Forge Bowl - komentarze

Borisel

Hrabia
Dziś nagroda dnia - zdobycie ulepszeń kolumny . Myślę czemu nie - "za darmo" jest możliwe do zdobycia ulepszenie do 5 poziomu kolumny . Miałem w zapasie 3 tys diamentów to zaszaleje i zakupie piłki . Miałem nadzieję że z 2 tysiącami piłek ugram 2 ulepszenia . Pierwsze losowanie za 80 piłek - nagroda dnia . Myślę sobie jest dobrze - mam już 4 ulepszenia + 1 ulepszenie za ukończenie zadań. Więc jeszcze 1 ulepszenie i będzie 7 lvl kolumny . Nadal mam duży zapas piłek więc będę wybierał z większa szansą na nagrodę dnia . No to jedziemy - pierwsze losowanie , drugie losowanie , 3 ,4 ,5 itd . Efekt ? Ujnia z patatajnią - 3 tys diamentów poszło się .... Same PR po 2 pkt (żart chyba ? czemu 2 PR ? ) i medale po 6 tys sztuk . Od czasu do czasu budynki produkcyjne i pakiet motywacji . Także więc podsumując - kto chciałby zdobyć 5 lvl kolumny - nie będzie miał z tym problemu . Kto chce zdobyć największy poziom kolumny - sprzedaj swoją nerkę , zakup w cholere diamentów i może łaskawie damy Ci parę nagród dnia .
Nie ogarniam - czemu w eventach nagrody główne są tak ciężkie do zdobycia ? W innych grach zdobycie nagrody głównej nie ma problemu . Jeśli chcesz zdobyć kolejna to wydajesz realna gotówkę co jest dla mnie zrozumiałe . Jednak dzięki eventom pokazuje wytrwałość gracza do zdobycia nagrody i chęć zdobycia pomniejszych nagród . A tu ? Tu tylko wydawaj diaxy , diaxy i jeszcze raz diaxy - i to jeszcze z lipnym efektem bo może sie zdarzyć że nie wpadnie upragniona nagroda .
 

DeletedUser16730

Guest
W innych grach zdobycie nagrody głównej nie ma problemu . Jeśli chcesz zdobyć kolejna to wydajesz realna gotówkę co jest dla mnie zrozumiałe . Jednak dzięki eventom pokazuje wytrwałość gracza do zdobycia nagrody i chęć zdobycia pomniejszych nagród .

Od roku próbuje to wyjaśnić, ale zaraz wpada ktoś komu się udało prawie niemożliwe, piesze, że event super bo ma. Po czym zalajkuje go pół teamu i taki feedback ma prawdopodobnie producent.
 

DeletedUser17535

Guest
To był jeden z pierwszych ewentów od dłuższego czasu, gdzie nie wydałem diamentów. Widziałem, jakie jest prawdopodobieństwo wylosowania nagrody dnia (faktyczne, nie 10%), zobaczyłem cenę piłek... wyszło, że nie warto.
To co napisał Borisel tylko mnie utwierdziło w przekonaniu co do słuszności tej decyzji. Jeśli firma chce diamenty, musi coś dawać wygrywać, a nie grać z graczami w 3 karty.
 

DeletedUser14109

Guest
U mnie tez 1 ulepszenie, za to wpadły kwatery, które mają mniejszy % szans na trafienie... poszło ponad 1k piłek, aaa bym zapomniał, wpadł też DOBOSZ.
 

DeletedUser7795

Guest
Dajcie sobie spokój z tym eventem (?). Zaparzcie sobie meliski na uspokojenie.
 

DeletedUser19424

Guest
Event jak Event. Nie interesuje mi historia, ale ciekawy jest system losowania nagród. w sumie bardzo dużo wrzuciłem jak na mnie w niego diamentów bo mnie bawił i wciągnął :). Pozyskiwanie piłek w zadaniach no szału nie ma, ale ciężko było by coś wymyśleć :). w sumie jabłka tylko mi sie tak spodobały :)
 

DeletedUser18370

Guest
Może będzie tak jak z Pałacem Maharadży, że w codziennych wyzwaniach będzie do wygrania i kolumna i ulepszenie.
Nie ma co się złościć i narzekać.
 

Atli

Hrabia
Dzisiaj do wygrania plac zwycięzców, otrzymałem arenę zwycięzców. Ale ważne, że zwycięzców :-DDD
 

DeletedUser7795

Guest
Może będzie tak jak z Pałacem Maharadży, że w codziennych wyzwaniach będzie do wygrania i kolumna i ulepszenie.
Nie ma co się złościć i narzekać.

Jak nie będzie odejmowany punkt za niewykonane zadanie to może będę miał to szczęście.
 

DeletedUser16730

Guest
Po 2 latach robienia dziennych może uda się zdobyć z 3-4 ulepszenia kolumny

Na jednym świecie brakowało mi elementu do japończyka. Plan był taki, że wpadnie z dziennych i faktycznie kilka razy trafiłem elementy zestawu. Teraz mam drugi taki sam zestaw i obydwa bez tego elementu co mi brakowało. Takżetego... nachapie się jak babcia emerytury.
 

DeletedUser885

Guest
Mi się uda do końca eventu zrobić 1 całą kolumnę na 7 poziom w post-modernie :) 2 ulepszenia z losowań, 2 z zadań , 2 za przyłożenia . Można można i to bez kupowania diax, no cóż tym razem miałem szczęście
 

DeletedUser18370

Guest
Co jak komu pasuje. Mi zabraknie jednego ulepszenia do max. Więc liczę, że się uda. A jak nie to i tak juz od 5 poziomu się opłaca to postawić, więc nie rozumiem całej tej dyskusji.
 

DeletedUser16730

Guest
nie rozumiem całej tej dyskusji

Czyli coś w stylu "nie wiem po co grzebiecie kijem w gó..ie więc chętnie dołączę"?

Podpowiem na strapienie cytatem:

Nie ogarniam - czemu w eventach nagrody główne są tak ciężkie do zdobycia ? W innych grach zdobycie nagrody głównej nie ma problemu . Jeśli chcesz zdobyć kolejna to wydajesz realna gotówkę co jest dla mnie zrozumiałe . Jednak dzięki eventom pokazuje wytrwałość gracza do zdobycia nagrody i chęć zdobycia pomniejszych nagród . A tu ?
 

DeletedUser14109

Guest
W sumie to nie wiem, u mnie w gildii takiego news'a dali.
 

DeletedUser6337

Guest


PS. Udało mi się trafić drugie ulepszenie bez wydawania kasy na diamenty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry