Forge Bowl - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Tylko skąd brać same kolumny?

Zostało 8 nagród, powinny być 3 startery kolumn, 2 apdejty, kryjówka, św i plac zwycięzców wg bety. Ja akurat się cieszę z takiego układu, z wyjątkiem jednego świata na którym kupiłem piłki dla św i je zużyłem nawet nie zacząłem losować.
 

DeletedUser16807

Guest
Hmm... "kwatery mieszkalne sportowców"... drugi raz w evencie jako nagroda... a ulepszenia kolumny jeszcze nie było. Nie zapomniał ktoś o tym?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Hmm... "kwatery mieszkalne sportowców"... drugi raz w evencie jako nagroda... a ulepszenia kolumny jeszcze nie było. Nie zapomniał ktoś o tym?

Przecież ulepszenie kolumny jak i SW muszą być na samym końcu, żeby w razie czego, jak nie pójdzie komuś losowanie, zakupił sobie diaxy, bo drugiej takiej okazji nie będzie
 

DeletedUser19409

Guest
Na stronie logowania jest napisane że za "Każde kolejne przyłożenie zapewnia dodatkowe ulepszenie" ( Kolumna Bohaterów )
Coś się nie zgadza, bo mam poziom 3 i przy kolejnym przyłożeniu zamiast poziomu 4 dostałem Świątynie wiedzy ;<.
O co chodzi - błąd czy oszustwo?
 

DeletedUser16730

Guest
No to ładnie mnie wyrolowali. Jutro św, a ja chciałem wylosować dwa ulepszenia i reszte puścić na św. Teraz nie wiadomo ile zostawić na te dwa ulepszenia. Te ulepszenia na ostatni moment to chyba właśnie po to żeby diaksy poszły jakby nie stykło.
Takie bandyckie zagranie dosyć...
 

DeletedUser7795

Guest
@endrius69 bez wydania pieniędzy na diamenty raczej nie wylosujesz takiej ilości jaką byś chciał. Od jakiegoś czasu tylko naciągają graczy na kasę. Jakieś 2 lata temu w poprzednich eventach np. Świątecznym gracze się nieźle obłowili to teraz trzeba dać mniejszy procent na otrzymanie wartościowych nagród. Oczywiście te procenty to tylko napis, a w rzeczywistości jest co innego.
 

DeletedUser2881

Guest
...tak zje.... eventu nie było od początku tej gry, po 20-30 strzałów na każdym świecie i dosłownie NIC nie wypadło, i co mam kupić diamenty żeby dostać jakieś Altanki czy Muszle? ostro ta gra na psy spadła....
 

DeletedUser17535

Guest
Na początku byłem przekonany, że skoro będzie do dyspozycji ponad 30 losowań, w każdym podobno 10% szans, to wylosowanie dwóch nagród będzie proste. Myliłem się. Wydałem prawie 3tys piłek, trafiłem raz.
 

DeletedUser16730

Guest

dosłownie NIC nie wypadło


Na forach gildyjnych identyczne wpisy...

Cieszę się, że uznałem żeby sobie moją kolumnę wsadzili tam gdzie misiowi polarnemu ciepło w zimie i zwyczajnie losowałem stare dobre św. Przynajmniej mam coś.
Właściwie to nie trzeba było być wróżką obserwując tę równię pochyłą w wykonaniu Inno. Zastanawia mnie też czy czasem beta zamiast do testowania błędów nie jest do testowania eventów, tak żeby już na właściwych serwerach czasem nie było tak, że graczom się uda coś za darmo szarpnąć.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To, że główna nagroda jest dobra od 5 poziomu, a na 7 jest super to każdy wiedział
To, że zebranie ulepszeń do 5 poziomu będzie pewne, a na 7 poziom będzie graniczyło z cudem i bez wydania diaksów się nie obejdzie też każdy wiedział
To, że jak pisze 10% na nagrodę dnia w rzeczywistości wynosi 1 % też każdy wie
O tym, że każdy kolejny event jest bardziej g..niany od poprzedniego nie trzeba wspominać

Ogólnie był to ostatni event, w którym wydałem diaksy te zarobione w grze i dodatkowo kupione, zdobyłem to co chciałem na głównym świecie( brakujące SW to zamierzanej ilości i kolumnę na maksa) plus to co chciałem na pobocznym czyli studnie. I pewnie będzie to też jeden z ostatnich evntów , który zrobiłem do końca z powodu braku miejsca na kolejne budynki eventowe( jeśli jakiś byłby sensowny do zdobycia, bez wydawania diaksów)
 
Do góry