Forge Bowl - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Dziwnym trafem na wszystkich światach dostałem premie czasowe...
 

DeletedUser16730

Guest
Pozostaje mieć nadzieję że zdobędę dużo piłek i "zawodnicy od siedmiu boleści" przebiegną jakieś konkretne jardy...

Kupiłem 1200 piłek pod losowanie świątyń, czyli jakieś 1/3 tego co można zdobyć. Losowałem pod świątynie, nie pod jardy i zrobiłem przyłożenie. Raczej te dwa ulepszenia są pewne zatem z przyłożeń.
 

DeletedUser3

Guest
Może znajdzie się jeden sprawiedliwy i napisze, że mu się ewent podoba. Proszę.
Mnie się bardzo podoba :).
Osobiście preferowałem pierwszą wesję z Bety, gdzie ceny (w piłkach) nie rosły wraz z liczbą przebytych jardów. Wymuszało to większe zasanowienie przy podejmowaniu decyzji. Ale i tak - w mojej opinii - event przyjemny.

Nagrody dnia...z ich "matematyką" to sobie wylosuje figę z makiem
Nie ma nic skomplikowanego w tej matematyce. Jak zawsze, od lat - tyle ile jest napisane, tyle wynosi szansa.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mnie się bardzo podoba :).
Obawiam się, ze z oczywistych względów zgłoszenie do konkursu nie może być przyjęte. :) Albowiem jak mówi starogreckosłowiańskie przysłowie "Każda Liszka Swój ogonek chwali".

Po zrobieniu wszystkich zadań linii głównej i pierwszego z linii dziennych, wygrałem 3 świątynie i zostało 7 yardów, uważam, ze miałem wielkiego farta, ale to pewnie z takiego powodu, że mam już więcej świątyń niż "zdołam unieść"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14806

Guest
Nagrody nie są złe i nie można narzekać , niestety zapomniano o graczach którzy mają pełne miasta i może chcieli by "nakupić" tych kolumn bochatera trochę ale nie widzą sensu skoro trzeba to G... motywować! a już i tak motywacji brakuje jak powietrza.
 

DeletedUser16845

Guest
Czy te chłodziarki będą miały taką samą zawartość (pomijam zmianę nagrody dnia) póki którejś nie wylosuję? Myślałam, że ich zawartość będzie się zmieniać każdego dnia i chciałam polować głównie na medale ale widzę, że chyba muszę marnować piłki na coś co mi niepotrzebne, bo dopiero wtedy następuje zmiana chłodziarek...


EDIT: Dwie studnie życzeń zgarnięte w 3 losowaniach więc dobrze jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Obawiam się, ze z oczywistych względów zgłoszenie do konkursu nie może być przyjęte. :) Albowiem jak mówi starogreckosłowiańskie przysłowie "Każda Liszka Swój ogonek chwali".

Po zrobieniu wszystkich zadań linii głównej i pierwszego z linii dziennych, wygrałem 3 świątynie i zostało 7 yardów, uważam, ze miałem wielkiego farta, ale to pewnie z takiego powodu, że mam już więcej świątyń niż "zdołam unieść"

Pliszka, drogi Kasiu, gwoli ścisłości starogreckosłowiańskiej :)
A ja za piłki zdobyte z pierwszej linii zadań i dokupione za circa 2k diaxów zdobyłam słownie jedną (1) świątynię. Moje świątynie wiedzy to były zawsze najdroższe eventowe budynki, więc mnie ten fakt jakoś nie dziwi...
 

DeletedUser17201

Guest
Może znajdzie się jeden sprawiedliwy i napisze, że mu się ewent podoba. Proszę.


http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Forge_Bowl_Event
Mi się podoba :D

Fakt, że tylko na jednym świecie planuję zrobić, ale nowe budynki idealnie pasują mi na B.
Zimowego za to nie skończyłam na żadnym ze światów, uważam go za beznadziejny do tego stopnia, że nawet nie chciało mi się pilnować codziennego logowania, żeby zgarnąć darmowe gwiazdki.
 

DeletedUser19361

Guest
ja mam pytanie od tego ewentu nie może załadowac mi sie gra i nie moge wejsc do miasta
przy ladowaniu do gry pisze że nie udało sie załadować shared/gui/tooltip/tooltip wie może ktoś oco chodzi
 

DeletedUser16965

Guest
na maila przychodzi wiadomość od inno po otwarciu, której otwarciu można dostać 150 piłek
 

DeletedUser16965

Guest
ale że co, że niby po każdym ulepszeniu muszę znów przechodzić do inwentarza żeby postawić ulepszoną kolumnę.. ??:mad:
 

MacKayla*

Wójt
Oj tam, nie narzekaj, ciesz się, że nie musisz robić przetargu lub szukać robotników, którzy wybudują ulepszoną kolumnę ;)
 

bartekmod

Książę
pokonywanie 85 jednostek na kilku światach to wręcz nieludzkie zadanie, odechciewa się grać... ja wiem że sam apelowałem by alternatywy były trudne... ale trudne nie znaczy czasochłonne
cóż, dwie studnie mi to zrekompensowały, ale chyba daruje sobie resztę eventu muszę odpocząć :p
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
pokonywanie 85 jednostek na kilku światach to wręcz nieludzkie zadanie, odechciewa się grać... ja wiem że sam apelowałem by alternatywy były trudne... ale trudne nie znaczy czasochłonne
cóż, dwie studnie mi to zrekompensowały, ale chyba daruje sobie resztę eventu muszę odpocząć :p

Nikt Ci nie kazał grać na kilku światach, sam dokonałeś takiego wyboru więc nie marudź teraz, że zadania do czasochłonne.
Wam to naprawdę ciężko dogodzić, badania - źle, prowincja - źle, stoczyć kilka walk - też źle. Jak tak nie pasują zadania to nie róbcie eventów, nikt was do tego nie zmusza, a jak już robicie to nie marudźcie
 

DeletedUser7425

Guest
Tak w kwesti formalnej,można te budynki ewentualnie wygrane-wylosowane rabować?
chodzi oczynawiśnie te wieże i im podobne kwatery sportowców.
 

DeletedUser16965

Guest
Z tego co kojarzę to budynków, które wymagają motywowania nie można rabować.. Wiec chyba tylko arenę bedzie mozna rabowac..
 

DeletedUser16730

Guest
Jak tak nie pasują zadania to nie róbcie eventów, nikt was do tego nie zmusza, a jak już robicie to nie marudźcie

Wprawdzie team to lajkuje, ale mam nadzieję, że to wyłącznie podejście jakiegoś tam gracza. Gra to dla producenta biznes i ciekaw jestem czy ktoś kto wymyśla takie "slogany" byłby równie kreatywny gdyby chodziło o jego biznes... nie podoba się to nie kupuj i wynocha. Inspirujące!
 

DeletedUser14806

Guest
Wiadomo że takie eventy to biznes dla inno, ale jak będą wciskać kolejne budynki które trzeba motywować to może należało by zwiększyć limit znajomych co? Kto to do cholery ma wszystko motywować? Mamy wywalać świątynie wiedzy lub inne poprzednie "eventówki" po to żeby sobie postawić nowe tak?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wiadomo że takie eventy to biznes dla inno, ale jak będą wciskać kolejne budynki które trzeba motywować to może należało by zwiększyć limit znajomych co? Kto to do cholery ma wszystko motywować? Mamy wywalać świątynie wiedzy lub inne poprzednie "eventówki" po to żeby sobie postawić nowe tak?
Znajomi: 100 - 140, gildia: 60-70 Odpuścić sąsiadom (chociaż tym wspierającym) ... Na żadnym świecie nie narzekam na brak motywujących. :p
Za to blokada przed plądrowaniem bardzo mi się podoba. :haha:
 
Do góry