Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4922

Guest
Na prawdę czytanie jest takie trudne ? Event trwa do 2 stycznia. Do 2 stycznia możecie wydawać gwiazdki. Ostatnią nagrodą dnia będzie zwykła ciastkarnia.
 

DeletedUser

Guest
nowa epoka

Powiem Ci szczerze Hikari też miałem na początku na ten temat mieszane uczucia. Jednak przekonał mnie fakt że poza nagrodą główną (dniową) można wylosować budynki za diamenty. Wyobraź sobie wydajesz 700 diamentów (10 losowań) i losujesz zeppelina (700 diamentów w sklepie) i zostaje Ci 9 losowań do przodu a nagroda już pokrywa stratę;)

Nie mniej jednak jak to w losowaniach bywa może być gorzej^^
Na tym polega cały czar:p



jak niedlugo nie pojawi sie nowa epoka i wreszcie podejscie do gry strategicznej jak trzeba, to wszyscy odejda do innych gier a forum i internet moze wszystko wystarczy ze skrzyknie sie 100 osob i oczerni rozwiazania tej gry czego sobie i innym, nie zycze ale miesiacami jestesmy na zamrozeniumowiac jezykiem polskim.....

po za tym co to za strategia kiedy gracz po 2 tygodniach gry pokonuje graczy grajacych 2 lata????????

co to za walki kiedy kazdy moze pokonac kazdego?????

nie wspominajac juz o automacie chyba w grach strategicznych chodzi o myslenie prawda puki co to przydalo by sie ostre slowo co do strategii, symulacji wojskowosci czy ekonomi


w nowym roku zycze sobie i innym by gra stala sie bardziej grywalna i jak ktos pracuje na rozwijanie miast niech cos z tego ma obrona puki co w grze NIE ISTNIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!


JESLI DIAMENTY TO CALKA FILOZOFIA GRY JUZ JA SIE POSTARAM BY TO ZMINIC!!!!!!!

- - - Zaktualizowano - - -

... I NIE RADZE MNIE BANOWAC BO PISZE CO MYSLE A REGULAMINU NIE ZŁAMAŁEM

PROSZE KIEROWNICTWO TWORCOW OSOBY KTORE DAJA MAN SUPER ROZRYWKE ZROBCIE COS Z ASPEKTEM WOJSKOWOSCI przeciez macie oczy i widzicie co sie dzieje
po 1. usunac automat
po 2. powinno sie dac obronic majac do tego narzedzia puki co majac wszystkie perly obronne wszystkie dotatki z eventow o charakterze obronnym najlepsze wojsko w kontekscie obronnosci i przeciwnik z epoki kolonialnej wygrywa z epoka postepu rozbudowana na full!!!!!!!!!!!!!!

a z epoki postepu traci max 2 jednostki wojska jak to sie ma do strategii????????????????

chcialby by nie rankingi i slepa gra na automACIE byla wizytowka naszej gry a naprawde realne i najlepsze rozwiazania
 

DeletedUser

Guest
a ja mam mimo wszystko ze zmiani bo puki jeszcze ogarniam pisanie na klawiaturze uciekajac od znajomych licze ze spelnia sie moje postulaty wiecej postow nie zarzuce ww. postulatami :)

- - - Zaktualizowano - - -

a skoro grasz to powinienes popierac takie postulaty tak na marginesie za duzo jest ukrytych osob niby inkognito niby gracz a dziala na kozysc ... tylko czyja? bo na pewno nie grywalnosci graczy czy oceny gry... gra ma sie bronic sama jak do niedawna jako najlepsza strategia online


tyle zmojej strony na ta odpowiedz
 

DeletedUser4428

Guest
ach... ale fajnie zobaczyć "wczoraj, 23:41"
Wesołego nowego roku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Wesołego, Szczęśliwego i Do siego ;)
keirarot - szkoda że nie pisze "rok temu " :D
I już wiemy, KTO był Jackiem i Frostym, ale sza!, nie psuć zabawy :D

I nie wiem czy to tylko u mnie, ale czy w większej ciastkarni u was też się zbugowała animacja, wygląda jakby się zacięła? :)
 
Ostatnia edycja:
ja również wszystkim życzę ...... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROCZKU
no a że łączy nas wspólna gra to ..... dobrej zabawy i wielu wielu dobrych chwil spędzonych z FOE
 

slimjim2

Baronet
Mam pytanie co do pewnej rozbieżności.

Event miał trwać do 2 stycznia. Dziś mamy 1 stycznia, a Frosty informuje nas, że to już ostatni dzień zabawy, czy to oznacza, że jutro już nie będzie nic do wylosowania i dziś trzeba wydać wszystkie gwiazdki, czy jednak zostawić coś na jutro?
 

DeletedUser5421

Guest
Wesołego, Szczęśliwego i Do siego ;)
keirarot - szkoda że nie pisze "rok temu " :D
I już wiemy, KTO był Jackiem i Frostym, ale sza!, nie psuć zabawy :D

I nie wiem czy to tylko u mnie, ale czy w większej ciastkarni u was też się zbugowała animacja, wygląda jakby się zacięła? :)
Mnie na Halloween nie było z wami :<
U mnie tez sie scieło.

Szcześliwego Roku 2014 Koledzy !!!!

- - - Zaktualizowano - - -

Mam pytanie co do pewnej rozbieżności.

Event miał trwać do 2 stycznia. Dziś mamy 1 stycznia, a Frosty informuje nas, że to już ostatni dzień zabawy, czy to oznacza, że jutro już nie będzie nic do wylosowania i dziś trzeba wydać wszystkie gwiazdki, czy jednak zostawić coś na jutro?

Jutro możesz losowac ale jzu nei ma zadań ... juz milion razy to było wyjaśnione
 

DeletedUser

Guest
A jeżeli nie mam ciastkarni to co? Nie zrobię tego zadania? To nie fair... Nie każdy miał tyle szczęścia....
 

DeletedUser9456

Guest
Wydałem diamenty. Ale za to mam dwie ciastkarnie z czego jedna ulepszona, oraz dwóch zegarmistrzów i ostatni plan do Drezdeńskiego Kościoła Mariackiego.

Miły akcent na koniec eventu. :D
 

DeletedUser10928

Guest
Wylosoawłem ciastkarnie ale jej nie położyłem. Czy także wtedy zaliczy mi zadanie eventowe ?
 
A jeżeli nie mam ciastkarni to co? Nie zrobię tego zadania? To nie fair... Nie każdy miał tyle szczęścia....

A to nie działa na tej samej zasadzie, jak podczas halloween ? Tylko ten, kto posiadał już cmentarz z poprzednich eventów, mógł go ulepszyć ? Tak samo może jest tu, że tylko Ci którzy zdobyli ciastkarnię kiedyś tam, a nie tera, mogą ją ulepszyć ? Czy nie... ?
 

DeletedUser5421

Guest
A to nie działa na tej samej zasadzie, jak podczas halloween ? Tylko ten, kto posiadał już cmentarz z poprzednich eventów, mógł go ulepszyć ? Tak samo może jest tu, że tylko Ci którzy zdobyli ciastkarnię kiedyś tam, a nie tera, mogą ją ulepszyć ? Czy nie... ?
teraz mozesz zdobyćciastkarnie i od razu ja usunać dostaniesz drugą lepszą (o 12%)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wylosoawłem ciastkarnie ale jej nie położyłem. Czy także wtedy zaliczy mi zadanie eventowe ?

Nie, ponieważ musisz sprzedać ciastkarnię(4x2), więc musisz ją położyć, aby wykonać zadanie :)

bombo - jeszcze dzisiaj można losować i wygrać ciastkarnię, więc nic straconego ;) Powodzenia w jej zdobyciu :)

@down
A, dobra, mój błąd, myślałem o innym budynku produkcyjnym :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10928

Guest
Dzięki Hikari36 ;) już sprzedaje.
Sprzedałem i mam 980/h :D

Ale gdybym nie miał ciastkarni to dostałbym już tą rozbudowaną ? pytam z ciekawości :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Tak, tylko osoby posiadające ciastkarnię mogą ją sprzedać i ulepszyć w ten sposób. Dlatego to zadanie jest na końcu :).
 

DeletedUser2602

Guest
Jutro też będzie można sobie jeszcze ciastkarnię polosować prawda? :) Cały dzień czy do którejś godziny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry