Forge Bowl - komentarze

MacKayla*

Wójt
mail jest z automatu (na ten, z którego się rejestrowałeś)
u mnie maile od FOE pojawiają się w folderze "oferty", zobacz też w spamie
 

DeletedUser16730

Guest
Ja też nie dostałem takiego maila, przekopałem wszystko co jest możliwe w poczcie.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Wprawdzie team to lajkuje, ale mam nadzieję, że to wyłącznie podejście jakiegoś tam gracza.

Tak jestem jakimś tam graczem, gram sobie od lat, jak nie chciałem zmieniać epoki, a event mnie do tego zmuszał to po prostu nie robiłem go, ale też nie siedziałem i nie marudziłem co chwilę, że to złe a tamto gorsze, tylko miałem olewkę.
Akurat w tym evencie nagroda jest dobra po odpowiednim ulepszeniu jej i fajnie, że trzeba ją motywować, przynajmniej nikt nie będzie plądrował jej

mail jest z automatu (na ten, z którego się rejestrowałeś)
u mnie maile od FOE pojawiają się w folderze "oferty", zobacz też w spamie

Aż musiałem sprawdzić i w spamie miałem tą wiadomość, oczywiście piłki dostałem
 

DeletedUser16730

Guest
gram sobie od lat, jak nie chciałem zmieniać epoki, a event mnie do tego zmuszał to po prostu nie robiłem go, ale też nie siedziałem i nie marudziłem co chwilę, że to złe a tamto gorsze, tylko miałem olewkę.

No, a ktoś inny nie ma olewki, chciałby żeby było inaczej i wyraża swoje zdanie. Do tego służy to forum, do wyrażania opinii o grze. Nie służy natomiast do wyrażania opinii o zachowaniach graczy i tego czy ich negatywna opinia jest marudzeniem... tak mi się przynajmniej wydaje. Chociaż patrząc po tym co team lajkuje mam czasem wątpliwości przyznaję.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Można być złym, że nie ma alternatywy dla prowincji czy zrobienia badania co może zmusić niektórych graczy do nie robienia eventu, ale narzekanie na to, że trzeba pokonać 85 i jest to czasochłonne, bo gra się na kilku światach( świadomy wybór gracza, że na tylu gra), jest dla mnie marudzeniem i będę to nazywał po imieniu
 

Valhan

Wójt
mail jest z automatu (na ten, z którego się rejestrowałeś)
u mnie maile od FOE pojawiają się w folderze "oferty", zobacz też w spamie
Tak jak mówiłem, przekopałem całą pocztę ( łącznie z folderem SPAM) i nic...
Trochę byłoby to nie fair gdy takie maile dostawałaby tylko część graczy ;)
 

MacKayla*

Wójt
Sprawdziłam tego maila - jest to jako "Newsletter Forge of Empires". Jest przy tym opcja, aby "anulować subskrypcję" - może kiedyś kliknęliście to anulowanie i stąd brak newslettera, a z nim tych dodatków? Nie mam pojęcia, czy dobrze myślę, ale może to tak działa?
A dodatkowe gwiazdki, wcześniej jabłka itp. mieliście?
 

tagera

Baronet
Dzięki za informację o piłeczkach :), znalazłam i piłeczki dostałam. Na drugi raz będę częściej zaglądała na pocztę.
 

DeletedUser19382

Guest
ewent jest tendencyjny , dla wszystkich leveli takie same zadania !!!!kto to wymyśla ??!!. jak mały level ma podołać zadaniom dla dużych leveli ,duże lvele mają perły i zasoby. , np wpłać 700 zasobów gildi albo użyj 20 PR ??!! (moja epoka to średniowiecze wiec perły to przyszłości a zasoby w pieluchach ) chyba sobie wyczaruj, moim zdaniem to nie fair . brak podziału na lvle to minus ni z du..y ni z pietruchy ten event .zadania powinny być adekwatne do epoki gracza, drodzy programiści, czuje się oszukana na takich eventach .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17337

Guest
Nagrody może i są niezłe, ale system rozgrywki już chyba nie moze być bardziej zj....ny. Powinny być 3 powtarzalne strategie i 3 zestawy nagród przez cały dzień. To co jest teraz to jakaś kpina.
 

DeletedUser11629

Guest
Łącznie 9 studni (wraz z poprzednim losowaniem...) na 7 światach...
A narzekałam na event zimowy, w którym złapałam 16 czy 17 sztuk...
Kurtyna.
 

bartekmod

Książę
Nikt Ci nie kazał grać na kilku światach, sam dokonałeś takiego wyboru więc nie marudź teraz, że zadania do czasochłonne.
Wam to naprawdę ciężko dogodzić, badania - źle, prowincja - źle, stoczyć kilka walk - też źle. Jak tak nie pasują zadania to nie róbcie eventów, nikt was do tego nie zmusza, a jak już robicie to nie marudźcie

Nie chcesz czytać negatywnych opinii nikt Cię nie zmusza do zaglądania na forum, skoro jesteś tu z nieprzymuszonej woli to nie marudź, że ktoś wyraża swoje zdanie ;)

W moim przypadku wygląda to zgoła inaczej, badania - dobrze, prowincja - dobrze, wydawać towary na negocjację - nigdy, stoczyć kilkaset walk - wkurzające... akurat miałem pecha, że alternatywą dla zadania którego nie zrobię, były czasochłonne walki trwające kilka godzin! Tak, jak się ma 8 koszarowych jednostek i może 4 przydatne niezależne z wypraw to trzeba je sobie szanować, każdą walkę robić ręcznie a nierzadko poddawać po ubiciu jednej czy dwóch jednostek, byle tylko nie odnieść strat i mieć na następną walkę. Jakby ta alternatywa była do przejęcia prowincji (czy jakiegokolwiek innego zadania) to nawet bym jej nie zauważył, tylko w 5 minut przejąłbym prowincje na wszystkich światach mając po jednym sektorze do zrobienia. Jakby do negocjacji była jakakolwiek inna alternatywa to byłoby to bardzo sympatyczne dla mnie, pech chciał, że ten konkretny zestaw mnie spotkał. Jakby nie było alternatyw w ogóle za czym optowałem przed ich wprowadzeniem (byłem w zdecydowanej mniejszości) pewnie bym event zakończył, lub przebrnął tylko na głównym i może na jednym pobocznym by mi starczyło towarów i nie miałbym do nikogo pretensji, ot gra taka była od zawsze i spoko. Ale skoro alternatywy zostały wprowadzone to mam prawo z nich korzystać, a po skorzystaniu mam też prawo je oceniać.

Irytuje mnie np zadanie z wpłacaniem do skarbca gildii towarów z oceanii lub arktyki, które leżą tam bezużyteczne, zamiast dać wpłatę z jakiś wcześniejszych epok, gdzie Gildia te towary wykorzysta. Zresztą mówię to, mając tysiące towarów z oceanii i arktyki w swoich zapasach, natomiast mając wyraźne braki z Przyszłości gdzie taka wpłata mogłaby mi nawet nastręczyć trudności - zakładam, że mogliby te wpłaty rozszerzyć wstecz max do Przyszłości jako ostatniej epoki, której towary są używane przez Gildię. Więc jak widzisz, nawet zgłaszam postulaty na swoją niekorzyść, ale na podstawie logiczności ich istnienia.
Oczywiście jak tylko to podstawowe zadanie jest do wykonania, to tak samo jak nie negocjuję staram się nie wpłacać towarów na stracenie (na pobocznych mam gildie jednoosobowe i towarów nie wykorzystuję), ale zawsze to jest tą kapkę lepsze zadanie, bo nie trzeba negocjować narzuconych z góry zestawów, a dowolnie wybrać 1 z 10 towarów którego ma się najwięcej i najmniej go żal (dodatkowo będąc w prawdziwej Gildii z towarów byłby pożytek w niższych epokach).

Swoją drogą, dziś 15 studni życzeń trafionych, razem mam już 299 postawionych i kilkanaście w inwentarzu, których zmieścić nie mogę
 

DeletedUser17535

Guest
Po dzisiejszym dniu można już wstępnie podsumować.
Jeśli jest to jeden z wypełniaczy pomiędzy właściwymi eventami sezonowymi, to niech będzie. Jedna świątynia i pełna Kolumna Bohaterów jest w zasadzie pewna jak się wykona całość. Więcej za to jest praktycznie nieosiągalne. A jeśli ktoś by jednak chciał więcej, to jest to nieopłacalne, za dużo diamentów wymaga.
Dla światów eventowych w zasadzie dzisiaj się kończy. Więcej studni zapewne już nie będzie (chociaż to zaledwie 1/3 czasu). I spokojnie można się skoncentrować na jednym świecie, aby przynajmniej kolumnę uzbierać.
 

DeletedUser19319

Guest
Nie czytałem komentarzy, więc nie wiem co sądzą pozostali gracze. Jak dla mnie event do bani. Widać, że pozostałe eventy nie przynosiły dostarczających zysków. Zadanie z opracowaniem technologii lub przekazaniem do skarbca gildii 300 surków jest całkowicie do kitu. Event dla graczy, którzy od samych podstaw finansowali Forge (y)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15017

Guest
Event tworzony pod grupę osób uczących się dopiero co tabliczki mnożenia i rysowania literek po ślaczkach, bravo Inno, zaskarbiliście sobie nową grupę wiekową
 

DeletedUser19401

Guest
Czy jak raz wylosujecie nagrodę dnia to ona się zmienia?? Pytam się, bo zastanawia mnie, czy jak już będzie ulepszenie kolumny do zdobycia to czy możliwe będzie zdobycia więcej jak jednego w ciągu dnia.
 
Do góry