Wybory! I już po...

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak... bla bla bla... Bo nie prezentuje poglądów takich jak Ty... Masz makabryczny styl wyrażania własnych opinii o innych :).

A ty masz złą przypadłość pisania bzdur nie trzymających się kupy oraz drugą. Ignorowanie kogoś gdy próbuje przemówić Ci do rozsądku. Widzę że upartemu się nie wytłumaczy, bo on zawsze ma racje (mimo że tak naprawdę nie).

Reszty komentować nie warto bo i nie ma czego. Tylko tyle: masz dziwny styl idealizowania własnej osoby i stawiania własnych poglądów ponad wszystkie inne. Nie znasz moich, nie znasz mnie a wygłaszasz dziwne treści. Akurat z poglądami tych panów się zapoznałem i jeśli walka przeciw tym antysystemowym cudotworom w Twoich oczach jest popieraniem przeze mnie systemu to już Twoja sprawa...

Nie idealizuję własnej osoby i własnych poglądów. To z daleka widać, że nawet nie próbujesz zrozumieć co się do Ciebie mówi. Jednak jeśli mimo wszystko twierdzisz, że nie znam Cię i Twoich poglądów to czemu mi po prostu ich nie wyjawisz skoro masz takie inne i takie najlepsze? A może mnie przekonasz? Po raz kolejny poddajesz się na wstępie i zarzucasz innym przemądrzałość gdy próbują Cię w czymś uświadomić.

Mniej więcej w tym momencie Twojej wypowiedzi: "I to jest właśnie chore, a ty który tak mówisz po prostu jesteś leniem i oczekujesz że coś się samo zrobi" zrozumiałem, że dyskutowanie z Tobą nie ma sensu :D.

I vice versa. Jest takie przysłowie "Nie kłóć sie z głupim, bo najpierw Cię zniży do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem." i chyba muszę się zastosować. :)

Jedno tylko jeszcze. Popieranie miernot polityczny skończy się tylko jednym. Podobnie jak w przypadku obecnego Ministra Spraw Zagranicznych będzie to przypominało farsę i kpinę, nieudolne działania ludzi, którzy nie mają pojęcia o zajmowanych stanowiskach....

W takim razie nie ma ludzi którzy nadają się na przywódców? Skoro systemowi to farsa i kpina, a antysystemowi to oszołomy. Najlepsza dyktatura albo anarchia nie?
 

DeletedUser8110

Guest
Jest tylko taki problem-tak jak każdemu wolno mieć własne przekonania religijne i wierzyć w makaron, czy też inny środek spożywczy, tak każdemu wolno wybrać partię polityczną, z której programem się zgadza. I tak jak w przypadku religii-nie pomoże racjonalne argumentowanie, 'przemawianie do rozsądku' czy też przekonywanie do swoich racji. Marszałek Piłsudzki powiedział kiedyś jak to jest z tą racją...

Dlatego proszę o stonowanie wypowiedzi, ponieważ każdemu wolno wyrazić swoja opinię, jak długo nie obraża innych osób.
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że on wręcz sugeruje że ma Polskę gdzieś i go ona nie obchodzi. A więc po co oczernia innych skoro jemu na kraju nie zależy? I po co pisze w temacie o wyborach? Brak logiki.
 

DeletedUser8110

Guest
Nadinterpretacja cudzych wypowiedzi również nie jest właściwą formą prowadzenia dyskusji. :)
Jeżeli utrzymanie dyskusji na poziomie stwarza problem, to temat zostanie zamknięty. Bądź co bądź to forum ma służyć przyjemności, a nie szarganiu sobie nerwów. ;)
 

DeletedUser12062

Guest
Tylko, że on wręcz sugeruje że ma Polskę gdzieś i go ona nie obchodzi. A więc po co oczernia innych skoro jemu na kraju nie zależy? I po co pisze w temacie o wyborach? Brak logiki.
Masz swoje poglądy, trudno. Ale przestań ludziom WCISKAĆ to co według Ciebie MYŚLĄ, CZUJĄ i w co WIERZĄ. Chyba, że na tym polega budowa IV RP ;). I ja zakończyłem dyskusję z Tobą i Ty ze mną też, to po co jeszcze jakieś słabych lotów, bezpodstawne insynuacje... KONIEC TEMATU ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Interesujące, taka burzliwa dyskusja... Która nie ma nic wspólnego z tymi wyborami ;)

Ja dziś usłyszałam że Kaczyński będzie premierem, to mnie w żołądku zakuło...
 

DeletedUser

Guest
Kaczyński święty nie jest i też go nie popieram, bo w końcu jest zapartyjnionym człowiekiem. Jednak chyba lepszy on niż Tusk. Chociaż Kaczyniaka premiera w sumie dobrze nie poznaliśmy, bo krótko rządził. :p
 

DeletedUser12062

Guest
Ja dziś usłyszałam że Kaczyński będzie premierem, to mnie w żołądku zakuło...
Cóż PiS to jest partia, która niestety nie uczy się na błędach. Odsunięcie Panów Kaczyńskiego i Macierewicza naprawdę pomogło Dudzie w drodze po triumf w wyborach. Mam takie wrażenie, że wystawienie jednego z nich w wyborach parlamentarnych jako człowieka, który ma objąć fotel premiera będzie samobójstwem. Tak swoją drogą facet przegrał tyle razy i nadal wierzy w swoją wielką rolę... Sporo moich znajomych kiedyś głosowało na PiS ale właśnie przez tych dwóch Panów się zupełnie od nich odwróciło.
 

DeletedUser14757

Guest
Wczoraj słyszałem, że od teraz drzwi pałacu mają być zawsze otwarte. Szczególnie dla tego, który do klamki nie sięga :D
 

DeletedUser

Guest
Cóż do 8 sierpnia będzie tam siedział jeszcze Komorowski, więc jeszcze nie od teraz. :)
 

DeletedUser8110

Guest
Do 8? Przez 2 dni od zaprzysiężenia Dudy będzie jeszcze zbierał swoje rzeczy porozrzucane po kątach?
 

DeletedUser11758

Guest
Jest już po wyborach i temat powinien zostać zamknięty. Bardzo dobrze że wygrał Duda .Komorowski doprowadził do usunięcia Krzyża który był przed Pałacem Prezydenckim i to powodowało sztucznie wykreowany konflikt by ukryć problemy w kraju . Ten Krzyż powinien tam zostać. Symbolizował żałobę Narodową i tam pod Pałacem modliło się kilka tysięcy ludzi . Ten Krzyż miał tam tablice i był tam napis. Ten krzyż to apel harcerzy i harcerek do władz i społeczeństwa o zbudowanie tutaj pomnika". Jest jakimś Kościele i nie które osoby wieszają na nim tablice która przypomina po co go postawiono. Ta tablica jest bardzo szybko usuwana z niego. Jeśli jest to możliwe to ten krzyż powinien powrócić pod Pałac bo jest symbolem żałoby Narodowej . Jeśli to możliwe to powinien powstać tam pomnik Ofiar Smoleńska a ten Krzyż powinien stanowić ważny element tego pomnika . Komorowski nie zgadzał się na pomnik i ten sposób ignorował wolę Narodu. Wystarczy zobaczyć do dzisiaj nie pokazany przez TVP , TVN i Polsat film Solidarni 2010. Widać że Naród chce by powstał tam pomnik.Z Całego kraju przyjechało sporo osób i wiele tych osób stało przez wiele godzin lub dni by wpisać się do księgi kondolencyjnej. Te osoby modliły się pod Pałacem Prezydenckim a wcześniej położyli kwiaty i paliły znicze .Było oczywiste że musi tam być Krzyż i powinien powstać pomnik.Zwycięstwo Dudy pokazało że Naród chce by powstał pomnik Ofiar Smoleńska . Władze Warszawy mogą to utrudniać .Duda powinien załatwić powrót Krzyża pod pałac Prezydencki i powinien tam stać do zbudowania pomnika.
KOMOROWSKI vs DUDA - RAP BITWA
https://www.youtube.com/watch?v=luWjGXFT2zQ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
Duda powinien załatwić ...



Oszołomy zawsze opowiadały, że będą walczyć właśnie z tym "załatwianiem" które się rozpleniło w narodzie za rządów PO i po to między innymi budowali IV RP. Teraz będą walczyć z Dudą?
 

DeletedUser3

Guest
pan k napisał:
Jest już po wyborach i temat powinien zostać zamknięty.
Żebyś wiedział, poważnie to rozważam :p.

pan k napisał:
Jeśli jest to możliwe to ten krzyż powinien powrócić pod Pałac bo jest symbolem żałoby Narodowej . Jeśli to możliwe to powinien powstać tam pomnik Ofiar Smoleńska a ten Krzyż powinien stanowić ważny element tego pomnika .
Wydaje mi się, że nie jest problemem jakiś krzyż czy sam pomnik, ale jego lokalizacja. Nowoczesna bryła pomnika kontrastowałaby rażąco z okoliczną architekturą, na co nie chce zgodzić się konserwator zabytków. Niech więc pomnik powstanie, gdyż godne upamiętnienie ofiar jest ważne, ale przecież nie musi stać akurat tam, gdzie powoduje to problemy. Chyba, że chodzi o to, żeby na siłę postawić właśnie tam "dla zasady" i aby pokazać kto tu rządzi. Ale chyba nie taka powinna być idea.
 

DeletedUser11123

Guest
Chyba, że chodzi o to, żeby na siłę postawić właśnie tam "dla zasady" i aby pokazać kto tu rządzi. Ale chyba nie taka powinna być idea.


No tu akurat nie ma żadnych wątpliwości i to właśnie o to chodzi. Cała początkowo spontaniczna akcja, przerodziła się w polityczną zagrywkę, pokazanie kto jest "prawdziwym Polakiem" oraz zaktywizowanie radykalnych środowisk katolickich do walki o wpływy na scenie politycznej. Uczynienie katastrofy i tragedii, która dotknęła wiele osób orężem w politycznych bijatykach, uważam za największe świństwo w naszej historii po 1989 roku
 

DeletedUser12062

Guest
No tu akurat nie ma żadnych wątpliwości i to właśnie o to chodzi. Cała początkowo spontaniczna akcja, przerodziła się w polityczną zagrywkę, pokazanie kto jest "prawdziwym Polakiem" oraz zaktywizowanie radykalnych środowisk katolickich do walki o wpływy na scenie politycznej. Uczynienie katastrofy i tragedii, która dotknęła wiele osób orężem w politycznych bijatykach, uważam za największe świństwo w naszej historii po 1989 roku
W 100% się zgadzam. Przykre jest to, że można odnosić wrażenie, że zginęli tam ludzie tylko z jednej konkretnej opcji politycznej, a reszta była z przypadku... A najgorsze co mnie przeraża i o co apeluje większość rodzin: jak oni wszyscy mają się czuć jak od tylu lat są kłótnie dotyczące tego strasznego dla nich dnia... Jak mają się czuć, gdy ktoś im mówi gdzie mają czcić pamięć po swoich bliskich... Dla mnie ciągnięcie tej sprawy jest upadkiem jakichkolwiek zasad moralnych, a kłótnie są po prostu dnem intelektualnym. Hańbą jest to, że nikt szczątków samolotu nie oddał ale w mojej ocenie większym dziadostwem jest to co od kilku lat się wyrabia...
 

DeletedUser11758

Guest
Takie coś nazywa się zamach stanu i jak chcesz zobaczyć do czego prowadzi to poczytaj historię Kuby czy Kambodży... :/.

O zgrozo cała śmietanka bełkotu i w większości całkowicie utopijnych poglądów. Gdzieś Ty ich znalazł?? :D. Na pewno nie tędy droga do normalności ;)

--------------
Prawda jest taka, że to wybory były jedną wielką farsą. Zupełnie nie nadający się do sprawowania tego urzędu kandydaci a co gorsze mylący pozycję premiera z pozycją prezydenta. Komorowski całkowicie zawalił kampanię tracąc sympatię swoich wyborców, A Duda na siłę obiecywał nierealne ustawy, z których sam powoli pod koniec zaczynał się wycofywać. I mam nadzieję, że jak większość polityków po roku 89 nie spełni swoich obietnic. Bo raczej opodatkowanie marketów tudzież pomoc frankowiczom ( do tej pory nie mogę zrozumieć z jakiej niby racji, bo idąc tą logiką pomagajmy tym, którzy chcąc coś mieć poszli do kasyna i przegrali... ) nie przyniosą nic poza kolejnym ubytkiem gotówki w naszych portfelach. Rozumiem też, że frankiwicze za lata, w których zarabiali na niskim kursie pieniądze nam oddadzą wtedy ;). ZGROZA ;)



A co do Twojego przekonania Guana o były komunistach którzy kradną.... Ileż to już rządzą nami partie prawicowe wywodzące się z Solidarności ?? No przyznam się że mało kto tak kraj skłócił i rozkradł jak właśnie PiS i PO do kupy z NSZZ Solidarność ( dla przypomnienie PiS i PO to ludzie wywodzący się z takich reliktów jak np. AWS i UW a Ci to potrafili dopiero nakraść ... ).

To wyszło by dobrze dla kraju bo gdy władza ulega degeneracji a próby jej zmiany nie wychodzą to trzeba ją obalić. Hordy Komunistów w Hiszpanii zrujnowały kraj . Generał Franco pokonał hordy komunistów i dzięki niemu Hiszpania stała się potęgą gospodarczą . Podobnie było w Portugalii . W 1928 Salazar został zaproszony do rządu przez gen. António Carmonę, aby objąć tekę ministra finansów. Otrzymał nadzwyczajne pełnomocnictwa w zakresie kontroli nad wszelkimi wydatkami publicznymi. Zdobywał coraz silniejszą pozycję i w roku 1932 został powołany na stanowisko premiera, co przekształciło dyktaturę wojskową w cywilną, trwającą do roku 1974. Za jego rządów Portugalia odniosła sukces gospodarczy i stworzył Moralne Społeczeństwo. Portugalia Nie brała udziału w 2 wojnie Światowej. Do 1946 r. podwoił dochód państwowy, zapewnił państwu duże rezerwy złota, uchronił kraj od skutków światowych kryzysów ekonomicznych. Mógł zatem nie bez skromności twierdzić: Dzięki zrządzeniom Opatrzności, Portugalia obejść się może bez wojen, bez najazdów na cudze ziemie, bez sięgania po cudzą własność; znajdujemy się poza rozgrywkami i rywalizacją narodów. Po jego śmierci zmarnowano jego rządy. Sposób absurdalny zrezygnowano z kolonii i prowadzono Socjalistyczną gospodarkę która zmarnowała rezerwy złota które miała a później brano kredyty i zarządów Salazara było nie realne by korzystać z kredytów i kraj powinien korzystać własnych zasobów . W Grecji rządziła armia i kraj miał wzrost gospodarczy . Dzięki rządom Czarnych Pułkowników Grecja miała wzrost gospodarczy a po ich rządach prowadzono Demokrację która miała charakter Nepotyzmu. Ludzie Głosowali na daną partię by zyskać pracę dla rodziny. Partia załatwiała stanowisko i głosy. Bardzo wysokie zasiłki i bardzo wysokie wynagrodzenia dla urzędników. Grecja zbankrutowała a ludzie głodują. Emigracja stała się obowiązkiem a gangi emigrantów i komunistów dewastują miasta i okradają sklepy.
 

DeletedUser11123

Guest
Generał Franco pokonał hordy komunistów i dzięki niemu Hiszpania stała się potęgą gospodarczą .


oczywiście konszachty z niejakim Adolfem H. zupełnie nie przeszkadzają aby radykalne środowiska katolickie uznawały go wzór do naśladowania :haha:
Takiej gafy już dawno na oczy nie widziałem
 

DeletedUser3

Guest
Odwołania do pana Hitlera jednoznacznie wskazują, że temat wyborów prezydenckich 2015 został wyczerpany, w związku z tym kończymy :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry