Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16028

Guest
To chyba zebrałeś te relikty, które się u mnie nie pojawiły ;).

Doszłam do końca wyprawy w tym tygodniu - Świątynia w efekcie na 7 poziomie. Od momentu jej postawienia stoczyłam 34 walki (2 na I poziomie i wszystkie na II i III) - i do końca nie pojawił mi się żaden, choćby pospolity relikt. Na sam koniec też nie wyskoczył. Jeśli tak ma nadal wyglądać 14,75% szans na relikt - to będę żałować, że wydałam diamenty na plany kompletnie bezużytecznej perły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Doszłam do końca wyprawy w tym tygodniu - Świątynia w efekcie na 7 poziomie. Od momentu jej postawienia stoczyłam 34 walki (2 na I poziomie i wszystkie na II i III) - i do końca nie pojawił mi się żaden, choćby pospolity relikt. Na sam koniec też nie wyskoczył. Jeśli tak ma nadal wyglądać 14,75% szans na relikt - to będę żałować, że wydałam diamenty na plany kompletnie bezużytecznej perły.
Życie z procentami nie jest takie łatwe na jakie wygląda :)
 

DeletedUser16028

Guest
Tylko czemu innym te procenty w życiu lepiej wychodzą... no może nie w życiu, ale w grze ;). Pozostaje mi nadzieja, że w przyszłym tygodniu świątynia będzie mniej zepsuta ;).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tylko czemu innym te procenty w życiu lepiej wychodzą... no może nie w życiu, ale w grze ;). Pozostaje mi nadzieja, że w przyszłym tygodniu świątynia będzie mniej zepsuta ;).
W życiu to procenty lepiej wchodzą, a nie wychodzą :D Ale cóż, 15% to niedużo (w sumie nawet w życiu 15% to mało, liczni wolą minimum 40%). Czasem nie dostaniesz nic przez 50 losowań, a czasem trafisz kilka razy z rzędu. Dla przykładu: event letni, bramka z 10%, 5 moich strzałów - 5 razy wygrana. Inny dzień - losuję sobię przy 20% - ponad 20-25 prób - nie trafiony żaden.
 

DeletedUser12453

Guest
okazuje się że wyprawy to tylko wstęp do zebrania dużej ilości reliktów.

Jeśli to co się teraz dzieje to zamierzone działanie a nie bug to foe zasypie nas nagrodami.
 

DeletedUser3

Guest
Rzeczywiście, obecne działanie nie było prawidłowe. Zostanie ono poprawione.
 

DeletedUser7795

Guest
@Bryfft czy oni nie potrafią zrobić czegoś raz a dobrze?

comment_mYZqmGsjgaLiV2boLLap8IGskPtj1uVM.gif
 

DeletedUser3

Guest
Sorry, ale "raz a dobrze" w ciągłym developmencie dowolnego projektu nie jest opcją :). I nigdy nigdy nie będzie.
 

DeletedUser15227

Guest
@Bryfft czy oni nie potrafią zrobić czegoś raz a dobrze?

comment_mYZqmGsjgaLiV2boLLap8IGskPtj1uVM.gif

A Ty pisząc pracę magisterską, czy maturalną nie poprawiałeś błędów? Zawsze wszystko zrobiłeś od razu dobrze i nie wymagało to poprawek? Ja ostatnio jak malowałem pokój to kilka razy po sobie poprawiałem (gładź, farbę).
 

DeletedUser16762

Guest
A Ty pisząc pracę magisterską, czy maturalną nie poprawiałeś błędów? Zawsze wszystko zrobiłeś od razu dobrze i nie wymagało to poprawek? Ja ostatnio jak malowałem pokój to kilka razy po sobie poprawiałem (gładź, farbę).

Jest serwer testowy to na nim moga byc bledy. Teraz oczywiscie nic nie zrobia tym ktorzy wykorzystywali bug aby zdobywac surowce i tylko straca na tym gracze ktorzy nie stawiali swiatyni na wczoraj
 

DeletedUser15227

Guest
Straciłbyś jakbyś coś dał i by Ci to zabrano. Ja nigdy nie patrze kto co zyskał, lub kto co ma a ja tego nie mam. Może dlatego tak mało mnie boli :p
 

DeletedUser16789

Guest
do ktorej godziny moge zmienic dzis gildie zebym jutro wyprawy robil ?
 

DeletedUser16789

Guest
tydzien temu kolega byl w poniedzialem okolo 20 ... i nie mogl w wtorek robic wypraw ...
 

DeletedUser15570

Guest
No jak w morde strzelil nie ma innego wyjscia, powinno byc szybko i bezblednie :)

A Ty pisząc pracę magisterską, czy maturalną nie poprawiałeś błędów? Zawsze wszystko zrobiłeś od razu dobrze i nie wymagało to poprawek?

No taki sobie przyklad, okres od napisania pierwotnej wersji magisterki do zatwierdzenia przez promotora to jak nic beta testy, moj beta tester byl porzadny, skonczylem skromnie mowiac z 5, wiec jednak mozna bezblednie i w terminie :D
Wniosek z tego prosty, kijowych mamy beta testerow :D
 

DeletedUser15227

Guest
Wniosek z tego prosty, kijowych mamy beta testerow :D

Nic nie stoi na przeszkodzie byś założył konto na becie i pomógł :p.

Co do magisterki to był pierwszy z brzegu przykład. Bryfft wspomniał już o "polityce" firmy...mi ona odpowiada.
 

DeletedUser2776

Guest
Jest taka nagroda co sie nazywa "Dekoracja premium". W niektorych epokach (Zelazo, Przemysl, Modernizm...) sa dwie dekoracje premium. Czy mi sie wydaje, czy mozna wygrac tylko jedna? W tej chwili na 3 kontach jestem w przemysle i mam inwentarz wrecz zawalony karylionami - a fontanny nie chca wpadac. Czyzby byly "lepsze" i "gorsze" dekoracje premium? Zreszta to samo jest chyba z innymi budynkami. Jeszcze nie zdarzylo mi sie dostac wypalarni ceramiki - jesli budynek przemyslowy, to zawsze zaklad chemiczny.
 

DeletedUser15417

Guest
Nie mogę odnaleźć reliktów, poproszę o wskazówki jak je znajdujecie;}
 

DeletedUser15570

Guest
A mial ktos sytuacje, ze okienko swieci oznajmiajac iz na mapie jest relikt, podczas gdy go nie ma? :)
Bo wlasnie mi tak swieci, a na mapie zadnego reliktu nie widac :/
 
Do góry