Forge Bowl - komentarze

Dyskusja w 'Komentarze' rozpoczęta przez użytkownika Robin65, 11.01.2018.

1. jakidziadzia

jakidziadzia Wójt

studnie życzeń, świątynie wiedzy, kryjówki łotrów itd

2. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

To nie do końca są nagrody z ewentów...

3. jakidziadzia

jakidziadzia Wójt

A skąd? Gdzie do tej pory, poza eventami, można było zdobyć te rzeczy?

4. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Chociażby w dziennych?:)

5. jakidziadzia

jakidziadzia Wójt

dzienne to nowość, gdzie przed dziennymi mogłeś to zdobyć? to są budynki eventowe. dodaj do tego azyl czempiona, szkołę doboszy, galerię sław i zestaw do renowacji.

6. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Wyprawach?
    Teraz pewnie uznasz, że to z kolei za stare?:)))
    Co najwyżej kryjówka jest ewentowa.

7. jakidziadzia

jakidziadzia Wójt

To są nagrody eventowe i koniec offtopu :)

kubagra81 lubi to.
  8. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Tak, dzienne za nowe, wyprawy za stare (poczytaj sobie jak nie wiesz, jakie były nagrody w wyprawach kiedyś). Brak argumentów, tylko negować?:)

9. Zyleta1991

Zyleta1991 Zespół FoE Supporter

Nie ulega wątpliwości, że nagrody te (Studnia życzeń, Świątynia wiedzy i inne) pojawiły się przy okazji różnych eventów (niektóre z nich w czasach, gdy jeszcze nikt nie myślał o powstaniu Wypraw Gildyjnych), dlatego śmiało można je nazywać budynkami eventowymi.

10. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Nie ulega więc wątpliwości, że w takim razie prawie wszystko możemy nazywać budynkami eventowymi, bo pojawiały się w nich budynki mieszkalne, produkcyjne, dekoracje, kulturowe i wojskowe. Chyba tylko towarowe nie są eventowymi (ale mogę się mylić).

11. jan-maria-scyzoryk

jan-maria-scyzoryk Książę krwi królewskiej

A budynki mieszkalne, produkcyjne, dekoracje nie pojawiły się przy tworzeniu nowych epok?

Trochę brniesz... tu chodzi o skróty myślowe ponieważ nie ma czegoś takiego jak "budynki eventowe" są natomiast "budynki specjalne".

https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Budynki_specjalne

W cytacie:

Nie ma słowa "tylko". Te budynki były w poprzednich eventach i są w wyprawach i zadaniach dziennych... ale bez wątpienia pojawiały się w poprzednich eventach.

12. rotszild

rotszild Hrabia

Główna nagroda bardzo fajna ale już widzę w niej pewną wadę dla której gracze z miastami wypełnionymi po brzegi nie będą jej stawiać w dużych ilościach i wydawać kasy na diamenty...mianowicie po jaką cholere te budynki trzeba jeszcze motywować zeby odpalić w nich te bonusy? To jest strzał w stopę IG bo ludzią już i tak ledwo starcza motywek na świątynie wiedzy , galerie i inne ważne budynki dające pr a co dopiero postawić sobie jeszcze kilka takich Kolumn Bochatera na 7 poziomie...po co? żeby stało nie zmotywowane i gucio dawało? Nie można było zrobić tak jak z bazarem czy innymi podobnymi budynkami żeby sobie to nastawiać na różne produkcje co? Tak właśnie inno nie zarobi sobie na tym evencie bo nie myśli!

13. jan-maria-scyzoryk

Inno w końcu wyszło naprzeciw prośbom graczy i nie ma strzały! Teraz jest ŁAPKA!

DonBudrys lubi to.
  14. Pan na Obłościach

Pan na Obłościach Szlachcic zagrodowy

NAPRAWDĘ?!
    No nie uwierzyłem w to co zobaczyłem. Nagrody w największej chłodziarce:
    Arena zwycięzców, Plac zwycięzców, Kwatery mieszkalne sportowców, Świątynia wiedzy i... UWAGA! tadaaam! JEST!!! -

Wieża zwycięstwa!

(oklaski)

Z szansą na zdobycie 55%! Jakże to piękna nagroda dająca w epoce postępowej aż 35! medali na TYDZIEŃ! (czyli aż 7 dziennie)

No po prostu tylko usiąść i zapłakać. Po co wciskacie ludziom to g**no twierdząc, że jest to jakakolwiek nagroda? Przecież wylosować toto, to jak dostać z liścia.

BBoa i bdda lubią to.
  15. bdda

bdda Szlachcic zagrodowy

zwłaszcza że w ukrytych obiektach na mapie (znajdzkach) co chwilę znajduje się pełno medali...

Ryjoowka lubi to.
  16. Falcon89

Falcon89 Szlachcic zagrodowy

czy te wszystkie zadania będą polegały na wydawaniu punktów rozwoju? czy może tylko kilka pierwszych :/

17. kasia2389

kasia2389 Książę krwi królewskiej

18. Finkadel

Finkadel Książę

To trza zaczekać, aż jakiś rozanielony świeżak, co wygrał dwa dobosze i wieżę zwycięstwa, odnajdzie drogę na forum, żeby się pochwalić.

rotszild lubi to.
  19. Vinith

Vinith Rycerz

Zgadzam się z tą motywką, lepiej postawić cokolwiek innego czego nie trzeba motywować.

20. alonso111

alonso111 Szlachcic zagrodowy

Raczej nie.

21. Palcio

Palcio Szlachcic zagrodowy

Niech K... zmienią tego matematyka !!!!

22. Borisel

Borisel Baron

Mogę się dowiedzieć skąd wziąć ulepszenia tej kolumny ? 2 za zadania mozna dostać , kolejne 2 za niby przyłożenia (pokazuje się niby co jest w kolejnym) a gdzie jeszcze pozostałe 2 ? Znowu za przyłożenia będą ? Przecież wziąłem oba i ledwo 7 jardów zrobili a wydałem ponad 200 piłek...Jeśli piłki będą tylko za zadania to nie wiem czy uda mi się zdobyć kolejne 2 ulepszenia (nie mówiąc o tym czy uda się zdobyć czwarte ulepszenie za przyłożenia)

23. kasia2389

kasia2389 Książę krwi królewskiej

Będą do wygrania jako nagrody dnia, więc będzie się można w nie obłowić.

Taka mała uwaga stwierdzenie:
    "te wszystkie zadania będą polegały na wydawaniu punktów rozwoju"
    nie jest całkowicie prawdziwe, albowiem w drugiej części gdy zadania będą jedno dziennie, już takich praktycznie nie będzie.

24. jan-maria-scyzoryk

Nie napiszę, że mi się podoba event, ale napiszę, że mi się podoba to, że św wyszła mi 500 diaxów za sztukę.

25. Borisel

Borisel Baron

Nagrody dnia...z ich "matematyką" to sobie wylosuje figę z makiem . Pozostaje mieć nadzieję że zdobędę dużo piłek i "zawodnicy od siedmiu boleści" przebiegną jakieś konkretne jardy...

Do góry