Zaraza, epidemia czyli zagrożenie dla zdrowej rywalizacji.

  • Rozpoczynający wątek abebe
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja nic z tym nie zrobię . Tylko moim postępowaniem (może) wpłynę na zmiany .
 

DeletedUser

Guest
Teraz jestem najbardziej za rozwiązaniem @abebe ;)
Czas pokaże , może ktoś będzie miał lepszy pomysł .
Tymczasowo to temat rzeka ;/
 

DeletedUser

Guest
Niestety, zapewnienia o zmianie sposobu rywalizacji okazały się funta kłaków warte :(
Przez dwa tygodnie miałem nadzieję, że większość graczy zdecydowanie potępi i "da odpór" manipulacjom cwaniaków.
No cóż, FoE traci miodność i dla wielu graczy możliwość zdrowej rywalizacji we wieżach.

Mam nadzieję, że coraz więcej "zawodników" będzie wstępować w szeregi "Związku Wędkarskiego".
Ja wracam niebawem do roli Prezesa Klubu... z obrzydzeniem ale konsekwentnie będę wystawiał jakiegoś zapyziałego emeryta z epoki średniowiecza :(

Przykro... ale wciąż żywię nadzieję, że FoE zaskoczy nas pozytywnie likwidując tę "zarazę" systemowo.
 

DeletedUser9456

Guest
Niestety, zapewnienia o zmianie sposobu rywalizacji okazały się funta kłaków warte :(
Przez dwa tygodnie miałem nadzieję, że większość graczy zdecydowanie potępi i "da odpór" manipulacjom cwaniaków.
No cóż, FoE traci miodność i dla wielu graczy możliwość zdrowej rywalizacji we wieżach.

Mam nadzieję, że coraz więcej "zawodników" będzie wstępować w szeregi "Związku Wędkarskiego".
Ja wracam niebawem do roli Prezesa Klubu... z obrzydzeniem ale konsekwentnie będę wystawiał jakiegoś zapyziałego emeryta z epoki średniowiecza :(

Przykro... ale wciąż żywię nadzieję, że FoE zaskoczy nas pozytywnie likwidując tę "zarazę" systemowo.

Wiesz w czym problem według mnie jest? Ludzie myślą że nie wystawią obrony, to nie będą tak często atakowani... Sam kiedyś takie coś stosowałem i codziennie mnie rabował jeden gość z starego sąsiedztwa. Ja atakuje ale nie plądruje...

Według mnie, musi pojawić się aktualizacja obrony w miastach jakaś, inaczej lepiej będzie zbierać medale z koloseum i z zamku z deal niż w turniejach.
 

DeletedUser

Guest
Zamiast wydziwiać i tworzyć jakieś niesamowite teorie, problem został by skutecznie ograniczony, gdyby "perły obronne" oprócz wytrzymałości dawały jakiś bonus do ataku. Tak jak to jest na tych terenach bonusowych, gdzie można wyhaczyć diamenty.
Modyfikacja niewielka, a wpływ na PvP duży. Wtedy ludziom zaczęło by się znów opłacać stawiać obronę. A teraz to olewają, wyprzedają perły obronne, bo mają kijowe bonusy i tylko zajmują miejsce.
Nie ma znaczenia czy postawisz obronę czy nie, jeśli atakuje cię typ z bonusem 150% do ataku. Najwyżej będzie musiał sprzedać trochę więcej strzałów na pysk twojej obronie jeśli masz perłę, bo strat dużych też nie poniesie.
A plądrować zawsze będą. Bo jak ktoś jest gnidą to będzie nią aż do swojej zasraniutkiej śmierci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10575

Guest
Jak dla mnie ten cały pomysł jest trochę za bardzo przekombinowany. Najlepsze rozwiązania są zwykle nieskomplikowane. Tak samo tutaj zamiast całej tej maszyny losowań, blokad obrony i innych koncepcji wystarczyłoby dawać też punkty rankingowe za skuteczną obronę. Pokonałeś/aś najazd - super, należą Ci się punkty. Wtedy opłacałoby się bronić i ludzie by to robili nie dlatego że ktoś ich do tego zmusza, ale dlatego że zwyczajnie chcą.

To ma wadę, bo pojawia się temat bonusów z Pereł. Tutaj też można to raz na zawsze rozwiązać w 3 minuty. Pomysł Jesusa idzie z moim w parze, tyle że ja bym go dalej posunął. Niech wszystkie bonusy wojskowe będą dawał taką samą premię i do ataku i podczas obrony. Wszystko. To da stronom równe szanse i nikt nie będzie miał wymówki że ten ktoś ma duży bonus atakujący, a ja mizerny do obrony.
 

DeletedUser

Guest
@Jesus, Ivan
Wygląda na to, że nie rozumiecie problemu i przesłania.
Obojętnie co zostanie zrobione z parametrami obrony to i tak ustawki zostaną.
Zostanie zło, które będzie dotykać coraz większej ilości graczy walczących o medale.

Jedynym możliwym rozwiązaniem problemu ustawek jest niestety obrona automatyczna, której skład byłby zależny jedynie od pozycji gracza w rozwoju drzewka technologii militarnych. Oczywiście mam świadomość, że taki pomysł nie spodoba się "kombinatorom" i wyznawcom "bałwana ustawki".

Kwestie jakości obrony, punktowania, "wyważania" bonusów pereł nie są przedmiotem tej dyskusji, przepraszam ;)
 

chudya

Hrabia
Zamiast wydziwiać i tworzyć jakieś niesamowite teorie, problem został by skutecznie ograniczony, gdyby "perły obronne" oprócz wytrzymałości dawały jakiś bonus do ataku. Tak jak to jest na tych terenach bonusowych, gdzie można wyhaczyć diamenty.
Modyfikacja niewielka, a wpływ na PvP duży. Wtedy ludziom zaczęło by się znów opłacać stawiać obronę. A teraz to olewają, wyprzedają perły obronne, bo mają kijowe bonusy i tylko zajmują miejsce.
Nie ma znaczenia czy postawisz obronę czy nie, jeśli atakuje cię typ z bonusem 150% do ataku. Najwyżej będzie musiał sprzedać trochę więcej strzałów na pysk twojej obronie jeśli masz perłę, bo strat dużych też nie poniesie.
A plądrować zawsze będą. Bo jak ktoś jest gnidą to będzie nią aż do swojej zasraniutkiej śmierci.

Osobiście nie plądruję, ale jeżeli ktoś kto ZGODNIE z regulaminem wykorzystuje możliwość plądrowania jest nazwany przez Ciebie gnidą, to chyba "lekko" przeholowałeś, nie uważasz???????
 

DeletedUser10575

Guest
@Jesus, Ivan
Wygląda na to, że nie rozumiecie problemu i przesłania.
Obojętnie co zostanie zrobione z parametrami obrony to i tak ustawki zostaną.
Zostanie zło, które będzie dotykać coraz większej ilości graczy walczących o medale.

Jedynym możliwym rozwiązaniem problemu ustawek jest niestety obrona automatyczna, której skład byłby zależny jedynie od pozycji gracza w rozwoju drzewka technologii militarnych. Oczywiście mam świadomość, że taki pomysł nie spodoba się "kombinatorom" i wyznawcom "bałwana ustawki".

Kwestie jakości obrony, punktowania, "wyważania" bonusów pereł nie są przedmiotem tej dyskusji, przepraszam ;)

To chyba raczej Ty nie rozumiesz swojego tematu. Twierdzisz, że pewne osoby cały dzień mają w obronie 2 włóczników a na pewien czas dają najlepszą obronę. To ma temu służyć, by łatwo ich było pokonać, aby inni nie zdobyli punktów, a dodatkowo komuś dać te punkty z dobrej obrony.

Jeżeli byłyby punkty rankingowe za skuteczną obronę to wtedy zwyczajnie nikt by nie dawał tych dwóch nieszczęsnych włóczników bo to by się nie opłacało. Jak ich wystawi to wiadomo że przegra, a jak da lepszą obronę to ma szanse wygrać i zdobyć punkty i medale. Tyle tylko że bonusy trochę tę wizję komplikują stąd taka sugestia by bonusy militarne zrównać.
 

