Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser14109

Guest
Jakby dali za 7 i ostatnie zadanie do wyboru ulepszenie, to pewnie byłoby za łatwo?:shame:
 

DeletedUser16730

Guest
Jakby dali za 7 i ostatnie zadanie do wyboru ulepszenie, to pewnie byłoby za łatwo?:shame:

Łatwo tak rozdawać bo nie Twoje, a to są drogie rzecy takie ulepszenia. Myślisz, że Inno je na ulicy znajduje? Przecież muszą od hurtownika nakupić najpierw.
 

DeletedUser19626

Guest
Iście wspaniały ewent. Zadanie 3: zajmij 2 sektory w podpowiedzi "Warunek zostanie także spełniony jeżeli zajmiesz wszystkie sektory mapy kontynentu". Albo ja nie potrafię czytać po polsku albo nie wiem sam... Mam zajęty cały kontynent w modernizmie i nic. Nie zalicza zadania.
 

DeletedUser16730

Guest
Iście wspaniały ewent. Zadanie 3: zajmij 2 sektory w podpowiedzi "Warunek zostanie także spełniony jeżeli zajmiesz wszystkie sektory mapy kontynentu". Albo ja nie potrafię czytać po polsku albo nie wiem sam... Mam zajęty cały kontynent w modernizmie i nic. Nie zalicza zadania.

Czepiasz się drobiazgów. Kontynent - świat... kontynentu - kontynentów. Myślisz, że tak łatwo każdemu sobie kupić książki do edukacji?
Poza tym nie jest napisane o który kontynent chodzi. Ja w postępie mam zrobiony kontynent ze współczesności i też nie o ten chodzi widocznie.
 

DeletedUser19626

Guest
Pomyśleć, że miałem chęć kupić kilka tysięcy diamentów na komplet ulepszonego zestawu ogrodu japońskiego. A tak koniec. Szefowie zza Odry nie będą zadowoleni ;)
 

DeletedUser18754

Guest
Mapę zalicza automatycznie jak ma się zrobioną całą, aż do oceanu.
 

DeletedUser13695

Guest
nie czytalem zadan ale jak bedzie negocjajca terenu lub prowincji to bedzie wielka wtopa. w oceanie sa jak wiadomo 2 surowce ktore nie da sie kupic . Bedac w niskich epokach bez szans zeby takie zadanie zrobic. Juz kilka razy mialem podobny poblem w dziennych zadaniach.
 

DeletedUser7795

Guest
Jak widzę jednym uchem słuchacie a drugim wypuszczacie to co mówimy boście o strzale nie zapomnieli....
 

DeletedUser19581

Guest
Aktualizacja - 24 skrzynki najlepsze już otworzyłem - ZERO ulepszeń ogrodu... To jest śmieszny event.

Edit - w 25 dużej skrzynce dostałem pierwszą część ogrodu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17201

Guest
Jak widzę jednym uchem słuchacie a drugim wypuszczacie to co mówimy boście o strzale nie zapomnieli....
Jak to nie słuchają?? Przecież zawsze była mowa o tym, żeby tę NIEBIESKĄ strzałę zlikwidować! I co? Zlikwidowali!! Przecież nie jest niebieska! :haha::p
 

DeletedUser17272

Guest
po raz pierwszy odkad gram w jakikolwiek event za pierwszym otworzeniem skrzynki nagroda dnia ;)
 

DeletedUser14806

Guest
wqurwiają mnie te wasze zadania z robieniem kilkudziesięciu zadań z kowalami, myślicie że ludzie niemają co robić w zyciu tylko siedzieć i klikać te debilne zadania 5 minutowe?
 

DeletedUser18949

Guest
Lepsze te zadania z kowalami niż zdobywanie prowincji przez negocjacje :/
 

DeletedUser19631

Guest
Pytanie czy to co na BETA serwerze jest później u nas ??

Jeśli tak to dlaczego dodane zostały 2 Wielkie nagrody "Swiątynia Wiedzy" i "Zestaw do Renowacji" i dopiero studnia życzeń i 50 PR itd...

na BETA serwerze od razu jako pierwsza nagroda była studia życzeń.
 

Von Grun

Wicehrabia
Jeżeli w kolejnym evencie będą zadania z sektorami to będę musiał sobie odpuścic, bo w Arktyce wyląduję.
 

DeletedUser14806

Guest
Jeszcze te pieprzone zadania z kowalami unicestwiają szanse z galaxy które i tak juz są marne to jeszcze mi kowali podwójnie teraz zalicza na 5 min! Nosz cur..
 

Atli

Hrabia
A mnie się event bardzo podoba. Pomysł z ulepszeniem ogrodu jest świetny + jak na razie szczęście mi sprzyja:)
 

DeletedUser7795

Guest
@Von Grun gracze będący w niższych epokach, którzy mają odkryte prowincje na mapie Arktyki muszą sobie odpuścić, bo niby jak mają zdobyć promet i orichalcum? Jedynym wyjściem jest iść do przodu z rozwojem.
 
Do góry