Zima w Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser15836

Guest
Nie będzie monumentalnej ciastkarni? ;) Tak z ciekawości - właściciele legendarnej - co dostaną? ;)
 

DeletedUser15149

Guest
jakieś przecieki z bety ile będzie razy ŚW i jaki koszt zakupu? ciekawe czy do wygrania będą też srebrniki - nie żebym potrzebował, zwykła ciekawość :D
 

DeletedUser17255

Guest
jakieś przecieki z bety ile będzie razy ŚW i jaki koszt zakupu? ciekawe czy do wygrania będą też srebrniki - nie żebym potrzebował, zwykła ciekawość :D
Dotychczas ŚW była 2-krotnie. Na samym początku i 11 dnia (obecnie jest już ostatni tydzień zadań). Wyceniona została na 1 200 dx.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Dotychczas ŚW była 2-krotnie. Na samym początku i 11 dnia (obecnie jest już ostatni tydzień zadań). Wyceniona została na 1 200 dx.

Czyli maksymalnie 6 świątyń i to jesli chcesz wydać 2400d, oraz trafisz je zaraz po wylosowaniu dubla. Z mojego punktu widzenia słaby ewent ze względu na mozliwości.
Czekam do lata na koło.
 

DeletedUser16414

Guest
A jak dla mnie event zapowiada się ciekawie ;)
Mnie zachęcił do wzięcia w nim aktywnego udziału.
Pozdrawiam 8>
Mam nadzieję że będę się chwalić 6 stycznia nagrodami :haha:
 

DeletedUser15590

Guest
Avatary przypadkiem nie są inspirowane Fantasatycznymi Zwierzętami?
Już się bałem, że w tym roku zimy nie będzie, zapowiedziana dopiero 2 dni przed rozpoczęciem. O ile za oknem mogłoby jej nie być, tak tutaj bym się zmartwił gdyby jej zabrakło.
 

DeletedUser17257

Guest
Czy jednym z zadań będzie zajęcie prowincji lub sektora, odkrycie technologii?, jeżeli tak to czy można byłoby zrobić - odkrycie technologii lub inne zadanie. Myślę że takie rozwiązanie ułatwiłoby przejście całego eventu bez przymusu w wielu przypadkach np. wejścia w nową epokę.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Czyli maksymalnie 6 świątyń i to jesli chcesz wydać 2400d, oraz trafisz je zaraz po wylosowaniu dubla. Z mojego punktu widzenia słaby ewent ze względu na mozliwości.
Czekam do lata na koło.

Pamiętaj o zacnej nagrodzie "Przemieszanie", które umożliwi Ci odkrycie do kilku ŚW jednego dnia z prezentu!
 

DeletedUser11695

Guest
Fajne, że na okres świąteczny tak długi event. Przynajmniej zamiast nudzić się przed odgrzewanymi kotletami w TV, będzie okazja częściej i dłużej pograć ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Pamiętaj o zacnej nagrodzie "Przemieszanie", które umożliwi Ci odkrycie do kilku ŚW jednego dnia z prezentu!

Fakt, zapomniałem.
Ja mam słabo ze szczęściem, najbardziej mi się podobały jabłuszka bo można było kupować nagrodę dnia bez ograniczeń. Ale to jest subiektywne odczucie oczywiście.
Nie deprecjonuję takiego schematu, dobrze, że jest event i dobrze, że są dobre nagrody.

mam nadzieję że nie ma zwiadu prowincji i podbicia prowincji w zadaniach

Jest cały zestaw, od technologi, przez dwa sektory bez walki i trzy z walką, zwiad prowincji i zdobycie prowincji. Full pakiet.
 

DeletedUser17268

Guest
czy ktos wie ile było do wygrania studni życzen na becie
 

DeletedUser16730

Guest
To ten ewent również spodoba się Ci, Nagrody dnia nazajutrz można kupować bez ograniczeń. Oczywiście za diaxy.

No to już jestem w starterach i czekam z niecierpliwością. ;)

Edit:
Zrobiłem sobie test losowania na testowym i mam takie dwie sytuacje.

1. Po kolei wpadało - podwójny - mieszanie - 54 gwiazdki.

Mieszanie miałem jedno, a i gwiazdek nie wpadło podwójnie. To normalne?

2. Zostały dwa prezenty, wpadło mieszanie, ostatni prezent się odkrył i jest przymus mieszania.

W związku z tym pytanie. Załóżmy, że jest św w puli i właśnie pozostały dwa prezenty nierozpakowane, rzeczona św i mieszanie. Trafiam na mieszanie i św się odkrywa, czyli nie mam już możliwości odkrycia tego ostatniego (pewnego) prezentu bo muszę mieszać? Tak to działa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1200 diaxów za ŚW? To trochę więcej niż w evencie jabłkowym :D wygląda na to, że dużo trudniej ją zdobyć w tym evencie..
 

DeletedUser17255

Guest
No to po kolei.
Dzisiaj jest 30 zadanie (34 w ewencie)
Nagrody pożądane: świątynia wiedzy 2x (1200dx), świątynia grozy 1x (1200dx), kryjówka łotrów 2x (1000 dx), studnia 2x (nie zwróciłem uwagi), przechowaj budynek 3x, zestaw renowacyjny 3x, zestaw podnoszący 1x. Galerii sław, planów Obserwatorium dotychczas nie było.
Zajmowanie sektorów - 3 zadania bez alternatywy, 1 zadanie alternatywne dla plądrowania.
Zajmowanie prowincji - 2 zadania.
Odkrycia technologii jako zadania alternatywne.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mieszanie miałem jedno, a i gwiazdek nie wpadło podwójnie. To normalne?
Za mieszanie jest 10 gwiazdek, dostałeś 20
Tak to działa?
dokładnie
1200 diaxów za ŚW? To trochę więcej niż w evencie jabłkowym
świątynia wiedzy 1700 Diax
czyli studnia była 2 razy
Udzieliłem Ci odpowiedzi wyżej.
 

DeletedUser14832

Guest
event jabłkowy zdewaluował wartość ŚW. Po nim każdy event będzie nieciekawy
 
Do góry