Wybory! I już po...

Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
Jeśli tak jest to czemu Twoje posty brzmią tak jakbyś był zmanipulowany?
Bo je źle odczytujesz... Napisałem ja chodzę na wybory i drę głos... Nie mam choćby jednej partii godnej mojego głosu ostatnio. Mnie to prawica i kościół by wyklęli a lewica złapałaby się za głowę z niedowierzania ;P. Po prostu dla mnie kpiną jest kandydatura Kukiza w tych wyborach ( i jak pisałem wcześniej od lat popieram go w wielu jego poglądach ) jak i pozostałych kandydatów. Po stokroć kpina :). O tym Tusku Ci napisałem nie dlatego, że go popieram, tylko dlatego, że z tymi hasłami już ktoś szedł do wyborów. Krzyczą, porywają tłumy a potem norma :D. Koryto, kumple u stolika i załatwione ;). Ilu to już nie miało zerwać z kolesiostwem ;P. Co wybory to samo ;P.

A odpowiadając na pytanie jak ktoś taki zadam pytanie: a kto miał?? Kaczyński??? :p. No ten to już jest "mistrzem" ogłady i kultury. :D. Na szczęście wtedy też podarłem głos :D. Zresztą niewiele odbiega od narzuconych przez poprzedniego "prezydenta" standardów ;).
-----------------
Mówiłem 5 lat temu, że nic dobrego z tego nie będzie bo to nie ten człowiek nie na takie stanowisko..... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja bym kandydowała! Ale Polska nie jest gotowa na kobietę prezydent :haha:
A i nie mam chwytliwego nazwiska...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kiedy moje nazwisko jest piękne ^^

Jak sie znajdzie kawaler z pięknym nazwiskiem i milionami na koncie to łaskawie przyjmę jego i będę kandydować :haha:
 

DeletedUser625

Guest
A to jeszcze nie masz kawalera?

>>> Takie inwigilacje proszę na PW prowadzić. ;) -siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Spoty Wyborcze Wyborach Prezydenckich 2015 roku. Spoty wyborcze pokazują poziom kandydata i warto je oglądać. TVP pokazuje audycję spotów wyborczych i można obejrzeć spoty wszystkich kandydatów i je porównać. 1 Palikot nic szczególnego i na końcu pokazał kulturę bo prosi o głos. 2 Ogórek. Pomysły gospodarcze ma takie same co Korwin. Bo chce zmniejszać podatki i więcej ma wspólnego poglądowo z JKM niż SLD. Ogórek zmienili komputerowo głos.3 Kukiz ostatnio poprawił spoty wyborcze i prezentują bardzo wysoki poziom. 4 Komorowski nic szczególnego . Kreowanie że żyjemy w raju na ziemi. 5 Jarubas nic szczególnego . 6 Marian Kowalski bardzo ciekawy spot wyborczy i prezentuje poziom i wysokie emocję podczas jego oglądania . 7 Wilk nudny nic szczególnego i nie wyjaśnia dlaczego warto glosować na niego a nie JKM. JKM ma większą popularność niż Wilk. Ten sam program gospodarczy . 8 Paweł Tanajno nic szczególnego. 9 Duda wysokie emocję podczas jego oglądania. 10 Grzegorz Braun . Profesjonalnie zrobiony spot i potwierdził że jest bardzo inteligentną osobą i zrobił wzorowy spot wyborczy. Pokazał wszystkim jak należy robić spoty wyborcze. 11 JKM spot też prezentuje poziom. Pokazał cynizm moralny. Zmniejszenie podatków pozwoli żonie zostać w domu. Przez podatki jest zmuszona do pracy. Przyrost Naturalny spada bo muszą pracować coraz więcej i nie mają czasu tego robić. Przypadku JKM odwołanie się do rodziny jest cyniczne . Porzucił kilka żon dla kochanek . Porzucił kilka razy rodzinę. Nie ma prawa powoływać się na rodzinę bo uznaje zdradę żony za naturalne.Pozostałe spoty zrobione profesjonalnie. TVP zorganizowało debatę przed 2 turą. Ta debata przypominała teleturniej Jeden z dziesięciu niż debatę. Plusem jest to że każdy mógł dowiedzieć się jakie poglądy mają kandydaci.Kandydaci Anty Systemowi wypadli dobrze . Najlepiej wśród nich wypadł Marian Kowalski. Duda też wypadł dobrze. Jarubas nic szczególnego. Ogórek mówiła to samo co Korwin. Nie wiadomo dlaczego SLD ją wystawił. JKM pokazał też cynizm TVP. Na jego spotkania przychodzą tłumy ale widzowie tej stacji nie zobaczą tego. Pokazują JKM a tłumy ignorują.Palikot cynizm. Był komisji przyjazne państwo i mógł zrobić te reformy o których mówił. Mógł wysłać te pomysły do sejmu a nie zrobił tego. Bo zajmował się happeningami a nie pracą . Satyryczne jest gdy mówi o niskich podatkach.Jego partia mogła zgłosić te pomysły ale zajmował się happeningami.
 

DeletedUser3220

Guest
Spoty wyborcze to ściema.

[video]http://v.iplsc.com/komorowski-radzi-jak-zyc-za-2-tys-zl/00047RQKF8UPXL5W-V1.mp4[/video]
 

DeletedUser12062

Guest
Porzucił kilka żon dla kochanek . Porzucił kilka razy rodzinę. Nie ma prawa powoływać się na rodzinę bo uznaje zdradę żony za naturalne.

Wo. To serio?? :D

Grzegorz Braun . Profesjonalnie zrobiony spot i potwierdził że jest bardzo inteligentną osobą

"Inteligencja" wiele ma imion. Ja bym napisał w jego przypadku nawiedzenie ;P. A 1050 rocznica chrztu jest za... rok ;P.

Ta debata przypominała teleturniej Jeden z dziesięciu niż debatę.

Przepraszam Cię bardzo ale jednak poziom uczestników Jednego z dziesięciu jest zazwyczaj o niebo wyższy niż ludzi uczestniczących w tej debacie... Oni zapewne zakończyliby teleturniej na pierwszej rundzie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
prawdę mówiąc wystarczy zainicjować temat zapalny żeby zaczęło się gotować ;-) ale może ktoś mi objaśni po co nam to ?
czy to były / są pierwsze wybory w tzw demokratycznym , Naszym Kochanym kraju ? za każdym razem ludzie próbują wykopać wieeeelką fosę , dzielącą dwa ugrupowania głosujące na swojego ulubionego kandydata , zawsze któryś wygra o remisie nie ma mowy ! ale czy to jest powód do oczerniania aktualnie panującej głowy państwa ? nie sądzę aby ktoś śmiał krytykować swojego ojca publicznie , bo on właśnie taki jest jak widać , a krytykując w sposób wulgarny niejednokrotnie głowę państwa . czy to jest demokracja ? czy bardziej demoralizacja ?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
yakiii
Widzisz, ja bym nie krytykowała jak by był dobry, np nigdy Wałęsy nie krytykuje!
Potem juz równia pochyła była i co jedno to... uff
no jeszcze Lech coś tam.
 

DeletedUser12062

Guest
no jeszcze Lech coś tam.
Jarosław nie Lech.... ;) tak woli ścisłości...

Ja niestety uważam, że prezydent rozumiejący po co jest prezydent w Polsce był jeden. Owszem miał liczne uchybienia. Które i mnie irytowały. I owszem po jego wyborze byłem wściekły. Ale tak naprawdę prezydent u nas ma jechać, pokazać się, popić i pogadać. O kim mowa wiadomo. I akurat to nawet mówią znajomi głosujący dziś na PiS :D.

-----------------------
A najbardziej boli mnie w kampanii pominięcie pewnej ważnej kwestii, o której jest cisza. Dzięki machaniu szabelką na Ukrainie w myśl wyższych idei w chwili obecnej kursy rubla względem dolara skoczyły tak, ze wszelaki handel z Rosją itp. małych bądź średnich firm nie istnieje. Pod Łodzią zamarł PTAK bo im się już nie opłaca u nas kupować, a my jako firmy branży budowlanej mimo chęci nie możemy sprzedawać tam bo im się to nie opłaca już. A przykro mi ale zachód niestety tego od nas nie weźmie. I tak o to drugi raz popieramy nowych złodziei z rządu ukraińskiego.... Tamci z Pomarańczowej Rewolucji wylądowali w więzieniach bo rozkradli kraj jak mało kto. Ci zaś nie robią nic. Wegetują po dojściu do władzy. My chrzanimy jaka Rosja zła bo jabłek nie chce. A nikt nie powie że sankcje wykończyły polskie firmy. Bo to bolesny temat i mało trendy ;). dla przykładu jeden z naszych dostawców w ciągu chwili poprzez zmiany kursów stracił 500tys zł. I to w chwili kiedy kurs jeszcze był w miarę niski. Nasz główny odbiorca ( czy się to komuś podoba czy nie ), dzięki nam od nas nie kupuje... A w kampanii cisza jakby problemu nie było :D. I to właśnie pokazuje po co i dla kogo są kampanie wyborcze ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kochani , polityka to wielkie bagno ! czy dla Was jest istotne który gang Was okrada ? tak ! okrada z nadziei ! obiecując różne cuda wianki za głos przy urnie , później wszystko wraca do tzw normy przed wyborczej :(
 

DeletedUser625

Guest
Powiedziałbym inaczej. Nie jestem zwolennikiem SLD czy PiSu ale gdy oni rządzili to w Polsce nie było ani lepiej ani gorzej tylko tak samo. Jednak kiedy PO się dobrało do władzy to jest gorzej, gorzej, gorzej i coraz gorzej, nawet dług publiczny zaczął kilkakrotnie szybciej rosnąć za ich panowania. Zauważyłem tylko jedną ustawę, która za ich władzy była korzystna dla obywateli, a reszta wszystko na niekorzyść. Stąd taki entuzjazm w głosowaniu na Kukiza, bo ludzie chcą zmian i nie chcą tych złodziei w rządzie.
 

DeletedUser625

Guest
Posłuchajcie tego pana, bo prawdę mówi. :)

[video=youtube;2UbezwR212o]https://www.youtube.com/watch?v=2UbezwR212o[/video]
 

DeletedUser3

Guest
IMO podchodzimy do naszych świąt za mało radośnie, a za bardzo poważnie, patetycznie i sztywno. Fajnie jest jeżeli państwowa stacja radiowa (a taką jest Trójka, więc oczywiście, że jej działania są organizowane z budżetu państwa) zorganizuje czasem coś bardziej lekkiego, a jeszcze lepiej że włączają się w to przedstawiciele władz. IMO, to akurat była całkiem dobra akcja.
 

DeletedUser12062

Guest
. Duda nie będzie organizował prywatnych marszy jak Komorowski.

To za kolejne marsze propagujące chorą ideę zamachu Smoleńskiego będzie miało płacić... Państwo ??? omg...

znowu nawklejane kawałki innych stron np. tej
 

DeletedUser11758

Guest
IMO podchodzimy do naszych świąt za mało radośnie, a za bardzo poważnie, patetycznie i sztywno. Fajnie jest jeżeli państwowa stacja radiowa (a taką jest Trójka, więc oczywiście, że jej działania są organizowane z budżetu państwa) zorganizuje czasem coś bardziej lekkiego, a jeszcze lepiej że włączają się w to przedstawiciele władz. IMO, to akurat była całkiem dobra akcja.

Na imprezie Orzeł może nie było żadnych Polskich flag. Tylko różowe i warto Google grafice zobaczyć zdjęcia z tej imprezy. Całkowita dominacja różowego koloru. Komorowski udowodnił że nie wie jak wygląda Polska flaga i nie wie że 2 maja jest święto flagi a nie różowego koloru. Największa satyra Orzeł z czekolady. Osoby które chciały dostać kawałek tego orła nie dostały go. Było to poniżające dla osób które przyszły na tą imprezę bo chciały spróbować tego Orła . Ta impreza pomimo jej propagowania cieszyła się małym zainteresowaniem. Na to zmarnowało pieniądze każdego. Armia nie powinna dawać samolotu by rzucił ulotki. Armia nie zajmuje się reklamowaniem Radiowej Trójki. Sponsorzy się wycofali bo uznali że jest to satyra i parodia święta Narodowego i nie będą brać udziału w tym wydarzeniu.Orzeł z czekolady kosztował 100 tysięcy zł.
Tyle kosztował ten Orzeł. Jak można zmarnować tyle pieniędzy na Orła z Czekolady. Nie ma pieniędzy na renty i emerytury. Nie ma pieniądz na pomoc rodziną które mają chore dzieci. Marnują 100 tys zł na czekoladowego Orła . Nie wiadomo co z nim zrobiono.
http://prawo.vagla.pl/files/orzel_moze_wyjac_sto_tysiecy.jpg
Impreza Orzeł Może odbyła się tylko raz . Do dzisiaj odbywa się prywatny Marsz Niepodległości Komorowskiego. Przyciąga bardzo mało osób i więcej jest na nim ochrony niż uczestników.
Kreuje że przychodzą na niego tłumy.Na prywatny Marsz Komorowskiego marnuje się pieniądze każdego.
http://demotywatory.pl/4415908/Marsz-Komorowskiego-11112014
2 turze trzeba głosować na Dudę. Nie będzie organizował parodii świąt Narodowych i nie będzie robił prywatnego Marszu Niepodległości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Polsat i TVP zorganizowali debatę . Wystąpił w niej Komorowski i Duda. Debatę wygrał Duda. Duda potrafił odpowiedzieć na pytania i odpowiadał też na ataki Komorowskiego. Komorowski całkowity brak kultury i przerywał mu np Wymyślił sobie że Duda blokuje etap na uczelni . Chciał odpowiedzieć ale Komorowski przerywał mu. Prowadzący debatę musieli mu przypomnieć że nie może przerywać odpowiedzi Dudzie. Komorowski chciał pokazać że Duda zmienia poglądy co wybory . Duda odpowiedział że Komorowski nie popierał JOW i zmian w konstytucji. Nagle popiera zmiany i odbędzie się referendum sprawie JOW , finansowania partii politycznych z budżetu państwa. Tej debacie nie było trzech najważniejszych pytań. 1 Państwo Islamskie. Czy Polska powinna interweniować by pokonać to państwo. 2 UE chce prowadzić minimalne ceny na alkohol bo Europie panuje pijaństwo i efektem ma być zmniejszenie pijaństwa . Po prowadzeniu tych cen wódka będzie kosztowała 32 zł a piwo 4 zł. Czy zablokują to. 3 UE a szczególnie Niemcy chcą by państwa UE przyjmowały odpowiednią liczbę emigrantów. Polska musiała by przyjmować i na własny kosz utrzymywać te osoby. Komentarz do wyników 1 turze.
34.76% - Duda . Zasłużył na ten wynik. Nikt nie wierzył że może wygrać i wygrał. Był bardzo aktywny. Poruszał realne problemy w kraju . Jego przemówienia robiły wrażenie i po jego przemówieniach można wierzyć że chce prowadzić zmiany.

33.77% - Komorowski. Pomogły mu media. Media ukrywały jego wpadki i to pozwoliło mu dostać tyle głosów . TVP Info pokazywali tyko Komorowskiego a innych kandydatów nie pokazywali. Propagowali Komorowskie i ukrywali jego wpadki .

20.80% - Kukiz ukrywał poglądy i interesuje go tylko JOW . Innych celów nie ma . Wszystkie sondaże pokazywały że dostanie dobry wynik i zachęcali do głosowania na niego. Można to uznać za dziwne że sondaże dawały mu dobry wynik.

3.26% - JKM . Kukiz zabrał jego głosy. Media cenzurowały fakt że na jego spotkania przychodzi sporo osób . Pokazywali jego ale nigdy nie pokazali tłumu który przychodzi na jego spotkanie np Krakowie przyszło na jego spotkanie kilka tysięcy ludzi. Jest to rekord. Media ukryły ten fakt. Pokazywali tłumy na spotkaniu z Kukizem a tłumy na spotkaniu z Korwinem cenzurują. Media pomogły Kukizowi a cenzurowały Korwina.

2.38% - Ogórek. Parodia kandydatki i dowód że prowadzenie parytetów było błędem . Trzeba szybko je zlikwidować. Przeciwnym razie w sejmie pojawią kobiety które mają wspaniały wygląd ale żadnych poglądów nie mają. Sejm ma dbać o dobro ludzi a nie wspaniale wyglądać.

1.60% - Jarubas . Brak zdania.

1.42% Palikot . Upadek błazna .
0.83% Grzegorz Braun. Bardzo inteligentna osoba i osoba godna by zostać Prezydentem . Społeczeństwo nie potrafi myśleć. Prowadził kampanie w stylu klasycznym i argumentami chciał przekonać ludzi. Większość osób jest zbyt leniwa by poznać jego poglądy i wybrać się na spotkanie.

0.52% - Kowalski. Najbardziej wyklęty i cenzurowany kandydat. . Za start wyborach stracił pracę . Prowadził kampanie w stylu klasycznym i argumentami chciał przekonać ludzi. Większość osób jest zbyt leniwa by poznać jego poglądy i wybrać się na spotkanie.Trudności wynajęciem sali . Mógł tylko jednym mieście zorganizować debatę .
0.46% Wilk. Te same poglądy co Korwin. Ludzie uznali że lepiej głosować na Korwina niż kopie.
0.20% Tanajno . Program satyryczny i powinien wystąpić w kabarecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To przecież jest jasne, że ten kto jest u władzy to ma pilota do mediów i media muszą robić to co chce bo inaczej grożą im poważne konsekwencje. Ja będąc na miejscu tych dziennikarzy też wolałbym nie tracić pracy, która z resztą jest całkiem niezła, a o inną w tym kraju niezwykle trudno.
 

DeletedUser

Guest
Bronkowi się chwała nie należy niestety. Nie zrobił nic dobrego dla kraju za to podpisał same niekorzystne ustawy dla obywateli, nawet te niezgodne z konstytucją, bo mu tak partia kazała. Taki ktoś nie powinien być prezydentem nigdy. Jako pierwszy prezydent w Polsce ten był tak bardzo znienawidzony przez społeczeństwo i tak nieudolny.
 

Mikekun

Książę
Prędzej teraz będzie kierował partią PO zamiast mało udolnej Kopacz. Prawdopodobnie też zastąpi Kopacz na stanowisku premiera jeśli partia PO wygra następne wybory. Dla mnie Kopacz spaliła się i pokazała że nie jest tą Margaret Tachaer która rządziła w Wielkiej Brytanii.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser11758

Guest
Prędzej teraz będzie kierował partią PO zamiast mało udolnej Kopacz. Prawdopodobnie też zastąpi Kopacz na stanowisku premiera jeśli partia PO wygra następne wybory. Dla mnie Kopacz spaliła się i pokazała że nie jest tą Margaret Tachaer która rządziła w Wielkiej Brytanii.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Nie będzie . Miał wsparcie od Polsatu , TVP i TVN . Te media mają spory zasięg. Pomimo ich wsparcia przegrał. Robiły wszystko by mu pomóc. Media pomagały Komorowskiemu i starały się ukrywać nie wygodne fakty .Sąd wybrał się do Komorowskiego . Przez prawie 4 godziny prezydent Bronisław Komorowski zeznawał jako świadek w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i b. oficera WSI płk. Aleksandra L., oskarżonych o płatną protekcję przy weryfikacji b. żołnierza WSI. Rozprawa odbyła się w Pałacu Prezydenckim.TVP , Polsat , TVN dostali pozwolenie na pokazanie procesu ale nie pokazali go . Radio Maryja i Republika nie dostali pozwolenia na filmowanie procesu. Dziennikarzowi Republiki udało się nagrać proces. Radio Maryja ma profil na YouTube i można tam oglądać ich wiadomości . 20 . 05 . 2015 nie można było obejrzeć wiadomości na ich profilu . TVP zgłosiło prawa autorskie do tego materiały i zablokowało te wiadomości na tej stronie powodu praw autorskich. Co było tym materiale nie wiadomo. Nie były wstanie ukryć jego wpadek. Kreowały że wygrał debatę. Rzeczywistość była odwrotna. Przerywał i kłócił się z Dudą .Duda przypominał ustawy które podpisywał. Nie popierał JOW i innych projektów obywatelskich . Nagle je popiera i chciał by we Wrześniu odbyło się referendum w sprawie JOW , finansowania partii z budżetu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry