Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Niestety mogła się taka sytuacja pojawić. :( Wkradł się nam błąd wyświetlania powiadomienia o dostępnych reliktach.
 

DeletedUser2776

Guest
Czasem sie nie odswieza. Wyjdz z mapy i wejdz jeszcze raz.
 

DeletedUser

Guest
uważąm ze 3 proby negocjacji na 3 poziomie wypraw to smiech na sali
wg mnie FAI opcja nie diamentowa jest 6 prób bez koniecznosci uzycia diamentów

druga sprawa - chce dostac pelna iste tego comozna dostac za kazdy rodzaj reliktu - tego nie ma wymienionego nigdzie
 

kasia2389

Arcyksiążę
uważąm ze 3 proby negocjacji na 3 poziomie wypraw to smiech na sali
Wbrew powszechnie panującej opinii, chłopcy od programowania i chłopcy z biura a także chłopcy z zarządu są bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania, zwłaszcza jak patrzą na krzywą statystyczną wpływów ze sprzedaży diamentów.
 

DeletedUser14806

Guest
A skąd wiesz że to chłopcy? Kobiety nie sa tak kreatwyne? Nie potrafią wyciagać skutecznie kasy z kieszeni?:p
 

DeletedUser

Guest
kobiety to mistrzynie wyciagania kasy z kieszeni

byl nawet dosc chamski zart na ten temat /// koniec offtopu

kolejna sprawa jaka chce poruszyc - losowosc.
O ile w 1 poziomie wypraw zgodze sie calkowicie na % szans na nagrody.
tak w przypadku poziomu 2 i 3 widę to inaczej:

otóż mamy 2 rodzaje bitw na mapie wypraw
- zwykłe - w których nagrody rosną z każdą kolejną skrzynią aż do "wielkich" wyzwań
- "wielkie" wyzwania - czyli te które widać jako 3x wieksze konflikty do pozostałych.

Każdy etap kończy szansą na nagrode główną danego etapu.
otóż do sedna:
na końcu I poziomu - losowo wybierana nagroda przez grę, jak i nagroda z reliktów także losowa.

II poziom - tu widzę to inaczej. przez pierwsze dwa "wielkie" konflikty dalej jak w przypadku I poziomu - pełna losowość. lecz po pokonaniu 3 "wielkiego" konfliktu nagrody (czy to ze skrzyń, czy z reliktów) są dzilone losowo na 2 rówe póle z czego tylko jedna pula jest wyświetlana i to właśnie z tej wyświetlonej puli GRACZ WYBIERA nagrode dla siebie.

III poziom - pierwsze 2 "wielkie konflikty" dzielone wg puli opisanej w przypadku drugiego poziomu. jednak od 3 "wielkiego" konfliktu (czy to relikt czy to nagroda ze skrzyni) wyświetlane są nagrody: (ilość nagród - 1) czyli jeśli w skrzyni / relikcie jest 6 nagród maximum to gracz widzi tylko 5 z których może SAM wybrać tylko 1.

urozmaici to gre KAŻDEMU i KAŻdy będzie mógł wybirac to co potrzebuje najbardziej w danej chwili.
 

DeletedUser16512

Guest
Epoka przemysłowa
Dostępne wojsko to haubica,szaser,i piechota plus lotry. Moj bonus do ataku to 75 procent,przeciwnika 40
Problem pojawia się przy trzeciej piramidzie na trzecim poziomie,prosił bym o pomoc czym ja ugryźć,pierwsza turę przechodzę w miarę bez problemu,ale w drugiej jest ciężko.
 

DeletedUser16762

Guest
Epoka przemysłowa
Dostępne wojsko to haubica,szaser,i piechota plus lotry. Moj bonus do ataku to 75 procent,przeciwnika 40
Problem pojawia się przy trzeciej piramidzie na trzecim poziomie,prosił bym o pomoc czym ja ugryźć,pierwsza turę przechodzę w miarę bez problemu,ale w drugiej jest ciężko.
A moze napiszesz jakie wojsko ma przeciwnik...? Ja bym dal albo saszera albo haubice z lotrami
 

DeletedUser16512

Guest
Pierwsza tura:
Lotr,szaser,Ułan,dwie haubice,dwa działa odtylcowe,piechota
Druga tura:
Dwóch szaserow,haubica,działo odtylcowe dwa razy,piechota dwa razy i dragon.
Dzięki za podpowiedź,będę próbował.
 

DeletedUser15756

Guest
Te nagridy to jakies nieporozumienie. Za przejscie calych wyraw w ostatnim konflikcie dostalem 2 plany...na 3 poziomie ostatnia wieza i dwa plany...masakra jakas . Przy piwrwszej wyprawie jaka byla jakies dwa miesiace temu czy ile tam bylo ze wszystkich swiatow mialem 300diamentow a przechodzilem maks do 2 poziomu. Teraz na 2 swiayach robie 3 poziom caly na reszcie 2 caly i sie uzbiera 15- 20 diamentow...super naprawde
 

DeletedUser16512

Guest
Postaw świątynie reliktow,będziesz miał fajniejsze nagrody
 

DeletedUser15756

Guest
Przeciez mam swiatynie reliktow. Nie ma to zadnego wplywu ba to co wypada. Jedynie czasem jakis badziewny relikt sie trafi.
 

DeletedUser16512

Guest
No to dziwne bo ja mam świątynie na 5 poziomie,i w dwa tygodnie wpadło mi kilka paczek po 400 medali, trochę wojska,100 punktów rozwoju o na deser bazar,więc jak dla mnie to całkiem fajne nagrody
 

DeletedUser15756

Guest
A co ma wspolnego nagroda za przejscie wzzystkich wypraw do reliktow? Ja nie mowie ze relikty mam kiepslie tylko te nagridy ci sa w skrzyniach. Zeby za ostatnia walke dostac dwa plany to jest jakis zart.
 

DeletedUser16512

Guest
Nagroda za ukończenie są diamenty,budynki za diamenty i studnia życzeń,jedyne co mogli by zmienić to procent szans na ich trafienie
 

DeletedUser16627

Guest
bo % na ich wygranie jest najwyższy spośród wszystkich dostępnych nagród w tej skrzyni.
 

DeletedUser16512

Guest
No właśnie dlatego jak napisał kolega wyżej. I dlatego wprowadzili relikty,żeby nagrody za branie udziału w wyprawach były ciekawsze.
 

DeletedUser16762

Guest
Dokladnie. To jest problem z losowoscia :) Ja za 1 razem za skonczenie 3 poziomu wypraw dostalem studnie a potem same badziewia :D Obrazek do zilustrowania sytuacji:

dilbert_random_generator.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry