Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak z ciekawości, przeszkadzał Tobie?

tak przeszkadzał :(
bo co mogłem wygrać jak już wszytko miałem? po za tym ta dluuuuuuuuuuuugość no po prostu tasiemiec to był albo telenowela latynoska :)
no ale na szczęście, było, minęło i mam nadzieję że szybko nie powróci :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Auksacer

Wicehrabia
tak przeszkadzał :(
bo co mogłem wygrać jak już wszytko miałem? po za tym ta dluuuuuuuuuuuugość no po prostu tasiemiec to był albo telenowela latynoska :)
no ale na szczęście, było, minęło i mam nadzieję że szybko nie powróci :))

Hehe, to może weź napisz do supportu, że nie chcesz brać udziału w żadnych eventach w FoE, żeby na Twoje konto zablokowali dostęp do eventów;) W końcu rozwiążesz problem, nie będziesz się już więcej męczył, a i pewnie inni czytający Twoje posty odetchną z ulgą:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10928

Guest
Ja też nie powiem że był dla mnie udany ten event :( wylosowałem tylko ciastkarnie i premium dekoracje... Tak to nic ciekawego cały czas tylko kasa albo zaopatrzenie ;(
 

riko17526

Wicehrabia
Ja wygrałem każdy budynek świąteczny wieże sygnałową masę domków budynki produkcyjne koszary i diamenty
 

DeletedUser5421

Guest
Pewnie na Wielkanoc.

A może na Walentynki Nas zaskoczą?

Event moim zdaniem udany. Wchodziłem do Postępowej, wpadł Park, czołgi, bloki, dużo PR - wszystko się przydało. Ważne, że gratis - do takiego parku brakuje mi jeszcze 410 PR. Więc dla mnie bardzo udany.

Na innym świecie prócz ciekawych i oryginalnych dekoracji - Cesarscy gwardziści przy wejściu do Jesieni np. No ale tutaj nie ja tylko sąsiedzi sięucieszyli :p
Ja dokładnie tak samo , Ranczo , Park , Poborowi Elektorwnia a mam 2 technologie z Progresywnej :)
Oprocz tego 3 ciastarnie na progresywnej wiec daja wiecej młotkow.
Szkoda ze event zaczałem 25 grudnia... Zeppelina chciałem wygrać :<
 

Molthess

Baron
Ja uważam event za udany. Wpadła Studnia Życzeń (jedną już miałem), kilka przydatnych jednostek z obecnej epoki, ciastkarnia oraz parę innych budynków czy rzeczy.
 

chudya

Hrabia
Hehe, to może weź napisz do supportu, że nie chcesz brać udziału w żadnych eventach w FoE, żeby na Twoje konto zablokowali dostęp do eventów;) W końcu rozwiążesz problem, nie będziesz się już więcej męczył, a i pewnie inni czytający Twoje posty odetchną z ulgą:)

Wyręczyłeś mnie z odpowiedzi, dzięki.
 

DeletedUser6174

Guest
Bywały lepsze eventy, ale i ten zaliczam do udanych.
Zdobyłem: studnie, 250 diaxów, 5 wież sygnałowych, wybieg reniferów, ciastkarnie, kilka tysięcy medali i całą masę niepotrzebnych śmieci które w przyszłości komuś oddam :)
 

DeletedUser11758

Guest
Event był ciekawy i oceniam go na 4 był blisko pięciu ale kilka poważnych błędów . 1 Losuje plany budowli które zbudowałeś i nie powinny być losowane bo są zbudowane . 2 Każdy gracz dostał awatar św Mikołaja ale ta postać miała twarz Marksa który stworzył komunizm i to propaguje komunizm . 3 Można było kupić za diamenty nagrodę poprzedniego dnia ale koszt był bardzo wysoki . Na Cigardzie wylosowałem łotra , rycerzy , 2 stajnie , farmę , gabinet lekarski , kościół , kamienice czynszową , trebeusza , kusznika , kilka razy złoto , punkty rozwoju i zaopatrzenie , gargulca . NA Arwalu to samo i dodatkowo wylosowałem choinkę , śnieżną kule .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szachimat

Wicehrabia
2 Każdy gracz dostał awatar św Mikołaja ale ta postać miała twarz Marksa który stworzył komunizm i to propaguje komunizm .



Argument, że HoHo! Za komuny było lepiej, zresztą o ile wiem i obserwuję takich Mikołajów, to twarz Marksa jest często na nich powielana - ma on najzwyczajniej w świecie najdoskonalsze proporcje na reklamowego Mikołaja. Więc (przynajmniej mnie) nie dziwi, że wiele Mikołajów go przypomina (ten w evencie też). Karol sam mógłby za takiego robić :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Marks nie stworzył komunizmu, komunizm stworzyli Ci, którzy źle rozumieli jego pisma i przesłanie.
 

DeletedUser5421

Guest
Argument, że HoHo! Za komuny było lepiej, zresztą o ile wiem i obserwuję takich Mikołajów, to twarz Marksa jest często na nich powielana - ma on najzwyczajniej w świecie najdoskonalsze proporcje na reklamowego Mikołaja. Więc (przynajmniej mnie) nie dziwi, że wiele Mikołajów go przypomina (ten w evencie też). Karol sam mógłby za takiego robić :)
Czemu twierdzisz ze za komuny było lepiej ?
 

DeletedUser

Guest
Czemu twierdzisz ze za komuny było lepiej ?
W sumie to nie do mnie pytanie, ale trudno.
Były pewne elementy lepsze w PRLu:
Szkolnictwo na wyższym poziomie. Licealiści uczyli się rachunku różniczkowego i całkowego, relacji na zbiorach, algebry liniowej, czego nie ma dziś nawet w najlepszych liceach (chyba że na mat-kółku). Nie było gimbazjów (trzy lata, które nic nie wnoszą, a powodują jedynie zamieszanie).
Podobnie z kinematografią. Komedie Barei przewyższają cokolwiek. Tak samo seriale z tamtych czasów stały się kultowe. Obecnie mamy do czynienia z wypocinami naśladującymi zachodnią papkę (jedynie kilka filmów, teatr telewizji i kiepscy trzymają poziom).
Każdy miał zagwarantowaną pracę (choć oznaczało to również niewolnictwo) i środki do przeżycia (jednocześnie musiał być posłuszny władzy). Taki model gospodarczy rzecz jasna nie mógł utrzymywać się długo i musiał upaść (ale mimo tego ludzie go dobrze wspominają).
Panował zamordyzm, a ludzie czuli się bezpieczniej (milicja nie pozwalała na drobny bandytyzm, a wszelkie kibolstwo cichło, gdy oberwało po nerkach).

Ma to swoje zalety, ma też wady. Ale był skazany na bankructwo, tak jak obecny system.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5421

Guest
W sumie to nie do mnie pytanie, ale trudno.
Były pewne elementy lepsze w PRLu:
Szkolnictwo na wyższym poziomie. Licealiści uczyli się rachunku różniczkowego i całkowego, relacji na zbiorach, algebry liniowej, czego nie ma dziś nawet w najlepszych liceach (chyba że na mat-kółku). Nie było gimbazjów (trzy lata, które nic nie wnoszą, a powodują jedynie zamieszanie).
Podobnie z kinematografią. Komedie Barei przewyższają cokolwiek. Tak samo seriale z tamtych czasów stały się kultowe. Obecnie mamy do czynienia z wypocinami naśladującymi zachodnią papkę (jedynie kilka filmów, teatr telewizji i kiepscy trzymają poziom).
Każdy miał zagwarantowaną pracę (choć oznaczało to również niewolnictwo) i środki do przeżycia (jednocześnie musiał być posłuszny władzy). Taki model gospodarczy rzecz jasna nie mógł utrzymywać się długo i musiał upaść (ale mimo tego ludzie go dobrze wspominają).
Panował zamordyzm, a ludzie czuli się bezpieczniej (milicja nie pozwalała na drobny bandytyzm, a wszelkie kibolstwo cichło, gdy oberwało po nerkach).

Ma to swoje zalety, ma też wady. Ale był skazany na bankructwo, tak jak obecny system.
Upadł głownie dlatego że ludzie nic nie mieli (w sensie państwo miało) i o nie nie dbali.
Każdy ustrój ma plusy i minusy. Niektórzy też go dobrze wspominali dlatego że wtedy byli młodsi , silniejsi itp.


EDIT: Ten dział chyba do tego nie słuzy :p
 

DeletedUser3

Guest
Proszę sobie stworzyć osobny temat do dyskusji na temat komunizmu, a tutaj powrócić do tematu właściwego :).
 

DeletedUser5421

Guest
Popieram, Event sie skończył , wszyscy się pochwalili co mieli. Myśle że można zamknąć.
 

DeletedUser2776

Guest
To zanim zamkniecie jeszcze moje trzy grosze.
Event mi sie podobal, nagrody ciekawe, sposob ich otrzymywania tez.
Jedyne co mi sie nie podobalo, to data jego zakonczenia - 2 stycznia. Niestety, jesli ktos jak ja nie mial dostepu do komputera przez kilka ostatnich dni roku, to event byl bardzo trudny do ukonczenia. 6 stycznia sprawdzilby sie tutaj o wiele lepiej, tym bardziej, ze jedno z ostatnich zadan odnosilo sie chyba do wyslania zwiadu no nowej prowincji.
Ja niestety dostep do nternetu odzyskalem dopiero 3 stycznia i eventu nie bylem w stanie zakonczyc na zadnym z moich 4 swiatow. Na pocieszenie zostalo mi kilka wybiegow dla reniferow :(.
 
Status
Zamknięty.
Do góry