Wildlife 2023 - komentarze

Azulena

Baron
Te obrzydliwe "cegiełki"...
Gdyby nagrodą był budynek, wielkości 4 kratek, dający dziennie 50 PR i 50 diamentów, też bym się nie skusiła. To jeden z moich najbardziej NIE-lubianych eventów.
W dodatku, poprzedni dopiero się skończył. Jak widać, Inno Games już nie odejdzie od "nowej tradycji" dręczenia Graczy eventami co miesiąc. :/

A tak było fajnie, kiedy były rzadko... czekało się z ciekawością, co tym razem będzie, spodoba się mechanika eventu i nagroda, czy nie...
Teraz już wszystko wiadomo.
Co jest dość znośne i można robić, a co jest tak pokręcone albo wkurzające, że bez względu na nagrody, nie chce się nawet palcem kiwnąć.
I nie mówię tylko o sobie - mam gildie na trzech światach, rozmawiamy...
Część robi dla nagród, część robi "aby, aby", żeby zdobyć coś konkretnego, nie nagrodę główną, część (w tym ja) trochę klika, nie wiadomo po co, część zwyczajnie nie robi nic.
Ostatnia nagroda główna (ta chata Druida) była kusząca, ze złością (i na Inno i na siebie) siedziałam po nocach i robiłam to to - mam to drzewo na trzech światach i mam serdecznie dość. :/

A w 2017 roku, kiedy zaczynałam grę, tak mi się podobała...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Te obrzydliwe "cegiełki"...
Gdyby nagrodą był budynek, wielkości 4 kratek, dający dziennie 50 PR i 50 diamentów, też bym się nie skusiła. To jeden z moich najbardziej NIE-lubianych eventów.
W dodatku, poprzedni dopiero się skończył. Jak widać, Inno Games już nie odejdzie od "nowej tradycji" dręczenia Graczy eventami co miesiąc. :/

A tak było fajnie, kiedy były rzadko... czekało się z ciekawością, co tym razem będzie, spodoba się mechanika eventu i nagroda, czy nie...
Teraz już wszystko wiadomo.
Co jest dość znośne i można robić, a co jest tak pokręcone albo wkurzające, że bez względu na nagrody, nie chce się nawet palcem kiwnąć.
I nie mówię tylko o sobie - mam gildie na trzech światach, rozmawiamy...
Część robi dla nagród, część robi "aby, aby", żeby zdobyć coś konkretnego, nie nagrodę główną, część (w tym ja) trochę klika, nie wiadomo po co, część zwyczajnie nie robi nic.
Ostatnia nagroda główna (ta chata Druida) była kusząca, ze złością (i na Inno i na siebie) siedziałam po nocach i robiłam to to - mam to drzewo na trzech światach i mam serdecznie dość. :/

A w 2017 roku, kiedy zaczynałam grę, tak mi się podobała...
jeden z najlepszych eventów, mini gra także najlepsza ze wszystkich dotychczasowych, chociaz ta z eventu rocznicowego też super.
Inno Games już nie odejdzie od "nowej tradycji" dręczenia Graczy eventami co miesiąc. :/
tak jest od 3 lat, odkrywcze.
 

Auraya

Hrabia
Q: Złoty posąg pandy jest realnie do osiągnięcia czy jest za daleko w nagrodach?

ścieżki pand chyba mało opłacalne, tak z jednym bonusem tylko... te świerki byłyby ciekawe ale w drugiej linii są oczywiście, ehh
 
Nagrody ładne, ale bonusy już skonstruowane pod V poziom wypraw, więc ogólnie szkoda. Do tego są oczywiście też nagrody nastawione na atak, ale za diamenty, więc drugi raz szkoda. No i znów ostatnie ulepszenie dostępne po długim czasie, jeśli w ogóle uda się zdobyć tę nagrodę, co ulepszenie będzie nam skapywała kawałek po kawałku. Więc kolejny raz - szkoda.

