Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
To na prawdę tak trudno zrozumieć?

Każdy robi wyprawę w swojej epoce.
Gildia jako całość a konkretnie przywódcy tylko odblokowują wyższe poziomy.
Proszę przeczytać ogłoszenie, tam wszystko jest wyjaśnione.
 

DeletedUser2776

Guest
z tego co wiem, to na becie Ekspedycje dostępne są tylko w wersji przeglądarkowej (na tablecie też nie mam opcji wyruszenia na wyprawę)

No to maly update.
Wczorajsza aktualizacja FoE dla Androida umozliwia uruchomienie ekspedycji. Tak jak myslalem, wszystkie potrzebne moduly sa na miejscu. No prawie wszystkie. Nie ma tylko przycisku przejscia na ekran ekspedycji.

Na chwile obecna do ekspedycji z wersji mobilnej mozna wejsc na dwa sposoby:
1. Wraz z rozpoczeciem ekspedycji pojawia sie okienko z przyciskiem 'Rozpocznij ekspedycje'. Uwaga: pojawia sie tylko raz!

2. Jesli rozpoczniemy bitwe w przegladarce a nastepnie ja zamkniemy i zalogujemy sie w wersji mobilnej, to otrzymamy opcje dokonczenia jej tam. Po zakonczeniu bitwy ladujemy w okienku ekspedycji, mozemy odebrac nagrode i przygotowac wojska na nastepna bitwe.
 

DeletedUser11629

Guest
2 Mapy na wojnach gildii są podzielone między gildiami i nowe gildię nie mają
szans podpić niczego .
.
I to jest kolejny trop ku wyjasnieniu tych "nietypowych negocjacji". Special edition for Poland exclusive? Bedziemy "podpijac" tubylcow? A Hiszpanie co, beda mieli guzik z napisem "influenza"...?
 

DeletedUser11629

Guest
Ależ wręcz przeciwnie, będziemy ich wyzwalać z jarzma najeźdźców dając im wolność i swobodę oraz sprawiedliwe rządy.
A, no tak. Negocjacje maja byc z najezdzcami, glupia ja. To podpijanie generalow, uwodzenie sekretarek i garrota na szyje pomniejszym bostwom?
 

DeletedUser16616

Guest
Czy wpłaty surowców do odblokowania II i III poziomu będą z obecnego skarbca gildii czy trzeba utworzyć osobny skarbiec ?
 

DeletedUser15643

Guest
Gdyby kogoś interesował orientacyjny koszt odblokowania poziomów w wyprawach, to dla 78-osobowej gildii na becie wyglądało to następująco (brak Graczy z epoki żelaza i wczesnego średniowiecza):
--------------
poziom II:
Wczesne - 18 (sztuk każdego z pięciu towarów)
Rozkwit - 24
Jesień- 20
Kolonia - 20
Przemysł - 30
Postęp - 30
Modern - 40
Postmodern - 25
Współczesność - 48
Jutro - 120
--------------
poziom III - dwa razy więcej, niż za poziom II, czyli:
Wczesne - 36
Rozkwit - 48
Jesień- 40
Kolonia - 40
Przemysł - 60
Postęp - 60
Modern - 80
Postmodern - 50
Współczesność - 96
Jutro - 240
--------------
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16413

Guest
Te wyprawy "bendom" tylko w nocy? U mnie już jest 2016-05-11 godz. 10.08. Od dziesięciu godzin mamy 11 dzień maja. Co jest panie z tymy wyprawamy gyldyjnymy?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Te wyprawy "bendom" tylko w nocy? U mnie już jest 2016-05-11 godz. 10.08. Od dziesięciu godzin mamy 11 dzień maja. Co jest panie z tymy wyprawamy gyldyjnymy?
Sprawa ta została już dawno wyjaśniona.
Startują w środę, a nie we wtorek. Ponadto godzina nie jest określona. Może być 9, a może być 21 :).

===
Gdyby kogoś interesował orientacyjny koszt odblokowania poziomów w wyprawach, to dla 78-osobowej gildii na becie wyglądało to następująco (brak Graczy z epoki żelaza i wczesnego średniowiecza):
W sumie to kupa kasy
 

DeletedUser15227

Guest
Te wyprawy "bendom" tylko w nocy? U mnie już jest 2016-05-11 godz. 10.08. Od dziesięciu godzin mamy 11 dzień maja. Co jest panie z tymy wyprawamy gyldyjnymy?

Ktoś chyba wspominał ze mogą zostać włączone rano lub wieczorem. Osobiście preferuje konkretną godzinę na wprowadzanie aktualizacji, ewentow, itd. A tak człowiek czeka i czeka...
 

DeletedUser14459

Guest
A ja czekam i czekam i chyba się nie doczekam za tymi wyprawami..
11 maja to 11 maja. Dzień zaczął się o 0:01 w nocy więc już dawno powinno to hulać.
Nie cierpię czekać! :D

>>> 11 maja wciąż będzie 11 maja o 23:59. ;) Jednak chodzi po prostu o to, że nie chcemy włączać nowinek w środku nocy, ponieważ gdyby się coś niespodziewanie popsuło, nie będzie miał kto ich ratować. Dlatego aktualizacje i większe nowinki pojawiają się w godzinach pracy biura. Dzięki za zrozumienie. :) - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Wydaje sie do 16 musza być wprowadzone...jak coś sie popsuje to musi ktoś pracować w centrali.
 

demoniusz

Rycerz
o jej tu zawsze nie wiadomo, ale tak kolo 12 max 13 z tego co kojarze przewaznie rusza wszystko, wystaczy przy logowaniu spojrzec na godziny zmian wersji najczesciej jest ~ 11
 

DeletedUser8110

Guest
Pierwsza wyprawa już wystartowała. :) Mamy nadzieję, że Wam się spodoba! :)
 

bartekmod

Książę
kijowo wyświetla potrzebne towary do odblokowania poziomu

lewa kolumna - prawa kolumna
3 towary z jesieni - 2 towary z jesieni
2 towary z kolonii - 3 towary z kolonii
itd 3 - 2
2- 3
3- 2
2- 3

zamiast zrobić ładnie jak to jest w ratuszu...
5 towarów z jesieni - 5 towarów z kolonii
5 - 5
5 - 5
 

DeletedUser10653

Guest
Od czego zależy ilość punktów jaka potrzeba na etap wyprawy ... bo rożne są te ilości w rożnych gildiach
 

DeletedUser8110

Guest
Jestem na B w gildii na 50 lv...i kolejne poziomy sie nie nabiły. Na mobilce pasek postępu 50lv wychodzi poza ekran...
Na przeglądarce niestety też pasek wychodzi poza ekran, a najwyższy nabity poziom to 51. Wiemy już o problemie i zgłosimy go do naprawy.
 

bartekmod

Książę
szkoda że nie powiedzieliście o możliwości wylosowania diamentów w nagrodę, założyłbym sobie na pobocznych światach Gildie :p

a tak będę musiał czekać do następnego tygodnia
 
Do góry