Epoka Kosmiczna: Mars - dyskusja

DeletedUser20745

Guest
Czekałem z rozpoczęciem WG do wejścia w nową epokę - a z nagród leci wojsko z WP.
z tego co pamiętam to już powinno być z nowej epoki
 

DeletedUser21895

Guest
Z tego co wiem daje wojsko z epoki w której byłeś we wtorek o 8 rano. Dopiero w przyszłym tygodniu dostaniesz z Marsa.
 

DeletedUser212

Guest
Mogliby wreszcie usprawnić dodawanie FPS w technologii, z androidem dodać 300 FPS od zera to jest sztuka :)
 

DeletedUser775

Guest
chyba chodzi o to, że towary dostajesz z tej epoki w której rozpocząłeś kolejny "tydzień" po podsumowaniu PVP lub wypraw.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydaje się, że produkcja towarów w zakładach na marsie, biorąc pod uwagę, że są tylko dwa z pięciu bonusów na mapie oraz zużywa kosmiczne ilości rudy jest nieopłacalna i szkoda na nią czasu.

Ciekawi mnie ile można z mapy wyciągnąć dziennie rudy.
Stawiam, że nie będzie to więcej niż 200 - 300 szt ostatnie badania dowodzą, że może to być nawet około 600.
 
Ostatnia edycja:

herde

Baron
Wydaje się, że produkcja towarów w zakładach na marsie, biorąc pod uwagę, że są tylko dwa z pięciu bonusów na mapie oraz zużywa kosmiczne ilości rudy jest nieopłacalna i szkoda na nią czasu.

Ciekawi mnie ile można z mapy wyciągnąć dziennie rudy.
Stawiam, że nie będzie to więcej niż 200 - 300 szt.
Totalny bezsens. Z 30 tarasami i z zadaniami powtarzalnymi będę wyciągał jakieś 1500 towarów dziennie. Ruda przyda się tylko do odblokowania technologii.

A co z opisami pereł produkujących towary? "Produkcja towarów nieprzetworzonych potrzebnych do produkowania towarów z bieżącej epoki" chyba jest nieaktualne?

Kolejna sprawa. Chyba komuś nie chciało się ruszyć mózg.ownicą, że drugim bonusem w Projekcie Virgo uczyniono produkcję monet. Serio nie dało się czegoś lepszego wymyślić? Gracze na tym etapie gry mają miliardy monet i kolejna perła z tym bonusem jest nam potrzebna jak trzecie jądro w mosznie ;) Chyba wymyślono to tylko po to, żeby nie było, że obie perły mają tylko po jednym bonusie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20369

Guest
Planiki do Projektu Virgo fajnie wpadają, gorzej jednak z Poszukiwaczem Gwiazd... Ma ktoś już coś może ;)?
 

Fatherland

Książę
Klikanina jak w wikingach. Ruda okazało się wredna, typowy skok na diamenty. Totalny bezsens projektować tak epoki.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ruda nigdy nie była tak tania jak teraz.
Od sprzedawcy 5 diax za sztukę, a na mapie 1-2 Diax za szt. plus trochę towarów lub wojska albo dużo, dużo czasu.
W/g wiki potrzeba 3500 rudy do technologii, to wyjdzie od 3500 - 17500 diax albo kilka tygodni, ale ponieważ nie ma w technologiach nic ciekawego (tylko wojsko i dwa rozszerzenia) to nie ma gdzie się spieszyć.



Całkowita ilość rudy potrzebnej do odkrycia technologii wojskowych:
0. Czempion - bez technologii
1. Kosmiczni marine - bez rudy
2. Stalowy strażnik - 200 rudy
3. Snajtbot - 400 rudy
4. Wartownik - 1000 rudy
5. Łazik Tesli -1300 rudy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15011

Guest
Jestem rozczarowana i zniesmaczona dostępnością nowej epoki. Weszłam do epoki tego nieszczęsnego Marsa i to był błąd, bo nikt wcześniej nie powiedział, że jak się jest w tyle z mapką to nie da rady odblokowywać technologii w drzewku... Jak dla mnie porażka...
Dobrze że chociaż towary wpadają.
 

OliverJr.

Hrabia
Nie dotyczy mnie jeszcze Mars, ale nie rozumiem jednego. Jak można być w tyle z mapą i mieć żale że brakuje czegoś z mapy? Jestem we współczesności a mapa prawie cała arktyczna zrobiona. Nie wyobrażam sobie przechodzenia do kolejnej epoki będąc w tyle z mapą
 

kasia2389

Arcyksiążę
bo nikt wcześniej nie powiedział, że jak się jest w tyle z mapką to nie da rady odblokowywać technologii w drzewku...
A posty w tym temacie?
Już w piątek o tym pisałem.

upload_2019-5-29_12-51-29.png

upload_2019-5-29_12-52-56.png

A nasz niedoceniony piotr1234585, już w sobotę rano, podnosił ten problem.

upload_2019-5-29_12-58-0.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16853

Guest
Dzięki :p W każdym razie problem bardziej polega na tym, że gra wymusza konkretny styl gry czego wcześniej w takim stopniu nie było - Ale cóż, musiałem się z tym pogodzić i z pomocą diaxów już 2 część wirtuala rozpoczęta :)
 

Fatherland

Książę
ta epoka to gniot - nie wchodźcie tam - nie warto, to skok na balans z tym co sobie nie radzili: szybkością drzewka, zbyt dużą ilością darmowych diamentów łączonych światów i sprzedażą sury a jeszcze parę innych balansów się znajdzie związanych też z nowymi jednostkami... nie właźcie, nie warto ;)
 

DeletedUser16853

Guest
ta epoka to gniot - nie wchodźcie tam - nie warto, to skok na balans z tym co sobie nie radzili: szybkością drzewka, zbyt dużą ilością darmowych diamentów łączonych światów i sprzedażą sury a jeszcze parę innych balansów się znajdzie związanych też z nowymi jednostkami... nie właźcie, nie warto ;)
A w ogóle warto iść powyżej Przyszłości w ten sposób patrząc?
 

DeletedUser15011

Guest
A posty w tym temacie?
Już w piątek o tym pisałem.


A nasz niedoceniony piotr1234585, już w sobotę rano, podnosił ten problem.

Nie

Nie wiem jak to udało mi się pominąć, ale cóż... moja strata :p

Nie dotyczy mnie jeszcze Mars, ale nie rozumiem jednego. Jak można być w tyle z mapą i mieć żale że brakuje czegoś z mapy? Jestem we współczesności a mapa prawie cała arktyczna zrobiona. Nie wyobrażam sobie przechodzenia do kolejnej epoki będąc w tyle z mapą

Każdy gra inaczej i w innym celu. Ja jestem niewalcząca. Mapkę mam w plecy, bo jak się zagalopowuję to mam potem problem z zadaniami typu zajęcie sektora walką. Owszem, jakbym zrobiła całą mapę to i zadania by mi zaliczało z automatu, ale jestem w grze na etapie być albo nie być, więc robienie mapy 'po nic' nie poprawia tego stanu ;) myslałam że nowa epoka tchnie we mnie nowe siły, ale zostałam przyblokowana :/
Zresztą... jakbym wiedziała (i nie tylko ja) to bym tą mapę zrobiła juz dawno. A teraz leże i kwicze ze zwiadami dwudniowymi w Arktyce... gdzie mi jeszcze do Marsa dotrzeć. Bez wydawania diaxów oczywiscie ;)

No ale nieważne. Sama tego piwa nawazylam to i teraz go musze wypic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
No i po co dawaliście epoce nazwę "Mars"? Nie lepiej było napisać "Wikingowie 2"?
 

DeletedUser20713

Guest
Czyli generalnie z Marsem jest problem, bo nie można przejść go sobie od tak, tylko trzeba poświęcić na niego trochę czasu?
Nie rozumiem, dlaczego to miałby być problem, zdecydowanie brzmi to bardziej jak zaleta, a nie wada.
 

DeletedUser16853

Guest
Czyli generalnie z Marsem jest problem, bo nie można przejść go sobie od tak, tylko trzeba poświęcić na niego trochę czasu?
Nie rozumiem, dlaczego to miałby być problem, zdecydowanie brzmi to bardziej jak zaleta, a nie wad
Problem jest taki, że Mars wymusza określony styl gry - w przeciwieństwie do arktyki czy oceanu gdzie spowolnienie gry nie wymuszało od gracza jednego określonego stylu gry - chciałeś być wojownikiem, dalej nim byłeś - chciałeś być handlarzem który miał mapkę w tyłu - mogłeś nim być
 
Do góry