Zima w Forge of Empires - dyskusja

HuanMing

Książę
Ja nie wiem czy to moje wymagania się zwiększyły, czy to może zmęczenie matriału, ale po raz pierwszy mam uzbierane grubo ponad 500 gwiazdek i nie ma ich na co wydać o_O
Dawno, dawno temu za siedmioma menhirami i siedmioma studniami to było tak, że w eventach były albo fajne/ciekawe/interesujące/zabawne zadania (np. zeszłoroczny Halloweenowy), albo świetne nagrody albo zabawa (różnie oceniana) w chowanie pisanek/jabłuszek albo nagrody wyjątkowe, zmieniające się wraz ze stażem w FoE (rosnące cmentarze, ciastkarnie, drzewa miłości).
A ten tegoroczny zimowy to jakoś sobie znaleźć miejsca nie może.
Ale może to ja jestem wybredna. Ale tak trzymać, jeszcze kilka takich eventów i w końcu nie będzie mi żal poświęconych ponad 4 lat i pójdę sobie bez poczucia, że porzucam coś w co warto zainwestować czas, energię, pieniądze i sporo zaangażowania. Trzymam kciuki.
 

DeletedUser7261

Guest
Fakt, tym raZem zimowy vent jest ****iany. Zresztą, powoli wszystko jest takie w tej grze, więc nie ma się co dziwić.
 

DeletedUser17009

Guest
Ponowie pytanie. Będzie jeszcze raz stajnia reniferów?
Bo do kolekcji "durnostojek" brakuje mi :p

To jak? Dadzą na sylwestra diamenty?:?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Mmlvss7.png
 

DeletedUser16730

Guest
Dzięki zacnej nagrodzie przemieszanie obłowimy się jak Rotszyldy.
Już czuje jak po północy mięso będzie latało w powietrzu.
 

DeletedUser16512

Guest
Zaprawdę powiadam Wam przemieszanie to zacna nagroda
,najlepsza w tym evencie. Powinno na tablicy być jej znacznie więcej. Juz jesteś o krok od wypatrzonej nagrody wśród tony śmieci,a tu trafiasz te boska nagrodę. Ten kto wymyślił,że przemieszanie będzie nagroda,powinnien dostać Nobla:)
 

DeletedUser16512

Guest
Chyba raczej Twórcy nie zarobili by na kupnie diamentów:) bo wydać 350 gwiazdek i nie trafić nagrody dnia, za to kilka razy przemieszanie,to chyba lekkie przegięcie. Skoro to nagroda to dlaczego nie jestem z niej zadowolony? Bo to nię nagroda, o tym kiedy przemieszac nagrody powinien decydować gracz,kiedy uzna że wylosuje co chciał,a nie jakiś głupi lut "szczęścia"
 

DeletedUser16730

Guest
Oj, gdyby nie przemieszanie, to nie szło by zdobyć tylu diamentów

Bzdura. Oczywiście są takie przypadki tak jak są przypadki, że ktoś wygra w ruletkę. Jednak w ponad 90% przemieszanie polega na tym, że i tak trafisz raz główną nagrodę, ale za to wycyckasz się z gwiazdek do zera, albo nie trafisz w ogóle. Tak to jest skonstruowane.
Trafiłem tyle diamentów ile jest światów wyzerowując się z gwiazdek, gdyby nie było przemieszania miałbym gwiazdki. Identycznie było przy studniach i świątyniach i kryjówkach. Były takie światy, że wpadło 2-3 szt. ale za to na innych nic. Średnia taka jakby przemieszania nie było tylko gwiazdek nie ma.
 

DeletedUser16730

Guest
Ja studni zdobywałem po 3, 4 na świat, dla mnie to przemieszanie działało całkiem nienajgorzej

Jeśli piszesz tylko o studniach to znaczy, że miałeś po ile gwiazdek? około 500? Przy 50% szans, czyli normalnej średniej powinno wpaść po 5-6 studni gdyby resetować po trafieniu.
Przemieszanie paradoksalnie musi być bo inaczej w ogóle nie dałoby się losować więcej razy. Ale nie jest to żadna zacna nagroda tylko konieczna dla obu stron. Gdyby go nie było nikt by nie dokupił gwiazdek za diamenty.
Zacna by była gdyby była możliwość użycia w dowolnym momencie po wylosowaniu. Wtedy event byłby wypasiony.
 

bartekmod

Książę
nie pamiętam ile gwiazdek miałem, raczej koło 300? 350? nie mam tego jak sprawdzić :)
oczywiście że przemieszanie jest konieczne, bez niego wylosujesz w ciągu dnia całą tablicę nagród i koniec, masz gwiazdki jeszcze? to nic, bo nie masz czego losować
wiadomo, że idealnie by było zgarniać wszystko w 4 losowaniach... 1) podwojenie nagrody, 2) nagroda jaką chcesz, 3) dodatkowe 14 gwiazdek, 4) przemieszanie i tak w kółko, no ale tak się nie da

a ja właśnie zgarnąłem na jednym świecie 500 diamentów, z przemieszaniem pośrodku - znów mi się przydało
teraz na następnym świecie zgarnąłem pokaż dwa, odsłoniło mi diamenty i przemieszanie, też zacnie
 

DeletedUser14109

Guest
Może zrobić tak, że po wyczyszczeniu tablicy, w przypadku gdyby nie było przemieszania odblokowałaby się opcja startu (jak ma to miejsce przy pierwszym losowaniu każdego dnia). Niby różnicy nie ma, bo i tak trzeba się wypstrykać z gwiazdek, aby losować jeszcze raz, ale z drugiej strony zdobędziesz bankowo upragnioną nagrodę, a nie, mając dwa prezenty do odkrycia: główna nagroda i przemieszanie, i trafiasz to drugie. :-)
 

DeletedUser17054

Guest
Tak własnie miałem z Kryjówka juz juz sie witałem z gaską - zostały dwie
nagrody do odkrycia miałem jeszcze 20 gwiazdek i co i qpa bo w przedostatniej
było przemieszczenia *****ista "nagroda" a postanowiłem sobie , że nie wydam ani złotówki na te gre
 

DeletedUser16512

Guest
Nie mówię że przemieszanie nie powinno być wogole. Ale nie powinna to być nagroda,powinna być to opcja tak jak przycisk start. Mogła by to być płatna opcja,np za 20 gwiazdek,możesz losowac od nowa,ale nie powinna być to nagroda, z tym śmiesznymi 10 gwiazdkami na pocieszenie
 

DeletedUser16762

Guest
Takie glupie pytanie. Za ile diamentow bedzie mozna jutro kupic 250 diamentow:idiot:?

A i to super uczucie gdy trafiasz pokaz dwie nagrody a tam podwojna nagroda i diaksy :D

index.php

z3m3XLW.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry