinało ale chodziła.
Najgorsze jest to że nawet pokombinować mam ciężko, bo przy każdym logowaniu zaciąga tą paczkę 250MB. O ile w domu to nie problem, mam stałe łącze i wifi wiec te 2 min mogę poczekać, to poza domem nawet nie próbuję. A to o te "poza-domem" głównie chodzi bo w domu mam przecież kompa.
Jak by było mało miejsca lub za mało pamięci chyba powinno wywalić jakiś komunikat i w ogóle nie działać.
Obecnie po zaczytaniu gry mam widoczne menu, ramki questów(bez obrazków),ilości punktów znajomych/sąsiadów bez obrazków i nicków i czarny ekran w obrębie miasta. Na pałę klikać mogę. COOL.
 

DeletedUser14

Guest
Sprawdziłem na swoim tablecie i śmiga bezproblemowo (Samsung Galaxy Tab2).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molthess

Baron
Puki co lub wcale nie będę instalował tego na telefonie i go zaśmiecał. Wystarczy, że dobrze nie działa na komputerze. Co nowa aktualizacja to nowe błędy. A ta aplikacja na Androida to dopiero startuje, więc można się spodziewać wszystkiego.
 

Fifi2013

Rycerz
florom
sam kombinowałem aby się zainstalowało miałem około 400 MB wolnego zawsze był komunikat o braku miejsca
ja zrobiłem tak
wyczyściłem pamięć podręczną w apce, zrobiłem około 600 MB wolnego i wszystko ruszyło
 

DeletedUser625

Guest
Polecam 1tap cleaner, świetny program i prosty w obsłudze. Czyści wszystko co tylko sobie zażyczysz zazwyczaj jednym stuknięciem, jak nazwa wskazuje. :)
 
Do góry