Szkoda wysiłków, chociaż ładne to wszystko.
Pomijając już to, że doczekaliśmy czasów, w których na pełną nagrodę główną przychodzi nam czekać jeszcze długo po zakończeniu eventu. Jak tak dalej pójdzie, to pełną nagrodę z eventu jesiennego dostaniemy na Boże Narodzenie, z eventu świątecznego na pierwszy dzień wiosny, a z eventu wiosennego na Halloween, bo te elementy ulepszenia będą się zbierać i zbierać, aż w końcu nawet Błękitna Galaktyka niewiele pomoże. Ale może to ma sens, coraz więcej kosmicznych epok, to mamy wprowadzenie do zagięcia czasoprzestrzeni ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
jeśli w ogóle uda się zdobyć tę nagrodę, co ulepszenie będzie nam skapywała kawałek po kawałku. Więc kolejny raz - szkoda.
z jednej strony ludzie narzekający - hurr durr za duzo eventów, gdzie to postawić, tyle budynków trzeba robić.
Teraz spowolnili, ze na budynki trzeba czekac. Też źle.
Eventy nie będa rzadziej, bo aktywnosc wielu jest od eventu do eventu więc nie łudźcie sie
 

Marik

Książę
Wildlife i patryka strasznie nie lubię, ale ile graczy tyle opinii. Jak o bonusy nagrody głównej idzie to głowy nie urywa. Wizualnie wypada słabo, wieża upiora czy bistro o niebo lepiej zrobione graficznie(subiektywna opinia). Mam nadzieję że rng poprawią bo na becie wpadało tyle co nic. Raczej skupie się na dziennej, z główną też spróbuje, ale to nie jest event z budynkiem, który ,,muszę mieć,,
 
z jednej strony ludzie narzekający - hurr durr za duzo eventów, gdzie to postawić, tyle budynków trzeba robić.
Teraz spowolnili, ze na budynki trzeba czekac. Też źle.
Eventy nie będa rzadziej, bo aktywnosc wielu jest od eventu do eventu więc nie łudźcie sie
A nie zauważasz tego? Ulepszenie 150 fragmentów, przy idealnym szczęściu przy zbiorach z BG wychodzi 75 dni. Przez to 75 dni przejdą pewnie 2 kolejne eventy, zapewne już każdy z dodatkowym poziomem głównej nagrody, albo do kupienia ze specjalną linią nagród, albo rozczłonkowanym na kawałki. Więc wykonując event nr 3 będziemy zbierać fragmenty nagrody z eventu nr 2 oraz 1, a tu na horyzoncie już będzie wisiał event nr 4.

Gdzieś ta radość z dodatkowej atrakcji zniknie. Co za dużo, to i świnia nie zeżre, jak mawiają niektórzy. Ale to jeszcze pół biedy, ale w momencie, gdy eventy są szybciej, niż jesteś w stanie złożyć pełną nagrodę główną, to już przypomina masochistyczną zabawę.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A nie zauważasz tego? Ulepszenie 150 fragmentów, przy idealnym szczęściu przy zbiorach z BG wychodzi 75 dni. Przez to 75 dni przejdą pewnie 2 kolejne eventy, zapewne już każdy z dodatkowym poziomem głównej nagrody, albo do kupienia ze specjalną linią nagród, albo rozczłonkowanym na kawałki. Więc wykonując event nr 3 będziemy zbierać fragmenty nagrody z eventu nr 2 oraz 1, a tu na horyzoncie już będzie wisiał event nr 4.
ale własnie teraz te budynki dostajesz duzo wolniej niz kiedys.
kiedys raz w miesiacu miałeś, czy tam na dwa. Co event. Teraz event + około 70 dni
 

Auraya

Hrabia
Ulepszenie 150 fragmentów, przy idealnym szczęściu przy zbiorach z BG wychodzi 75 dni.
mam dziwne podejrzenie, że tak losowo BG nie będzie działać na tym budynku, bo on ma fajne ograniczenie do 150 zbiorów akurat... nowy precedens
liczba eventów mogłaby nawet zostać jaka jest, ale powinny być krótsze... jak kiedyś
 

Borisel

Hrabia
Ładny budynek - z bonusami też może być . Akurat będzie mi pasował do osiedla azjatyckiego na miejsce Młyna Sunshin . Jestem ciekaw czy mi się uda zdobyć ze złotym ulepszeniem ten budynek .
 
mam dziwne podejrzenie, że tak losowo BG nie będzie działać na tym budynku, bo on ma fajne ograniczenie do 150 zbiorów akurat... nowy precedens
liczba eventów mogłaby nawet zostać jaka jest, ale powinny być krótsze... jak kiedyś
No tak, czyli jeszcze lepiej. To znaczy, że może dojść do sytuacji, gdy zostanę ze 149 fragmentami ulepszenia a brakującego ani nie wykupię, ani nie znajdę nigdzie, ani nie wyczaruję.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
No tak, czyli jeszcze lepiej. To znaczy, że może dojść do sytuacji, gdy zostanę ze 149 fragmentami ulepszenia a brakującego ani nie wykupię, ani nie znajdę nigdzie, ani nie wyczaruję.
no jak, 150 zbiorów to jak masz dostac 149? xD
co najwyżej drugiego nie zbierzesz, które nie jest planowane xD oj ludzie ludzie. Wszystko byście chcieli.

Pazernoscią z IG byłby podwójny eventpass, ale chyba sie z tego wycofali
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
a z drugiej, paradoksalnie, rozwleka.
ale to jest jej głowny cel. O to w tym wszystkim chodzi by było wszystko duuuuuuużoooooo woooooooolniej. I to mega plus.
IG spieprzyło swojego czasu zbyt dużą liczbą eventów. Nagrody leciały jak porąbane. Teraz eventy już nie są pod nagrody dnia, ale pod głowne nagrody.
A wybierajac nagrody dzienne, traci się nagrode główną więc trzeba mądrze balansować. Akurat to im wychodzi.
 

i.am

Baron
Ciula im wychodzi, wydasz trochę diaksow masz to i to a bez problemu mogli by naprawić to co spieprzyli z eventami
Skrócić eventy, dajmy na to o tydzień, razem z tym zamiast budynku potrzebującego 10 ulepszeń to 7 i już masz lepsza sytuację, część eventów i tak jest identyczna (zadania w nich też 90% to samo) tylko grafika inna

Pójdź o krok dalej, halloween trwa jedną noc a event w foe trawa prawie miesiąc. Rozumiem że zimowy trawa miesiąc ale halloweenowy powinien trwać trochę krócej
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
10 ulepszeń to 7 i już masz
co by to zmieniło?
Wtedy by wciskali 2x więcej eventów xD Jeszcze więcej budynków eventowych, jeszcze więcej diaxów ludzie by mogli wydawać.
wiadomo ze eventy nie będą rzadziej bo to jest jeden z glownych zarobków firmy. Jakby były rzadziej to od razu by bylo, że jeszcze wiecej chcą hajsu (co byłoby prawdą)

eventy powinny byc max 4-6 w roku i tyle, a to sie nigdy nie stanie.
 
Nie narzekajcie, ten event jest dość fajny a i Rezerwat / Świątynia Pandy jest niezła i co najważniejsze, do zdobycia bez wielkiego problemu dla chyba większości graczy.
Tetrisopodobna minigierka jest dość prosta, ale fajna.
Narzekać będziecie jak wejdzie Event Zimowy Letni. Ten to dopiero skopany jest... Mechanika z Zimowego, przebrana w nowe łaszki.
Totalna losowość i praktycznie zero szans na zdobycie Faktorii Handlowej na max poziomie bez diaxów.
Kalendarz to następne nieporozumienie...
Generalnie po skończeniu szybkich zadań DWA LOSOWE kliknięcia dziennie.

Q: Złoty posąg pandy jest realnie do osiągnięcia czy jest za daleko w nagrodach?
Do zdobycia, ale niekoniecznie niezbędny, bo max budynek jest też możliwy do zdobycia.
U mnie stoi Świątynia Pandy, kilka zapasowych dostawek (razem 8), 2 ulepszenia, 2 podstawki, 90 fragmentów złotego, Złoty Posąg (czyli następne 150 fragmentów) i do tego 1 zestaw wyboru Pandki Czerwonej (nagroda ligowa).
60 fragmentów złotego ulepszenia jednak wpadło z powodu błędów w evencie, tak więc to jest ekstra bonus. :p
 
Ostatnia edycja:
Aby zdobyć pełny poziom głównego budynku, Trzeba zdobyć 280 łapek. To da 9 poziom Rezerwatu, 30 fragmentów Złotego Zestawu, statuetkę Złotej Pandy i ewentualnie pełny Złoty Zestaw z lig. Oznacza to, że musisz zdobyć:

  • 280/91 biletów = 3.08 łapek z tablicy średnio.
Bilety:
  • 4x startowe
  • 63x bilety co 8h
  • 2x bilet z linii nagród
  • 22x za zadania dzienne
  • ??x znalezione w "śmieciach"
Razem 91 biletów.
Zdecydowanie możliwe zdobycie max budynku.

Jedna sugestia: opłaca się składać jak najwięcej kafelków razem, bo im więcej kafelków "zbitych" jednym kliknięciem, tym więcej punktów ligowych.
Nie opłaca się składać monet na duże zestawy pomocy, są za drogie. Lepiej dokupować pojedyncze młotki, ewentualnie +10 ruchów.
 
"łapy pand" wpadają randomowo.
To prawda, jak też i początkowy układ kafelków.

Wskaż mi miejsce, w którym zdobycie nagrody zależy od pomyślunku
Zrzucanie kafelków / łapek / skrzynek wymaga nieco ruszenia głową, bo choć dość łatwe, to jednak nie wszyscy sobie z tym radzą.
Tak samo "zarządzanie" pomocami - kiedy i jak użyć by nie marnować ale uzyskać jak największy efekt.
 

Gozur

Wójt
To prawda, jak też i początkowy układ kafelków.


Zrzucanie kafelków / łapek / skrzynek wymaga nieco ruszenia głową, bo choć dość łatwe, to jednak nie wszyscy sobie z tym radzą.
Tak samo "zarządzanie" pomocami - kiedy i jak użyć by nie marnować ale uzyskać jak największy efekt.
Dalej nie wykazałeś mi jak, "ruszając głową" można zdobyć nagrodę główną. Wykazałeś tylko to, że trzeba myśleć przy zrzucaniu kafelków - a to nie dotyczy randomowego przyznawania łapek. To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

Może nie zrozumiałeś - wyjaśnię./
Możesz doskonale myśląc zrzucić setkę kafelków, ale jak ci nie da łapki to g... zrobisz.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wskaż mi miejsce, w którym zdobycie nagrody zależy od pomyślunku, w momencie, kiedy to "łapy pand" wpadają randomowo.
Mnie dzisiaj, na "pierwszą planszę" wpadła tylko jedna.
rozumiem, ze bezmyslnie klikasz kafelki? W tym evencie trzeba myśleć jak te kafelki ściągać by łapka spadła w najmniejszej liczbie ruchów. Da się tak ustawiac kolory, ze kasujesz jeden, spada on i atuomatycznie mozesz "zrobić combo" z kolejnym kolorem i potem kolejnym. Mase znaczenia ma takżę gdzie klikniesz jak robisz skrzynke. Czy pomyslisz w której kolumnie chcesz tą skrzynie. Czy już teraz chcesz ją robić czy może za dwa ruchy jak inne klikniesz. W tym evencie jest masa myślenia. Mega event.
Dalej nie wykazałeś mi jak, "ruszając głową" można zdobyć nagrodę główną. Wykazałeś tylko to, że trzeba myśleć przy zrzucaniu kafelków - a to nie dotyczy randomowego przyznawania łapek. To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

Może nie zrozumiałeś - wyjaśnię./
Możesz doskonale myśląc zrzucić setkę kafelków, ale jak ci nie da łapki to g... zrobisz.
teorie spiskowe. Łapek będzie wystarczająco. Zawsze tak było. Są one losowe, raz będziesz miec ich 6 na plansze. Raz 1. Myśleć tak by jak najwiecej z każdej ściągnać
 
Ulubiona śpiewka gdy brak argumentów na poparcie kogoś kto ma racje:
teorie spiskowe.
Na koniec tego "eventu" okaże się że ta "umiejętność" dobrego klikania kafelków, to nic innego jak trochę farta lub w przypadku braku, jakaś tam ilość diamentów, ale oczywiście, teoria spiskowa. Zawsze jest tak, że jednemu faktycznie pojawi się tyle łapek ile trzeba i wystarczy grać, ale znam tę grę, i wiem że niestety będą tez konta bez farta, za to idealnie pasujące do teorii spiskowych pana Grzegorza i Piotresza. Żadna gra losowa nie daje pewności na wygranie w 100%. Obalcie tę teorię spiskową.
Swoją droga event lubię, właśnie przez to że nie jest to tępe klikanie, ale jak system nie da łapek, to choćby skały się popłakały, nie da się bez diamentów pchnąć tego dalej.
 
Do góry