Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
Jutro też będzie można sobie jeszcze ciastkarnię polosować prawda? :) Cały dzień czy do którejś godziny?

Event kończy się z upływem dnia jutrzejszego. Oczywiście można to sobie "zerknąć" wciskając "?" w tabelce nagród, jest dokładna godzina zakończenia eventu. To tak na marginesie setek pytań o której kończy się event...
 
U mnie już stoi duży sklepik ze słodkościami :) W ostatnim losowaniu dostałam podwójną nagrodę, więc jeszcze na jutro jeden strzał mi pozostał ^.^
 

DeletedUser625

Guest
Po raz pierwszy i ostatni w tym evencie dopisało mi szczęście. Na każdym ze światów wylosowałem po średnio 3-4 ciastkarnie. :p
 

DeletedUser5506

Guest
Po raz pierwszy i ostatni w tym evencie dopisało mi szczęście. Na każdym ze światów wylosowałem po średnio 3-4 ciastkarnie. :p

Ja zuzylem na moim glownym swiecie 100 gwiazdek i niestety nie trafilem tego co chcialem, musze sie zadowolic jedna duza ciastkarnia
 

DeletedUser6001

Guest
ostatnia nagroda

podobnych pytań pewnie było już wiele, ale zastanawiam sie czy dzisiejsza nagroda z 1 stycznia czyli ciastkarnia jest ostatnią, czy może jutro na koniec 2 stycznia będzie jeszcze jakaś nowa-ostatnia ?
z góry dzięki za konkretną odpowiedź
 

Hikari36

Polonista
Polonista
podobnych pytań pewnie było już wiele, ale zastanawiam sie czy dzisiejsza nagroda z 1 stycznia czyli ciastkarnia jest ostatnią, czy może jutro na koniec 2 stycznia będzie jeszcze jakaś nowa-ostatnia ?
z góry dzięki za konkretną odpowiedź

Jutro będzie też ciastkarnia :)
 

DeletedUser625

Guest
Przeczytaj jego post jeszcze raz to się dowiesz. Jak nie pomoże, to przeczytaj jeszcze raz. I tak aż do skutku.
 

riko17526

Wicehrabia
głupio tylko że choinka koło ciastkarnii zmieniła kolor z iemnego na jasnyi straciła klimat tamtego eventu
 

DeletedUser10928

Guest
Ja tam jestem zadowolony że chociaż wygrałem ciastkarnie wczoraj ;) dziś oczywiście nie nagroda główna ale jednak coś... Akademia :)
 

DeletedUser

Guest
a czy Podwójna Nagroda w połączeniu z Pokaż Dwa nie powinna pokazywać 4 nagród? Tak mi się dzisiaj na zakończenie trafiło i nie wiem czy tak ma być
 

DeletedUser4922

Guest
To chyba na te złote nie działa. Tak samo Podwojne + Przetasowanie xD

Akurat na przetasowanie działa. Jeśli trafisz podwójną nagrodę, a później przetasowanie to zamiast 10 gwiazdek na start dostaniesz 20. Kilka razy tak miałem :)
 

wuen

Hrabia
No i po evencie...
Wylosowałem co chciałem, niechciane spoczywają w magazynie i czekają na uaktywnienie opcji wysyłania prezentów.
 

DeletedUser7261

Guest
Jestem zadowolony z eventu, wygrałem mase ciekawych rzeczy, wszystko darmowe, elegancko. Czekam na kolejny, kiedy jakiś będzie?
 

DeletedUser

Guest
Pewnie na Wielkanoc.

A może na Walentynki Nas zaskoczą?

Event moim zdaniem udany. Wchodziłem do Postępowej, wpadł Park, czołgi, bloki, dużo PR - wszystko się przydało. Ważne, że gratis - do takiego parku brakuje mi jeszcze 410 PR. Więc dla mnie bardzo udany.

Na innym świecie prócz ciekawych i oryginalnych dekoracji - Cesarscy gwardziści przy wejściu do Jesieni np. No ale tutaj nie ja tylko sąsiedzi sięucieszyli :p
 

DeletedUser625

Guest
Walentynki pewnie będzie coś w stylu halloween, bez żadnej waluty i sklepików. Tak przynajmniej mi się wydaje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry