Zima w Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser15643

Guest
a3CdfGy.png
 

DeletedUser17387

Guest
Pamięta ktoś za ile diamentów będzie jutro na kryjówka łotrów ?
 

DeletedUser

Guest
zróbcie w końcu pożadek z tymi misiami !
jeden się gapi w lewo i nazwya się uszatek , drugi lampi się w prawo i wołają na niego kolargol :? to głupie jest !
nawet obaj walą kloce do nocnika :haha:
graficy to nie mają dostępu do internetu żeby zobaczyć czym różnią się pluszowe misie ? :?
 

DeletedUser8110

Guest
Imiona obu misi zostały wymyślone przez nasz polski zespół, tak z sympatii do bajek z dzieciństwa. :) Zdarza nam się dość swobodnie interpretować nazwy budynków, aby w grze nie pojawiły się potworki dosłownego tłumaczenia typu "Miś bramny wschodni".
 

DeletedUser

Guest
Imiona obu misi zostały wymyślone przez nasz polski zespół, tak z sympatii do bajek z dzieciństwa. :) Zdarza nam się dość swobodnie interpretować nazwy budynków, aby w grze nie pojawiły się potworki dosłownego tłumaczenia typu "Miś bramny wschodni".
no to upożądkujcie to obciachowe nazewnictwo na np miś lewiczek i miś prawiczek ;)
był jeszcze miś yogi , miś fazzy i wiele innych , jednak ja na miejscu uszatka to bym wytoczył wam pozew za pomylenie go z kolargolem , to tak jakbyście chcieli nazwać dobosza np wiedźminem :?
 

DeletedUser17337

Guest
no to upożądkujcie to obciachowe nazewnictwo na np miś lewiczek i miś prawiczek ;)
był jeszcze miś yogi , miś fazzy i wiele innych , jednak ja na miejscu uszatka to bym wytoczył wam pozew za pomylenie go z kolargolem , to tak jakbyście chcieli nazwać dobosza np wiedźminem :?
Zamiast Lewiczek proponuje Lewusek. Prawiczek jest OK
 

DeletedUser13695

Guest
da sie zamienic wielka ciastkarnie w legendarna w tym roku ?
niektorzy postawli wielka i taka zostala , ale dzisiaj ja chowali wczesniej do schowka .
 

HuanMing

Książę
da sie zamienic wielka ciastkarnie w legendarna w tym roku ?
niektorzy postawli wielka i taka zostala , ale dzisiaj ja chowali wczesniej do schowka .

Co roku się da. Do tej pory zawsze po zadaniu "Postaw największą ciastkarnię" było zadanie "Sprzedaj największą ciastkarnię".
Nie podejrzewam żeby coś się zmieniło, wystarczy odrobina cierpliwości.

No chyba, że jak ja już masz Legendarną, a większej nie ma, bo nie, to wtedy obejdziesz się smakiem ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Zachęcam do uważnego czytania zadań. :) Dzisiejsze zadanie "Początek Nowego Roku" nie wspomina o wymianie budynków a jedynie o ich budowie. :)
 

DeletedUser17271

Guest
a co 4 i 5 stycznia jakie nagrody
Jeśli rzeczywiście jutro do wygrania z losowania jest cukiernia i nie będzie już ciekawych nagród 4 i 5 stycznia to może lepiej wydać wszystki hajs na łotrów dzisiaj, trochę to więcej warte niż budynek produkujący młotki.
 

DeletedUser

Guest
Imiona obu misi zostały wymyślone przez nasz polski zespół, tak z sympatii do bajek z dzieciństwa. :) Zdarza nam się dość swobodnie interpretować nazwy budynków, aby w grze nie pojawiły się potworki dosłownego tłumaczenia typu "Miś bramny wschodni".

teraz będę zupełnie poważny dlatego że w grę wchodzą pieniądze i to nie małe
objaśniam
niczego polski zespół nie wymyślił , tylko centralnie zaadoptował nazwy postaci z bajek olewając totalnie prawa autorskie ! więc zamin z dumą zaczniecie się chwalić że coś "zajumaliście" ruszcie głowami i faktycznie wymiślcie nazwy dla tych "postaci" bo pośrednio możecie w swoim braku wyobraźni przyczynić się do wypłaty sporego odszkodowania przez InnoGames tym , którzy wymyślili to przed Waszym wymyśleniem :p a w efekcie może mieć to przełożenie na nas graczy poprzez intensywniejszy drenaż kieszeni ofertami sklepów eventowych czy różnego typu promocjami

>>> Dzięki wielkie za troskę! Obiecujemy jednak, że żaden Gracz nie ucierpi przez te nazwy. :) - siorprajs

w centrali wiedzą o tym beztroskim "wymyśleniu" nazw ? ;) nie sądzę , tam tyłkami trzęsą przed wizją procesu sądowego , bo wiedzą ile to może kosztwoać ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14466

Guest
No wszystko fajnie , ja pn. jak weszłam o ostatnią część Arktyki na B, postawiłam sobie nowe domki bo podobały mi się i się opłacały cyba było ponad 4000 ludków,
Jakież było moje zdziwienie jak weszłam do miasta a tam -10.400 ups myślę sobie jakiś błąd, a tu nie :p zmieniono ilość osób w domkach, , Straciłam kupę młotków i kasy. Naposałam do supportu, żeby mi to zrekompensować w jakiś sposób, bo do choinki jasnej nie z mojego powodu ten błąd był, no i czekam na konkrety do dzisiaj, a oni piszą mi tak: przepraszamy za utrudnienie i życzymy powodzenia. Niech to trafi coś :p
 

DeletedUser

Guest
No wszystko fajnie , ja pn. jak weszłam o ostatnią część Arktyki na B, postawiłam sobie nowe domki bo podobały mi się i się opłacały cyba było ponad 4000 ludków,
Jakież było moje zdziwienie jak weszłam do miasta a tam -10.400 ups myślę sobie jakiś błąd, a tu nie :p zmieniono ilość osób w domkach, , Straciłam kupę młotków i kasy. Naposałam do supportu, żeby mi to zrekompensować w jakiś sposób, bo do choinki jasnej nie z mojego powodu ten błąd był, no i czekam na konkrety do dzisiaj, a oni piszą mi tak: przepraszamy za utrudnienie i życzymy powodzenia. Niech to trafi coś :p
Niech mnie ktoś przytuli bo zaczyna mnie ta gra wkurzać :/
omisia , pokupujemy sobie superturbo telefony i pójdziemy w teren pokemonów nałapać :haha:
tu za dużo amatroszczyzny opłacanej z realnych pieniędzy graczy ! dodam nas graczy !
za komuny było takie hasło
"partia walczy z narodem o lepsze jutro"
po lekkiej modyfikacji nadal aktualne "administracja walczy z graczami o lepsze jutro"
 
Do góry