DeletedUser

Guest
Drogi Juliuszu;) jestem daleki od złośliwości ale twierdzę, że jednak nie rozumiesz. Problem plagi wyznawców bałwana dotyczy w 99% graczy z epoki postępowej. w tej epoce nie ma już absolutnie żadnej skutecznej obrony natomiast "ustawka" daje blisko 20k punktów rankingowych we wieży oraz znaczącą ilość w rankingu globalnym.

Jest wielu graczy, którym ranking globalny "wisi i powiewa" ponieważ potrzebują medali na rozszerzenia. Dla nich ważna jest uczciwa walka we wieży.
Ranking globalny nie jest aż tak istotny w tym czasie (walki o medale). W przypadku pojawienia się bałwochwalcy lub dwóch, trzech w rywalizacji turniejowej, spychają oni tych niepotrzebujących medali na dalsze pozycje. Ironią jest to, że sami (ustawkowicze) tych medali zazwyczaj nie potrzebują.

Nie stać ich nawet (wyznawców bałwana) na przesunięcie walk poza termin zakończenia turnieju choć to proste i bezproblemowe (vide moja skromna osoba)

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości (merytoryczne) to chętnie wyjaśnię ;)

Jak ich wystawi to wiadomo że przegra,

i o to chodzi w "ustawce" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9841

Guest
Jak dla mnie ten cały pomysł jest trochę za bardzo przekombinowany. Najlepsze rozwiązania są zwykle nieskomplikowane. Tak samo tutaj zamiast całej tej maszyny losowań, blokad obrony i innych koncepcji wystarczyłoby dawać też punkty rankingowe za skuteczną obronę. Pokonałeś/aś najazd - super, należą Ci się punkty. Wtedy opłacałoby się bronić i ludzie by to robili nie dlatego że ktoś ich do tego zmusza, ale dlatego że zwyczajnie chcą.

To ma wadę, bo pojawia się temat bonusów z Pereł. Tutaj też można to raz na zawsze rozwiązać w 3 minuty. Pomysł Jesusa idzie z moim w parze, tyle że ja bym go dalej posunął. Niech wszystkie bonusy wojskowe będą dawał taką samą premię i do ataku i podczas obrony. Wszystko. To da stronom równe szanse i nikt nie będzie miał wymówki że ten ktoś ma duży bonus atakujący, a ja mizerny do obrony.

Wątpię, by producenci gry zrównali bonusy w perłach obronnych. Dlatego nawet jak za skuteczną obronę były by punkty, niewielu by się na takową obronę decydowało, bo i tak mieli by niewielkie szanse wygrać.
Może gdyby np. dość duże punkty rankingowe dodawane były obrońcy nie za zwycięstwo ale za każdy zabrany punkt życia jednostkom atakującym, więcej graczy zdecydowało by się wstawiać lepszą obronę?
 

DeletedUser

Guest
Ciężka, znojna i często syzyfowa bywa praca moderatora (nawet tak skromnego tematu) ;)
Moi drodzy, nie dyskutujmy o problemie braku obrony skupmy się proszę nad wyrażeniem stanowiska i opinii na temat problemu ustawek. Proszę.
Jestem, również, jak najbardziej zainteresowany rozwiązaniem problemu dotyczącego wystawiania "wędkarzy" ale, proszę, nie w tym temacie ;)
 

DeletedUser10575

Guest
Nie chcę byś mnie źle zrozumiał, ale jak dla mnie Twoja logika nie ma ani odrobiny sensu. Temat ustawek wiąże się właśnie nierozerwalnie z 2 włócznikami. Jak nikt nie będzie ich wystawiał, tylko normalną obronę, to ten temat zginie śmiercią naturalną. Nikt by nie wystawiał włóczykijów gdyby były porównywalne szanse na zwycięstwo i bonusy płynące z tego sukcesu. Stąd wątek poboczny o bonusach, ale tylko poboczny.

Na koniec coś czego kompletnie nie rozumiem. W tym jest chyba jakaś wewnętrzna sprzeczność, bo twierdzisz że w późniejszych epokach nie walczysz o punkty czy medale tylko od tak aby sobie powalczyć. Wcale nie musisz walczyć to jeśli Cię to drażni to najzwyczajniej w świecie tego nie rób - będziesz się mniej irytował. Jednak jeśli tak bardzo chcesz kogoś pokonać i nie chcesz zdobyć medali ani czegokolwiek to co Ci robi za różnicę kogo pokonujesz. Ciesz się zwycięstwem i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Twoje przesłanie to mam gdzieś. Odpowiadałem na post Desolatora.
A ustawki są w pytę i mają zostać. Bo po twoich "gorzkich żalach" widzę, że metoda okazała się jednak skuteczna. I o to chodziło.

Wzmocnienie pereł obronnych zredukuje liczbę ataków na dobę, bo typy będą mieć większe straty, ale nie wyeliminuje ustawek, bo jak znajomek będzie atakował to na ten czas odetnie się perłę od drogi i już. Będzie nawet lepiej i wygodniej.
I o to chodzi, a nie o to żebyś sobie ciułał medale.
Chcesz medale to kup sobie koszary z epoki brązu lub żelaza, umów się z kilkoma znajomkami żeby ci też ustawili podobną obronę i za dwie trzy walki będziesz miał mistrza w wieży, bo te wieże są z reguły już puste. Tłok niemiłosierny jest w tych ostatnich epokach.... ale zaraz, po co ja to mówię. Przecież ty nie umiesz się dogadać i wysuwasz roszczenia żeby reguły gry zostały dopasowane pod ciebie. No cóż, to nie będziesz miał medali. NIE ZASŁUŻYŁEŚ!!!
Jak ktoś nie umie grać zespołowo to niech jedzie na diamentach, ha, ha, ha.
 

DeletedUser

Guest
@Jesus

Temat ma służyć merytorycznym wypowiedziom w kwestii oceny tzw. "ustawek". Wszelkie wycieczki osobiste nijak się tu mają do problemu.
Jednakże by stonować Twoje złe emocje powtórzę:

temat założyłem po długich dyskusjach z innymi graczami, którzy ubolewają nad niemożnością zabawy we wieżach na jasnych zasadach.

Próbowałem ustawek gdy Ty biegałeś po FoE w kusych majteczkach. Poznałem destrukcyjny wpływ ustawek na rankingi i stwierdziłem, że nie będę uczestniczył w tym procederze.

Nie płaczę ponieważ ten problem mnie osobiście nie dotyczy. Nie są mi potrzebne medale z walk ani podium we wieży. Są sposoby by pozyskiwać wielokrotnie większe ilości medali bez angażowania się we wieży ale Ty pewnie tej wiedzy nie masz. Walczę w takim czasie by nie zaburzać, nie odbierać szans Tym co medali potrzebują i chcą walczyć według zasad zrozumiałych i akceptowanych.

Z Twojego posta wynika jednoznacznie, że jesteś w grupie graczy, którzy nie potrafią zwyciężać bez ustawek i to mi wystarczy.

Widzę, że dyskusja zmierza jednoznacznie w kierunku pyskówek więc niebawem zamieszczę sondę na temat "zarazy". i będzie można temat zamknąć.


Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Osobiście nie plądruję, ale jeżeli ktoś kto ZGODNIE z regulaminem wykorzystuje możliwość plądrowania jest nazwany przez Ciebie gnidą, to chyba "lekko" przeholowałeś, nie uważasz???????

Przeholowaniem jest nazywanie ludzi, którzy potrafią grać zespołowo "epidemią" i "zagrożeniem" w tytule tematu. Zagrożenie to stanowi raczej tylko dla takich jak on i bardzo dobrze.
Jeśli obrona miast jest nieskuteczna, kolesie z bonusem przechodzą przez pole spacerkiem, kosząc wszystko bez wysiłku, nawet nie wysilając się na żadną taktykę, to najlepiej nie wystawiać jej wcale. Proste. Bo i tak splądrują i tak, ale przynajmniej nie wyhaczą punktów za PvP.

Natomiast to, jakie mam zdanie na temat plądrujących to moja sprawa. Jest wolność słowa i przynajmniej nie płaczę jak autor tematu jak mi źle i że wszyscy mają mu natychmiast zrobić dobrze, bo tak. Bo ma słitaśnego kotka w avatarze. Tylko szukamy rozwiązań na własną rękę jak pognębić takie ścierki.
Łapiesz teraz ten drobny niuans?

Jak by perły obronne wzmacniały również atak obrony, to ludzie ustawiali by obronę bo widzieli by, że to ma sens, a koleżka Abebe, nie płakał by, że ktoś się dogaduje, a on nie potrafi. Bo nawet by nie wiedział, że są ustawki, polegające np. na odcięciu perły gdy nasz znajomek atakuje. A miał by te swoje punkty i nie mógł by marudzić i domagać się by zmieniali reguły gry pod jego chcenie.
Technicznie zmiana wydaje się niewielka, bo perły "atakujące" dają 50/50 do wytrzymałości i ataku jednostek. Perły obronne 100/0 do wytrzymałości i ataku obrońców. A wystarczyło by zmienić delikatnie proporcje np. 80/20, lub 70/30 i już jest inna gadka.
Chociaż według mnie powinno być 50/50 jak w przypadku ataku.

- - - Zaktualizowano - - -

@Jesus

Temat ma służyć merytorycznym wypowiedziom w kwestii oceny tzw. "ustawek". Wszelkie wycieczki osobiste nijak się tu mają do problemu.
Jednakże by stonować Twoje złe emocje powtórzę:

temat założyłem po długich dyskusjach z innymi graczami, którzy ubolewają nad niemożnością zabawy we wieżach na jasnych zasadach.

Próbowałem ustawek gdy Ty biegałeś po FoE w kusych majteczkach. Poznałem destrukcyjny wpływ ustawek na rankingi i stwierdziłem, że nie będę uczestniczył w tym procederze.

Łeeee! He, he. Gdyby tak było to byś w ogóle nie zakładał tego żałosnego tematu.
Jak na razie, przez pięć stron tematu nie wykazałeś, ani ździebka "destrukcyjnego wpływu ustawek na rankingi". Do tej pory tylko żalisz się, jak typowa mientka fryta, rozpieszczona przez mamusię, że paru typów, sprytniejszych od ciebie i bardziej zaradnych (tu szacun dla nich) wykopało cię z pozycji medalowych w wieży. A to ma się kompletnie nijak do "destrukcyjnego wpływu na rankingi".
Twoje lamerskie fochy nie mają nic wspólnego z merytoryką więc się tym nie zasłaniaj. I coś te "długie dyskusje z innymi graczami" chyba były za krótkie skoro nie dostrzegłeś tak oczywistego związku niemożliwości obrony miasta z niewystawianiem obrony. I z kim ty rozmawiałeś? Ze swoim odbiciem w lustrze? To nie "inny gracz" to raczej 'multikonto" xD xD xD xD

A druga sprawa: w "kusych majteczkach" siedzę nawet teraz i czytam te twoje smuty, radośnie chlipiąc poranną kawusię, bo mam z nich niezłą bekę w poniedziałek z rańca. Nie uważam za konieczne przywdziewanie fraka, by pośmiać się z tych twoich alogicznych "gorzkich żali".

Nie płaczę ponieważ ten problem mnie osobiście nie dotyczy. Nie są mi potrzebne medale z walk ani podium we wieży. Są sposoby by pozyskiwać wielokrotnie większe ilości medali bez angażowania się we wieży ale Ty pewnie tej wiedzy nie masz. Walczę w takim czasie by nie zaburzać, nie odbierać szans Tym co medali potrzebują i chcą walczyć według zasad zrozumiałych i akceptowanych.

Z Twojego posta wynika jednoznacznie, że jesteś w grupie graczy, którzy nie potrafią zwyciężać bez ustawek i to mi wystarczy.

Widzę, że dyskusja zmierza jednoznacznie w kierunku pyskówek więc niebawem zamieszczę sondę na temat "zarazy". i będzie można temat zamknąć.


Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku :)


ZGNIŁEM!!! :D :D :D Już tak brniesz w ten kicior, że sam się w tym gubisz, dzieciaku.

ADMIN!!! Temat do zamknięcia. Problem jest wydumany i nieprawdziwy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Jeżeli panowie skończyli już skakać sobie do gardeł w dyskusjach proponuje przenieść się na pw. Każda kolejna "wycieczka" będzie traktowana jako spam i usuwana.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za bardzo wyważoną i ekstremalnie merytoryczną opinię. Jestem głęboko przekonany, że nasz przesympatyczny i bardzo życzliwy Forumowicz przedstawił celne uwagi, które wniosły wiele dla próby rozwiązania problemu. Jestem pod wrażeniem znakomitej analizy wszystkich postów w tym temacie i ogromnie wdzięczny za przedstawienie konstruktywnej i opiniotwórczej oceny sytuacji w rankingach. Cieszę się, że przedstawiciel graczy, desygnowany przez zdecydowaną większość, na stanowisko głównego oponenta idei wyrównania szans w rankingach, przytoczył w swojej błyskotliwej wypowiedzi wiele argumentów pochodzących z moich postów.

Opinia naszego Jesusa jest tym bardziej cenna i wyczekiwana ponieważ wypływa z ogromnego doświadczenia i długiego stażu w FoE. Tym samym chcę posypać głowę popiołem jako, że bardzo niefortunnie użyłem przenośni, która mogła kojarzyć się genialnym umysłom z czasem pobytu na tym padole łez ;)

Tym samym przepraszam za moje potknięcie i oświadczam, że określenie zawierające dolną część garderoby Szanownego Jesusa nie miało na celu określenia Jego wieku metrykalnego.

Mamy więc opinie, niejako, dwóch stron "zainteresowanych" ustawkami. Cieszę się, że ten wątek naświetlił problem z którym borykają się gracze konkurujący ze sobą w rankingach.

Pozwolę sobie pozostawić ten temat jeszcze przez kilka dni, być może pojawi się więcej takich celnych i głęboko przemyślanych opinii i ocen jak te zawarte w poście naszego, ogólnie szanowanego i lubianego, Jesusa.

btw

Jestem ogromnie wdzięczny za serdeczności kierowane pod moim adresem. Rzadko czytam takie miłe słowa tym bardziej, że poczułem się młodszy o jakieś 50 lat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2602

Guest
Dziwię się, ze chce wam się tyle pisać na darmo. Wszyscy wiedza, że obecna sytuacja jest patologiczna (mam na myśli bezsensowność wystawiania obrony, ustawki są tylko tego pochodną). Inno też o tym wie, Bryft gdzieś pisał, że pracują na zmianą. Jak naprawią to naprawią, nic nie przyspieszycie, nic nie polepszycie, szkoda klawiatury ;)
 

DeletedUser

Guest
Mój temat, oprócz meritum, ma również drugie zadanie;)
Ożywić Forum i sprowokować do wypowiedzi :)
Jak widzisz pojawiają się "ciekawe" posty. Jest wielu czytających, którzy dopiero zetkną się z tym problemem. Czasami boleśnie...
 

Atli

Hrabia
Trawestując tytuł znanej piosenki proszę "nie przenoście nam poziomu wypowiedzi naszych polityków na forum". Pisałem już o tym ale od przybytku głowa nie boli, więc napiszę jeszcze raz - pomysł abebe mi się podoba, głównie dlatego że byłoby to jakieś urozmaicenie w walkach. Bądźmy szczerzy, gracze bardzo rzadko zmieniają rodzaj wojsk w obronie więc walki są nudne jak flaki z olejem. A po wprowadzeniu pomysłu w życie nigdy nie byłoby wiadomo na co się trafi :-)
 

DeletedUser

Guest
Bo ma słitaśnego kotka w avatarze.
To króliczek jest ;)

A co do tematu. Mi prawdę powiedziawszy ustawki wiszą i powiewają. Jeśli ktoś musi się dowartościowywać w ten sposób, to mu mogę tylko współczuć.
Swoją drogą nie wyobrażam sobie za bardzo jak takie wymuszenie na mnie, żebym specjalnie pod kogoś ustawiała wojska miałoby wyglądać. Przekupstwo typu dam Ci punkty w perłę/towary po super kursie, owszem - ale to już jest wtedy handel, a nie wymuszenie...
Tak jak parę postów powyżej napisał założyciel tematu, znam lepsze sposoby na zdobycie medali i szkoda mi czasu na walki :p Parędziesiąt medali, a walk trzeba stoczyć od licha i ciut ciut, dziękuję bardzo.
A możliwość uniknięcia walczenia w ogóle, czyli ten potępiany, "sztuczny" podział na graczy eko i militarnych uważam za jeden z większych plusów tej gry - i dlatego właśnie jeszcze w to gram, w momencie gdy inne strategie online, gdzie walki się nie da uniknąć poszły w odstawkę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry