Zmiany w Osadach Kulturowych - dyskusja

Bożka123

Hrabia
Czy będzie możliwość zrobienia starych Osad ponownie (od zera)? Sporo z nas definitywnie usunęła/sprzedała budynki z tych osad.
 

deliryk

Wicehrabia
taktyczny janusz do obserwacji posta

szkoda tylko, że osady nie są dostępne od epoki żelaza
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Ja mam pewną uwagę dlaczego ogłoszenie zostało przetłumaczone tłumaczem google? Czyżby objawiało sie to brakiem znajomości angielskiego?
Czy będzie możliwość zrobienia starych Osad ponownie (od zera)? Sporo z nas definitywnie usunęła/sprzedała budynki z tych osad.
Tak jak już gdzieś indziej pisałem napisz do nich to pewnie zwrócą, w ramach wyjątku tralala.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
już są 4 czerwone staty? masakra
Jeszcze nie. Ale nim wejdzie ogłoszona zmiana, to będą ;) (oczywiście, jeśli nie rozbijasz ataku i obrony jako osobne staty, bo wówczas można liczyć razy 2).

Czy będzie możliwość zrobienia starych Osad ponownie (od zera)? Sporo z nas definitywnie usunęła/sprzedała budynki z tych osad.
Nie ma tego w planach. Niemniej, jeśli jakiś budynek główny z Osady zniknął z Twojego miasta/Inwentarza i nie ma go tam, możesz się zgłosić do nas, a postaramy się pomóc w jego odzyskaniu.
 

Marik

Książę
Nasuwa się jeszcze pytanie co z tymi małymi budynkami z osad, które zdobywamy za ,,terminowe,, ich przejście, one też dostaną wzmocnienie??
 

Midi

Baronet
tyle dyskusji a brak jednej podstawowej informacji - kiedy - to wejdzie ? nawet na becie jest tylko ta sama informacja (bez jakiejkolwiek daty) => znając działania IG to może się okazać, ze od informacji do wersji finalnej nastąpi dużo zmian.

O ile czegoś nie doczytałem to przepraszam :) stary jestem i słabo widzę.
 

DonBeker

Baron
A jakieś informacje na temat samej Polinezji są dostępne? Czy na razie skupiamy się tylko na rebalansie starych osad?
 

deliryk

Wicehrabia
z tego co ja zrozumiałem to najpierw wejdzie polinezja a potem dopiero te zmiany

Nasuwa się jeszcze pytanie co z tymi małymi budynkami z osad, które zdobywamy za ,,terminowe,, ich przejście, one też dostaną wzmocnienie??
oby nie :p bo zaraz będzie, że eventów nikt nie będzie chciał robić ;P
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nasuwa się jeszcze pytanie co z tymi małymi budynkami z osad, które zdobywamy za ,,terminowe,, ich przejście, one też dostaną wzmocnienie??
Póki co nie będziemy w nich grzebać.

tyle dyskusji a brak jednej podstawowej informacji - kiedy - to wejdzie ?
Obecnie skupiamy się na dokończeniu i dopieszczeniu Najazdów kwantowych. Potem przyjdzie czas na prace z Osadami, dlatego na ten moment ciężko jest nam określić i podać konkretne daty, gdyż te jeszcze mogą się nieznacznie zmienić.
A jakieś informacje na temat samej Polinezji są dostępne? Czy na razie skupiamy się tylko na rebalansie starych osad?
Pierwszą grafikę możesz zauważyć w naszym ogłoszeniu. Na coś więcej przyjdzie jeszcze czas ;)
 

Rise

Szlachcic
Czy na polach chwały czekają nas jakieś zmiany? Zastanawiam się po co ten bonus oferowany przez niektóre z tych budynków: 1708189707781.png


Jeśli chodzi o samą aktualizację budynków - to zmiana jak najbardziej na plus.
 

Borisel

Hrabia
Wreszcie jakaś dobra aktualizacja - wzmocnienie budynków z osad. Emisariusze również dostaną wzmocnieni i trzeba pokombinować którego dać by mieć dobre profity. Zastanawia mnie co to za czwarta statystyka z pięścią - zgaduję , że to bonus na gvg nowe? Ale jak zobaczyłem jak będzie wypaśnie wyglądało drzewko Ygdrassil na 9 poziomie czy nawet świątynia Shinto , która była skitrana w magazynie - nie mogę się doczekać.

EDIT:To czekam jeszcze na rebalans/wzmocnienie pereł i będę zadowolony.
 
EDIT:To czekam jeszcze na rebalans/wzmocnienie pereł i będę zadowolony.
Większość pereł to już raczej została skazana na niebyt, tak jak stare budynki typu tolos bożków, świątynia wiedzy itd.
Prędzej spodziewałbym się, że co niektóre perły całkowicie usuną niż je zaktualizują :D

Tak czy inaczej brawo za tę długo oczekiwaną zmianę w budynkach z osadach
Truliśmy ostatnio, męczyliśmy was pytaniami o to.
I wymęczyliśmy :)
 

bambik2023

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy dobrze rozumiem te oznaczenia. Niech ktoś lepszy się wypowie na ten temat. Załączam obrazek.
 

Załączniki

  • FOE - nowe oznaczenia.jpg
    FOE - nowe oznaczenia.jpg
    37,6 KB · Wyświetlenia: 22

deliryk

Wicehrabia
jeszcze nie wiemy kiedy wejdą osady a już wymagamy żeby perły się zmieniły ? :)
dajmy czas :) nie wszystko na raz
cieszmy się, że dostrzegają te problemy ;)
 
Większość pereł to już raczej została skazana na niebyt, tak jak stare budynki typu tolos bożków, świątynia wiedzy itd.
Prędzej spodziewałbym się, że co niektóre perły całkowicie usuną niż je zaktualizują :D
Aa tam, mamy już miliardy w złocie i młotkach, miliony w medalach, tysiące PRów zbieramy, to co nam szkodzi dodatkowo mieć tego więcej? Wychodzi, że obecnie 2000% do ataku czy obrony to dużo? To zrebalansują grę tak, żeby perły dawały po 500% na 100 poziomie, żeby szybko okazało się, że i 5000% ataku to niewystarczająco. Inflacja w FOE już jest, a że to wciąż do pewnego stopnia gra historyczna, to czeka nas hiperinflacja, potem kryzys gospodarczy, a co dalej, to się nawet "fizjologom nie śniło" ;)
 
Do góry