Wildlife 2023 - komentarze

Ja po prostu szczerze mam pecha do tego eventu, i jak nawet przez pewien czas byłam w złotej lidze, tak już nie wyjdę z czeladników. Że tak powiem, nie układa mi się w Wildlife i nigdy mi się nie układało ;)
eeee tam :) :) Ja rozumiem że czasem układanka się nie układa. Miałem tak że 6 łapek było + drugie tyle bonusowych klocków i nic nie zjechało, ale to było jeden jedyny raz na wszystkie gierki i to w momencie kiedy nie miałem monet na narzędzia. Ale bywały też combo prawie na 20klocków. Z ligą zresztą było łatwiej i mniej zależni byliśmy od "pecha" jak w przypadku łapek , bo sami wybieraliśmy sobie dowolny kolor na combo. Więc nie wierzę żeby się nie dało. Zresztą pewna wypadkowa "pecha" dotyczy wszystkich. Ale czasem trzeba było się nie spieszyć , przeanalizować jak klocki spadną , bo tak klikać coś co na pierwszy rzut oka wydaje się korzystne bo najwięcej klocków kasowało , wcale takie korzystne być nie musiało. I w tym upatruję tego że jedni zrobili więcej inni mniej , a nie w pechu :) :). A dziś jeszcze kolejny "łańcuszek" do budynku ,
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ale czasem trzeba było się nie spieszyć , przeanalizować jak klocki spadną , bo tak klikać coś co na pierwszy rzut oka wydaje się korzystne bo najwięcej klocków kasowało , wcale takie korzystne być nie musiało. I w tym upatruję tego że jedni zrobili więcej inni mniej , a nie w pechu
To też. Trzeba było się również nie spieszyć przez kilka pierwszych dni. Kuferki generowały mi się hurtowo, z łapkami było wyjątkowo kiepsko. Sięgnęłam (zgodnie z przewidywaniami IG ;)) po zapasy diamentów. Teraz łapki pojawiają się bez proszenia, chociaż nie zawsze dam radę wszystkie zrzucić. Rezultat? 2 pakiety + podstawka w zapasie. Na złotą ligę raczej się załapię, chociaż nie była konieczna do skutecznej reanimacji biednych pand.
 

Futryna

Rycerz
Dobry wieczór,
Wiemy o zaistniałym problemie i technicy pracują nad jego naprawą. Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że błąd zostanie wkrótce naprawiony.
Chyba do końca eventu się nie uda tego naprawić ale to też z tego co wiem nie występuje u wszystkich graczy albo już mieli zadania dzienne zrobione poza ostatnią
 
Ostatnia tablica eventu i udało mi się poprawić Tetris 8>
27 klocków > 2845 + 500 za skrzynię.

Screenshot_127.png
Screenshot_128.png

Zabrakło tylko 3 łapek do 340, tak więc kończę event z wynikiem 337 łapek i bez 1 nawet wydanego diamentu.
Na 4h 16m przed końcem mam 33 175 pkt. zapasu w srebrnej lidze - 472 550 pkt a minimum na tą chwilę jest 439 375 pkt.
Mam nadzieję że wystarczy do utrzymania srebrnej.
Screenshot_129.png
Screenshot_130.png

Na pobocznym 310 łapek, 465 605 pkt i tylko 10 565 pkt zapasu w srebrnej.
Może też się uda srebro utrzymać...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zadania już powinny się pojawić :)
Jeśli tak się nie stało, odświeżcie grę (wylogujcie się i ponownie zalogujcie), a powinno już być wszystko ok. Podobnie jak zapowiedziany przez nas dodatkowy dzień eventu, który mamy nadzieję, pozwoli Wam dokończyć nieukończone sprawy w evencie :)

Dziękujemy za szybkie zgłoszenie błędu, jak i cierpliwość oraz zrozumienie w trakcie naszych prac nad naprawą tegoż błędu :)
 
Zadania już powinny się pojawić :)
Jeśli tak się nie stało, odświeżcie grę (wylogujcie się i ponownie zalogujcie), a powinno już być wszystko ok. Podobnie jak zapowiedziany przez nas dodatkowy dzień eventu, który mamy nadzieję, pozwoli Wam dokończyć nieukończone sprawy w evencie :)

Dziękujemy za szybkie zgłoszenie błędu, jak i cierpliwość oraz zrozumienie w trakcie naszych prac nad naprawą tegoż błędu :)
Mi się nie pojawiły, nawet po przelogowaniu.
A nie, czekaj! Wszystkie już zrobiłem wczoraj, to chyba dlatego! :\ ;)
Hurra! jeszcze kilka tablic do zrobienia, powinienem więc przekroczyć 340! :) Na pobocznym będzie pewnie 320. :D
 
Ostatnia edycja:

Hans Voralberg

Wicehrabia
Ciekawe jakie miny będą mieć gracze, którzy byli "na krawędzi" danej ligii, wydali diamenty albo i kasę, by się tam znaleźć (zgodnie z planem), a tu zonk. Jutro rano może się okazać, że plan spalił na panewce... na niższej lidze.
No ale cóż, jakieś czas temu pisałem, że w pewnym momencie zaczną się dziać dziwne rzeczy w IG , choć to akurat, to taki rykoszet ;)
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Event wydłużony bo się niektórym przypomniało że nie mają zadań zrobionych, cyrk na kółkach...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Event wydłużony bo się niektórym przypomniało że nie mają zadań zrobionych, cyrk na kółkach...
nie bo sie im przypomniało, tylko czekali do ostatniego dnia by bilety skumulować wtedy jak jest nagroda na którą czekali. a gra przez bląd to uniemożliwiła bo nie dawało im kolejnych zadan mimo, że zostaly jakies do zrobienia.
 

mastika

Wicehrabia
Każdy z graczy, który dziś o 10:30 był w lidze pro albo wyżej powinien dostać ugrane nagrody. Oczywiście wymagałoby to odrobinę pracy i zachowania się po prostu fair, no ale wiem, że to trudne jest.

edyta: warunek, ukończone zadania z eventu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry