Wildlife 2023 - komentarze

ucel

Baron
A jaka nagroda będzie po restarcie ? czyżby znowu złote coś tam . Jak dla mnie jedno wielkie oszustwo Inno bo sprzedaż była za słaba w evencie . Event trwa 3 tygodnie i nagle dzień wcześniej aktualizacja i coś wykrzaczyło xd . Za garść monet więcej ;)
Wykrzaczyla pewnie zmiana zwiazana z eventem letnim. Tam na ostatnie zadanie bylo zostawione tylko 10 godzin, wiec zadanie w wersji finalnej usuneli. A ze testy poszly jak zwykle, to wynik bylo widac dzisiaj rano
 

Borisel

Hrabia
Ostateczny wynik : 480k+ punktów na wymagane 466,5k w srebrnej lidze . Miałem mały niedosyt , bo przez jakiś czas byłem w złotej lidze ale wynik się podniósł do 590,2k - więc niemało . Na pocieszenie tydzień temu kupiłem sobie game pass i dzięki temu mam dodatkowe ulepszenia na przyszłość , 2 dodatkowe budynki 2x2 z max ulepszeniem (czerwone pandy) - więc ogólnie jestem zadowolony . Wydałem raz diaxy - chyba za 400 dokupiłem kilka monet , by móc zakupić duży zestaw narzędzi - i tyle mi wystarczało - reszta monet poszła na dokupienie ruchów . Event oceniam na 8/10 - minus za zbędne portrety z linii zadań jako nagrody - wolałbym jednak dodatkowe monety właśnie czy bilety lub ulepszenie - bardziej by były opłacalne i potrzebne .
 

mastika

Wicehrabia
Ofka na 1000 diaxów za 4,49 PLN to z okazji spartaczenia końcówki eventu? Jeśli tak, to w końcu ktoś tam ruszył głową :)
 
Do góry