Wybory! I już po...

Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Jako pierwszy prezydent w Polsce ten był tak bardzo znienawidzony przez społeczeństwo.
Nie podzielam tej opinii. Przede wszystkim nie sądzę w ogóle żeby był znienawidzony. Jeszcze w styczniu grubo ponad 60% obywateli chciało na niego głosować - trudno to nazwać największą nienawiścią...
Ponadto jednak palmę pierwszeństwa przyznałbym prezydentowi Jaruzelskiemu :).
Generalnie żaden inny prezydent, poza Generałem, nie był jakoś szczególnie "nienawidzony". To jest stanowisko, które raczej pozwala na spokojne trwanie przy relatywnie wysokim poparciu. W przeciwieństwie do premiera.

A prezydent Kaczyński był może nie tyle znienawidzony, co niespecjalnie poważnie traktowany, czasami nawet wyśmiewany - chyba to dla polityka gorsze niż nienawiść.
 

DeletedUser

Guest
Nie podzielam tej opinii. Przede wszystkim nie sądzę w ogóle żeby był znienawidzony. Jeszcze w styczniu grubo ponad 60% obywateli chciało na niego głosować - trudno to nazwać największą nienawiścią...

To się nazywa manipulacja mediami. Gdzie komor nie pojechał to go wygwizdywali, wyzywali i jajkami obrzucali. W Toruniu nawet chciał jeden go spoliczkować. A Jaruzelski oficjalnie prezydentem nie był, bo nie było wtedy jeszcze tej tzw. "demokracji".

A prezydent Kaczyński był może nie tyle znienawidzony, co niespecjalnie poważnie traktowany, czasami nawet wyśmiewany - chyba to dla polityka gorsze niż nienawiść.

A Komorowskiego to traktowali poważnie? Popełniał wpadki na każdym kroku, wyśmiewał nasz kraj poza granicami. Czytał z kartki i to mało dyskretnie (często nawet czytał źle i przekręcał nazwiska, daty czy szyk zdań) i ogólnie jak się na niego patrzyło jak mówi to się miało wrażenie jakby był najarany i nieświadom tego co mówi. To był tzw. prezydent figurant.


Ja osobiście nie jestem za żadnym z kandydatów którzy brali udział w wyborach. Nie jestem ani za PiSem ani za PO, ani za żadną inną partią. Dla mnie jedynym ratunkiem dla tego kraju jest wywalenie wszystkich na ryj i wpuszczenie nowych ludzi do władzy Ci którzy nie mieli żadnego związku ze starym systemem. Ciężko wprowadzić w kraju demokrację gdy większość urzędników państwowych służyło staremu komunistycznemu systemowi. Cejrowski ujął to świetnie, że jedynym ratunkiem dla Polski jest opcja "Wszystkich won, opcja zero". Dopóki będą siedzieć byli komuchy i ich potomkowie to w tym kraju nic się nie zmieni.

- - - Zaktualizowano - - -

Nie podzielam tej opinii. Przede wszystkim nie sądzę w ogóle żeby był znienawidzony. Jeszcze w styczniu grubo ponad 60% obywateli chciało na niego głosować - trudno to nazwać największą nienawiścią...

Zapomniałem dodać. To było 60% ale wiesz na jakiej próbie? Do 2000 osób, tak jak wszystkie te sondaże medialne. Powiedz mi co to jest 1200 osób w porównaniu do 38 mln Polaków?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a wy jesteście tak naiwni żeby się rajcować wyborami pomiędzy kłamcą a bajkopisarzem ?
prezydent w tym kraju jest w zasadzie nikim i żadnej funkcji wpływowej nie ma !
tak że rajcowanie się się kto ? pisiory czy platformersi ? to kupa śmiechu i nie potrzebna dyskusja
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
a wy jesteście tak naiwni żeby się rajcować wyborami pomiędzy kłamcą a bajkopisarzem ?
prezydent w tym kraju jest w zasadzie nikim i żadnej funkcji wpływowej nie ma !
tak że rajcowanie się się kto ? pisiory czy platformersi ? to kupa śmiechu i nie potrzebna dyskusja

Ale emerytura będzie, veto będzie, fotki będą.
Coś tam ten prezydent "robi" zostawia po sobie...
 

DeletedUser

Guest
Natalia , moja droga ;)
za dużo chleba zjadłem żeby w pitu pitu wierzyć , jak kasa pusta to skąd mogą wywalić ?
kolokwialnie weź przykład z domu , czyli podstawowej jednostki społecznej każdego państwa , jak nie ma kasy w domu to są kłótnie !!!
i rozpad małżeństwa w efekcie , bądź patologia . kraj został już dawno rozkradziony ! :(
młodzi - chodu za granice do normalności ! więc o jakim vecie mówisz ?
urząd zaczyna ganiać urząd bo "kowalski" już nawet na sms-a do providenta nie ma :(
wg tych pajacy PKB rośnie ;)
a czy to się przekłada na jakość życia polaków ?
... sama sobie odpowiedz
 

DeletedUser

Guest
Jest szansa by to zmienić. Nie dopuścić zapartyjnionych krętaczy. Trzeba jak to powtórzyłem wyżej Cejrowskiego dać "Wszystkich won, opcja zero". I wtedy można mówić o reformach. Ciężko zmienić kraj na demokratyczny gdy większość ważnych stanowisk pełnią byli komuchy.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@up
Ja mówię o możliwościach prezydenta, on może w sumie nie odpisać czyli zawetować "ustawę"

I wygonisz wszystkich? I co?
Ty do rządzenia? Ja? Ktoś wykształcony? Ktoś ukształtowany? Bogaci? Biedni? Mądrzy?
Kto ma tam iść? I ilu, skąd i czy maja się sami zgłaszać...

I nie nie poruszałam żadnej kwestii kto z jakiej partii, pisze co widzę stać nas na emeryturę prezydenta bo je wypłacamy, stać nas na zabawy różne bo się bawimy, że ludzie, że Polacy są zagranicą to nie gra tu roli (bo nas stać... Jeszcze)
Puki nie ma dna na horyzoncie. Polska jest bogatym krajem ^^

P.S. Spróbujcie zamiast mnie hejtować policzyć ile płacimy za autostrade w budowie, ile dajemy za pędolino, ile tam zer było! uff stać nas więc na kolejną pensje i emeryturę, tylko po co skoro to funkcja reprezentacyjna w głównej mierze...
 

DeletedUser

Guest
Ty do rządzenia? Ja? Ktoś wykształcony? Ktoś ukształtowany? Bogaci? Biedni? Mądrzy?
Kto ma tam iść? I ilu, skąd i czy maja się sami zgłaszać...

Najważniejszy priorytet, to sprawdzić by nie byli powiązani ze starym komunistycznym systemem w żaden możliwy sposób. Drugi priorytet muszą wypracować sami, pokazać że można im ufać. Bogaci w sumie nie byli by źli, bo oni już kasę mają i im na majątku by nie zależało, a no i JOWy by też pomogły przesiewać tych nieuczciwych.
 

DeletedUser3

Guest
Nameful napisał:
A Jaruzelski oficjalnie prezydentem nie był, bo nie było wtedy jeszcze tej tzw. "demokracji".
Fakt braku demokracji nie zaprzecza faktowi, że Jaruzelski był prezydentem (bardzo oficjalnie), i to zarówno PRL jak i RP.

Nameful napisał:
A Komorowskiego to traktowali poważnie? Popełniał wpadki na każdym kroku, wyśmiewał nasz kraj poza granicami.
Wydaje mi się, że to dotyczy generalnie ostatniego etapu jego prezydentury (generalnie od czasu wpadki w Japonii). Wcześniej było generalnie raczej cicho.

Nameful napisał:
Dla mnie jedynym ratunkiem dla tego kraju jest wywalenie wszystkich na ryj i wpuszczenie nowych ludzi do władzy Ci którzy nie mieli żadnego związku ze starym systemem.
Zalatuje to trochę jakąś rewolucją, a może trochę anarchią ;]. Wydaje mi się, że zburzenie istniejącego porządku i stworzenie nowego (w zamyśle lepszego) porządku nie jest możliwe w cywilizowany sposób, bez starć (walk?) i ofiar.

Natalia napisał:
I wygonisz wszystkich? I co?
Ty do rządzenia? Ja? Ktoś wykształcony? Ktoś ukształtowany? Bogaci? Biedni? Mądrzy?
Kto ma tam iść? I ilu, skąd i czy maja się sami zgłaszać...
No właśnie :p. W sumie mogłem to w ten sposób napisać ;]. Wygonisz wszystkich i co? Oprócz chaosu naturalnie?

Nameful napisał:
Najważniejszy priorytet, to sprawdzić by nie byli powiązani ze starym komunistycznym systemem w żaden możliwy sposób.
To musiałbyś wybierać wyłącznie z osób urodzonych najwcześniej w latach osiemdziesiątych (ew. na przełomie 70 i 80), bo te osoby raczej aż do końca PRL nie miały żadnej świadomości politycznej. Wszyscy inni w jakiś sposób są z tym systemem związani, chyba że żyli w głuszy.
Nie jest to realne, moim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
Fakt braku demokracji nie zaprzecza faktowi, że Jaruzelski był prezydentem (bardzo oficjalnie), i to zarówno PRL jak i RP.

Dobra to że rządził to każdy wie, ale nie był prezydentem, jego urząd nazywał się inaczej.

Wydaje mi się, że to dotyczy generalnie ostatniego etapu jego prezydentury (generalnie od czasu wpadki w Japonii). Wcześniej było generalnie raczej cicho.

Było tego już więcej wcześniej, tylko po prostu media to skrzętnie ukrywały.

Zalatuje to trochę jakąś rewolucją, a może trochę anarchią ;]. Wydaje mi się, że zburzenie istniejącego porządku i stworzenie nowego (w zamyśle lepszego) porządku nie jest możliwe w cywilizowany sposób, bez starć (walk?) i ofiar.

To lepiej zostawić byłych komunistów by dalej kradli, podnosili podatki i mieli głęboko w d**** ludzi w Polsce? By z roku na rok przeciętny Kowalski coraz bardziej popadał w biedę i zaczął w końcu głodować?

No właśnie :p. W sumie mogłem to w ten sposób napisać ;]. Wygonisz wszystkich i co? Oprócz chaosu naturalnie?

Zanim nastąpi całkowite wygnanie należałoby właśnie wcześniej wybrać tych którzy ich zastąpią. Nieoficjalnie rzecz jasna (bo oficjalnie Ci rządzący by na to nie pozwolili), a potem zrobić im wjazd na chatę i wywalić na zbity pysk.

To musiałbyś wybierać wyłącznie z osób urodzonych najwcześniej w latach osiemdziesiątych (ew. na przełomie 70 i 80), bo te osoby raczej aż do końca PRL nie miały żadnej świadomości politycznej. Wszyscy inni w jakiś sposób są z tym systemem związani, chyba że żyli w głuszy.
Nie jest to realne, moim zdaniem.

Czemu to jest nierealne Twoim zdaniem? Osoby od 1991 do 1997 roku są już pełnoletnie (a takich osób w Polsce jest już bardzo dużo). Ewentualnie po dokładnym sprawdzeniu powiązań politycznych/rodzinnych/koleżeńskich i znajdzie się jeszcze kilka kryteriów (nie chodzi mi o to, że żyli w PRLu) można też włączyć osoby z lat 70, 80. No i są nawet starsi antysystemowi, którzy nigdy nie popierali obecnego systemu np. Braun, Kukiz, Sumliński, Mikke, Cejrowski, Mariusz Max Kolonko, Konrad Daniel (jakbym dłużej pogłówkował to bym jeszcze znalazł parę osób).
 

DeletedUser12062

Guest
Zanim nastąpi całkowite wygnanie należałoby właśnie wcześniej wybrać tych którzy ich zastąpią. Nieoficjalnie rzecz jasna (bo oficjalnie Ci rządzący by na to nie pozwolili), a potem zrobić im wjazd na chatę i wywalić na zbity pysk.

Takie coś nazywa się zamach stanu i jak chcesz zobaczyć do czego prowadzi to poczytaj historię Kuby czy Kambodży... :/.
np. Braun, Kukiz, Sumliński, Mikke, Cejrowski, Mariusz Max Kolonko, Konrad Daniel
O zgrozo cała śmietanka bełkotu i w większości całkowicie utopijnych poglądów. Gdzieś Ty ich znalazł?? :D. Na pewno nie tędy droga do normalności ;)

--------------
Prawda jest taka, że to wybory były jedną wielką farsą. Zupełnie nie nadający się do sprawowania tego urzędu kandydaci a co gorsze mylący pozycję premiera z pozycją prezydenta. Komorowski całkowicie zawalił kampanię tracąc sympatię swoich wyborców, A Duda na siłę obiecywał nierealne ustawy, z których sam powoli pod koniec zaczynał się wycofywać. I mam nadzieję, że jak większość polityków po roku 89 nie spełni swoich obietnic. Bo raczej opodatkowanie marketów tudzież pomoc frankowiczom ( do tej pory nie mogę zrozumieć z jakiej niby racji, bo idąc tą logiką pomagajmy tym, którzy chcąc coś mieć poszli do kasyna i przegrali... ) nie przyniosą nic poza kolejnym ubytkiem gotówki w naszych portfelach. Rozumiem też, że frankiwicze za lata, w których zarabiali na niskim kursie pieniądze nam oddadzą wtedy ;). ZGROZA ;)



A co do Twojego przekonania Guana o były komunistach którzy kradną.... Ileż to już rządzą nami partie prawicowe wywodzące się z Solidarności ?? No przyznam się że mało kto tak kraj skłócił i rozkradł jak właśnie PiS i PO do kupy z NSZZ Solidarność ( dla przypomnienie PiS i PO to ludzie wywodzący się z takich reliktów jak np. AWS i UW a Ci to potrafili dopiero nakraść ... ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14757

Guest
Nazywanie partii wywodzących się z Solidarności partiami prawicowymi to duże nadużycie. Stanie po przeciwnej stronie do lewicy nie oznacza automatycznie bycia prawicą. W Polsce nie ma prawdziwych partii prawicowych (nie licząc tej nic nie znaczącej drobnicy, którą wszyscy ochrzcili oszołomami).
 

DeletedUser12062

Guest
Nazywanie partii wywodzących się z Solidarności partiami prawicowymi to duże nadużycie. Stanie po przeciwnej stronie do lewicy nie oznacza automatycznie bycia prawicą. W Polsce nie ma prawdziwych partii prawicowych (nie licząc tej nic nie znaczącej drobnicy, którą wszyscy ochrzcili oszołomami).

Nie no oczywiście poleciałem nazewnictwem tak jak słyszymy co sami o sobie myślą ;). Ale to może i lepiej bo skrajna prawica jak i skrajna lewica do niczego dobrego nie prowadzi nigdy ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Co byście tu nie napisali i tak nie mamy nic do powiedzenia :)
 

DeletedUser

Guest
O zgrozo cała śmietanka bełkotu i w większości całkowicie utopijnych poglądów. Gdzieś Ty ich znalazł?? :D. Na pewno nie tędy droga do normalności ;)

To skoro obecni źli, a antysystemowi dla Ciebie to oszołomy (bo tak Ci media powiedziały) to kto Twoim zdaniem jest dobry? Przez takich jak ty Polska zawsze będzie w czarnej du*pie. Jak się nie próbuje tylko papla i czeka aż ktoś to za nas zrobi to ich poglądy zawsze będą utopią. Trzeba po prostu się ruszyć i zacząć działać.

Co byście tu nie napisali i tak nie mamy nic do powiedzenia :)

Możemy coś zmienić jak się zbierzemy. Siłą obecnego systemu jest skłócone społeczeństwo. Zapraszam zainteresowanych na www.1polska.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Nameful napisał:
Dobra to że rządził to każdy wie, ale nie był prezydentem, jego urząd nazywał się inaczej.
Nie, jego urząd nie nazywał się inaczej. Wcześniej pełnił inne funkcje, ale w 1989 i 1990 był najpierw przez 5 miesięcy z hakiem prezydentem PRL, a następnie przez prawie rok prezydentem RP.
 

DeletedUser

Guest
Dobra, to drobniuteńki szczegół. Zmienił nazwę po prostu, a i tak robił to samo.
 

DeletedUser12062

Guest
To skoro obecni źli, a antysystemowi dla Ciebie to oszołomy (bo tak Ci media powiedziały)

Jakie media?? History Chanel czy Eurosport?? Bo innych nie włączam... A w takim razie tym się bardziej przyjrzę... ;P.
Czy Ty możesz łaskawie przestać dopinać innym swoje własne dziwne poglądy i zakończyć insynuacje?? Nie żadne media mi to powiedziały tylko wystarczy wysłuchać co mówi Pan Braun, Mikke i Kukiz ( a miałem okazję wysłuchiwać przez tydzień codziennie ich chorych poglądów, całkowicie nierealnych do spełnienia ). W większości stek głupot i absolutnie idiotyczne propozycje, które skutecznie doprowadzą kraj do ruiny. Pan Cejrowski może i mądrze czasem gada ale lepiej aby siły zużył na programy przyrodnicze a nie polityczne dywagacje.... Senat czy sejm to powinna być Rada Starszych ludzi światłych i wykształconych. Jak na razie w walce z systemem podajesz mi nazwiska kolejnych oszołomów, których poglądy nie wnoszą nic.

Tak swoją drogą, anty systemowi przedstawiciele społeczeństwa, którzy kandydują do systemu ?? :D I sami sobie gałąź, na której zasiądą podetną??
I to nas rzekomo zmanipulowano ;P:p:p:p:p.
 

DeletedUser8110

Guest
Czemu to jest nierealne Twoim zdaniem? Osoby od 1991 do 1997 roku są już pełnoletnie (a takich osób w Polsce jest już bardzo dużo). Ewentualnie po dokładnym sprawdzeniu powiązań politycznych/rodzinnych/koleżeńskich i znajdzie się jeszcze kilka kryteriów (nie chodzi mi o to, że żyli w PRLu) można też włączyć osoby z lat 70, 80.

Pełnoletni obywatele naszego kraju mają początkowo jedynie czynne prawo wyborcze, co znaczy, że mogą głosować i wybierać osoby rządzące naszym Państwem. Innymi słowy - to, że ukończysz 18 lat uprawnia Cie jedynie do głosowania.
Jeśli chodzi o bierne prawo wyborcze, czyli prawo do kandydowania, czy bycia wybranym do rządzenia to już tak łatwo nie jest. Ponieważ WOS miałam już chwilę temu pozwolę sobie zacytować za Wikipedią.
Cenzusy wiekowe obowiązujące w Polsce:
do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw – 18 lat ukończone w dniu wyborów
do Sejmu – 21 lat
do Parlamentu Europejskiego – 21 lat
na urząd wójta, burmistrza i prezydenta miasta – 25 lat
do Senatu – 30 lat
na urząd prezydenta Rzeczypospolitej – 35 lat
I szczerze, to moim zdaniem dobrze, iż takie ograniczenia są postawione. Naprawdę nie chciałabym, żeby nagle w Sejmie czy Senacie pojawiły się osoby z rocznika 1997. Nawet wolałabym, żeby do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich mogli startować dopiero 21-latkowie. Bo bądźmy szczerzy-co o życiu wie osiemnastolatek, który nawet jeszcze liceum/technikum nie skończył?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kiedyś młody człowiek kończył się po 30 ^^

Ja jeszcze chciałam zaznaczyć ze osoby z lat 80 z majątkiem, to głównie mafiozi, jak kogoś obrażam proszę przyjąć słowo głównie jako nie dotyczące was. Więc mafiozi, gangsterzy i inny złodzieje... To mamy zamiast komunistów wybrać?


To wszystko samo się zmieni tak naprawdę, bez walk da sie! Tylko jakoś 25 lat do 50 potrzeba w tej chwili...


I o matko, zgrozo byle nie roczniki 90 w tej chwili do władzy! Taki 97 rocznik! Błagam nie, za 10 lat!
 

DeletedUser12062

Guest
I szczerze, to moim zdaniem dobrze, iż takie ograniczenia są postawione. Naprawdę nie chciałabym, żeby nagle w Sejmie czy Senacie pojawiły się osoby z rocznika 1997. Nawet wolałabym, żeby do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich mogli startować dopiero 21-latkowie. Bo bądźmy szczerzy-co o życiu wie osiemnastolatek, który nawet jeszcze liceum/technikum nie skończył?

Dokładnie... Dowód absolutnie o niczym nie mówi. Zresztą szkoda, że do ważnych stanowisk ostatnio kandydują ludzie z przypadku bez jakiegokolwiek doświadczenia i pojęcia politycznego.
Mamy w tym kraju i na lewicy i na prawicy wielu rozsądnych posłów tylko zamiast promować ich to promuje się jakieś polityczne zera. A potem efekty są jakie są...
 

DeletedUser

Guest
Napisałem od roku 91 do 97, nikt nie kazał brać tylko tych z 97. W tej chwili 21 lat mają roczniki 94, a więc już mogą być wybierany do sejmu. Poza tym nie podałem tylko to jedno kryterium. Doczytajcie do końca.
 

DeletedUser11758

Guest
Jakie media?? History Chanel czy Eurosport?? Bo innych nie włączam... A w takim razie tym się bardziej przyjrzę... ;P.
Czy Ty możesz łaskawie przestać dopinać innym swoje własne dziwne poglądy i zakończyć insynuacje?? Nie żadne media mi to powiedziały tylko wystarczy wysłuchać co mówi Pan Braun, Mikke i Kukiz ( a miałem okazję wysłuchiwać przez tydzień codziennie ich chorych poglądów, całkowicie nierealnych do spełnienia ). W większości stek głupot i absolutnie idiotyczne propozycje, które skutecznie doprowadzą kraj do ruiny. Pan Cejrowski może i mądrze czasem gada ale lepiej aby siły zużył na programy przyrodnicze a nie polityczne dywagacje.... Senat czy sejm to powinna być Rada Starszych ludzi światłych i wykształconych. Jak na razie w walce z systemem podajesz mi nazwiska kolejnych oszołomów, których poglądy nie wnoszą nic.

Tak swoją drogą, anty systemowi przedstawiciele społeczeństwa, którzy kandydują do systemu ?? :D I sami sobie gałąź, na której zasiądą podetną??
I to nas rzekomo zmanipulowano ;P:p:p:p:p.

Braun wielu kwestiach ma rację. Braun ma program wolnorynkowy i chce by obywatele mieli dostęp do broni. Obywatele mają prawo bronić się przed kryminalistami a szczególnie złodziejami bo obecnie marginalna część społeczeństwa ma broń i ten sposób w nocy złodzieje swobodnie okradają domy i napadają na ludzi a przypadku gdy społeczeństwo ma broń to złodzieje nie włamują się do niego bo ryzyko postrzelenia jest wysokie i tak samo ryzyko napadu spada. Teksasie okradanie domów nie występuje a naszym kraju takie przypadki występują często. Będzie bronił Polski przed Żydami Amerykańskimi którzy chcą od Polski pieniędzy i majątków zamordowanych Żydów którzy zostali zamordowani przez Niemców . Żydzi Amerykańscy nic nie zrobili by uratować swoich rodaków bo mogli ich wykupić od Niemców. Ci Żydzi sponsorują antypolonizm . Ten temat jest zakazany. Interesuje wszystko na czym można zarobić . Nie interesują się cmentarzami a wiele z nich jest tragicznym stanie bo nie mogą z nim nic zrobić . Judaizmie cmentarz jest nim cały czas i nie można go zlikwidować. Braun chce by rząd potępił te żądania i zatrzymał propagandę tych Żydów np Gross za antypolonizm powinien mieć zakaz wstępu do Polski . Jego książki to jawny antypolonizm np Wymyślił sobie absurdalną liczbę ofiar Jedwabnego i kreował to na Polską zbrodnie. Niemcy stworzyli Szwadrony Śmierci które mordowały Żydów i zmusiły Polaków do wygnania Żydów na śmierć. Braun chce ekshumować to miejsce by udowodnić że jest to zbrodnia Nazistowska . Badano to miejsce i odkryto że Niemcy zamordowali te osoby bo odkryto pociski Niemieckie. Niemcy mordowali i jest to oczywiste dla mieszkańców tego terenu. Powtarza się antypolonizm że Polacy mordowali Żydów z inspiracji Niemców. Niemcy nakazali Polakom wygnać Żydów i sami podpalili stodołę lub sami to zrobili. Mamy przepraszać za zbrodnie Nazistowskie . Mikke wielu kwestiach gospodarczych ma rację a pozostałych kwestiach wymyśla absurdy i sam zabiera sobie głosy np Chciał strzelać do Górników i porównał ich do złodziei.Kukiz wykreowany przez media. Wszystkie sondaże dawały mu 3 miejsce i jest to dziwne.Braun walczy o to by pozywać za określenie Polskie obozy śmierci. Niemcy cynicznie dla ukrycia swoich zbrodni używają tego określenia . Amerykanie głupota i cynizm . Za to powinni mieć proces. Udają że przepraszają i nadal to robią . Filmy Ida i Pokłosie pomagają w tym . Powstały za publiczne pieniądze . Tych filmach nie ma okupacji Niemieckiej i kreuje się że Polacy mordowali Żydów . Ukrywa się fakty historyczne .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jakie media?? History Chanel czy Eurosport?? Bo innych nie włączam... A w takim razie tym się bardziej przyjrzę... ;P.
Czy Ty możesz łaskawie przestać dopinać innym swoje własne dziwne poglądy i zakończyć insynuacje??

Cały czas tak piszesz, że nie jesteś zmanipulowany i że nie oglądasz telewizji itd, ale Twoje posty mówią coś zupełnie odwrotnego. Nie jesteś tak samo wiarygodny jak i nasi politycy.

Nie żadne media mi to powiedziały tylko wystarczy wysłuchać co mówi Pan Braun, Mikke i Kukiz ( a miałem okazję wysłuchiwać przez tydzień codziennie ich chorych poglądów, całkowicie nierealnych do spełnienia).

W historii wielu było ludzi, których nazywano wariatami i nazywano ich poglądy nierealnymi do zrealizowania, a potem jak je osiągnęli to wychwalano ich w każdym możliwym medium i nazywano naukowcami/politykami/odkrywcami wszech czasów i nagradzano czym się dało. Jak się nie spróbuje, a będzie się mówić że to niemożliwe to rzeczywiście niemożliwe. Jak się poddajesz zanim zaczniesz to nic nie zrobisz. I to jest właśnie chore, a ty który tak mówisz po prostu jesteś leniem i oczekujesz że coś się samo zrobi. Otóż nic się samo nie robi.

W większości stek głupot i absolutnie idiotyczne propozycje, które skutecznie doprowadzą kraj do ruiny.

A Platforma co robi od jakichś 8 lat? Podwyższa podatki, wszczyna kolejne afery, sprzedaje co się da zagranicznym kapitałom powodując, że Polska staje się tylko nazwą, a nic tu nie jest polskie. Następnie przycisza to w mediach głupimi informacjami jak na przykład, że posłanka zjadła sałatkę na sali sejmowej. Sam Komorowski jest zamieszany w wiele ciemnych interesów (afera marszałkowa, fundacja Pro Civili czy chociażby wielka afera SKOK Wołomin), wystarczy poszperać zanim się zacznie takie wnioski wyciągać. Takimi poglądami pozwalasz systemowi niszczyć kraj i jeszcze temu przyklaskujesz, takich jak ty systemowcy kochają nad wyraz mocno.

Pan Cejrowski może i mądrze czasem gada ale lepiej aby siły zużył na programy przyrodnicze a nie polityczne dywagacje...

To że ktoś prowadzi programy przyrodnicze i jeździ po świecie wcale nie znaczy, że tylko do tego się nadaje. W ten sposób ograniczasz ludzkie możliwości.

Senat czy sejm to powinna być Rada Starszych ludzi światłych i wykształconych. Jak na razie w walce z systemem podajesz mi nazwiska kolejnych oszołomów, których poglądy nie wnoszą nic.

A teraz to niby Rada Starszych światłych i wykształconych rządzi? No dobra zgodzę się z tym, że są starsi, ale to tyle. Ponadto nazywając tych których wymieniłem oszołomami pokazujesz tylko jak bardzo ograniczony jesteś i zapoznałeś się tylko z maluteńkim fragmentem tego co chcą zrobić.

Tak swoją drogą, anty systemowi przedstawiciele społeczeństwa, którzy kandydują do systemu ?? :D I sami sobie gałąź, na której zasiądą podetną?? I to nas rzekomo zmanipulowano ;P:p:p:p:p.

Obecnie w systemie władzę mają Ci co tam siedzą. Antysystemowi kandydują tam by móc zdobyć siłę dzięki której będą mogli się systemowi przeciwstawić, bo obecnie nie mają na to uprawnień. I to tyle. Otóż w Twoich oczach wszyscy są chciwi i chcą naszych pieniędzy. Rozumiem to, bo do tej pory tylko tacy nami rządzili, ale musisz zrozumieć, że nie każdy człowiek jest mendą społeczną żerującą na zwykłym szarym obywatelu.
 

DeletedUser12062

Guest
Cały czas tak piszesz, że nie jesteś zmanipulowany i że nie oglądasz telewizji itd, ale Twoje posty mówią coś zupełnie odwrotnego. Nie jesteś tak samo wiarygodny jak i nasi politycy.
Tak... bla bla bla... Bo nie prezentuje poglądów takich jak Ty... Masz makabryczny styl wyrażania własnych opinii o innych :).

Reszty komentować nie warto bo i nie ma czego. Tylko tyle: masz dziwny styl idealizowania własnej osoby i stawiania własnych poglądów ponad wszystkie inne. Nie znasz moich, nie znasz mnie a wygłaszasz dziwne treści. Akurat z poglądami tych panów się zapoznałem i jeśli walka przeciw tym antysystemowym cudotworom w Twoich oczach jest popieraniem przeze mnie systemu to już Twoja sprawa...

Mniej więcej w tym momencie Twojej wypowiedzi: "I to jest właśnie chore, a ty który tak mówisz po prostu jesteś leniem i oczekujesz że coś się samo zrobi" zrozumiałem, że dyskutowanie z Tobą nie ma sensu :D.

--------------------
Jedno tylko jeszcze. Popieranie miernot polityczny skończy się tylko jednym. Podobnie jak w przypadku obecnego Ministra Spraw Zagranicznych będzie to przypominało farsę i kpinę, nieudolne działania ludzi, którzy nie mają pojęcia o zajmowanych stanowiskach....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry