Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Jedna świątynia jest gwarantowana, z doświadczenia z testowego mogę powiedzieć, że można wylosować ulepszenia, oczywiście trzeba zacząć od dzwonu, bonusem ulepszenia jest podniesienie budynku do obecnej epoki.

Zadania stosunkowo łatwe, praktycznie robią się same.

 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16965

Guest
czy w zestawie musze mieć wszystko ulepszone zeby dawało bonus ? czy można połączyć część ulepszoną z nie ulepszoną ?
 

DeletedUser19262

Guest
Fajnie, że jest nowy event, ale czemu nie było jakiejś informacji, że będzie godzinna przerwa i wyłączą stronę? Od 15 mam nowe zadanie codzienne i nastawiałam kowali aby skończyć to zadanie i dostać nagrodę i oczywiście stronę wywaliło w kosmos i zmiany się nie zapisały. Jestem wściekła! Tak się nie powinno robić! Uprzedźcie chociaż, że będzie przerwa bo modernizujecie stronę!!!!
 

DeletedUser14806

Guest
Moim zdaniem to jest najlepszy zestaw jaki wymyślono do tej pory w tej grze. Ma wiele atutów i jest nie duży. Pytanie tylko czy te ulepszenia będą wpadać według prawidłowej losowości czy będzie jedyna słuszna losowość uznana przez Inno games i bez kredytu w banku się nie obejdzie :p
 

DeletedUser17523

Guest
Zgodnie z notatką na wiki na becie pojawiało się codziennie inne ulepszenie. Także jest szansa na łatwiejszy łup. Zapowiada się ciekawy event i wielkie wypłacanie pr (linia poboczna).
 

DeletedUser12062

Guest
Nie wiem, może ktoś ma inne odczucia z bety ale ja mam dwa:
1. Bardzo trudno trafić ulepszenie (zdobyłem może ze dwa wydając sporo na skrzynki)
2. Nagrody za otwarte skrzynki (ta główna za zdobyte z nich kwiaty) to jakaś abstrakcja, trzeba otworzyć 13 skrzyń (po 60 każda) aby dostać jedną główną nagrodę.... Tak serio to nie przypominam sobie tak wymagającego Eventu (a wiecie, że w tej kwestii marudny nie jestem ;) ).

Ogólnie to pierwszy Event, który po połowie olałem bo sensu moim zdaniem nie ma ;).
 

DeletedUser14806

Guest
Mechanizm jest prosty, dają nam event z całkiem wypasionymi nagrodami i wrażeniem że będzie można się obłowić niestety jest to tak pomyślane żeby tylko apetyty rosły i wiadomo do czego to dalej zmierza_Cash Baby!
 

DeletedUser12062

Guest
Ja to wszystko rozumiem ;). Być może źle rozegrałem sprawę Eventu, chociaż dziwne bo robiłem jak zwykle. Zobaczymy jak tu będzie ale coś czuję, że zdania nie zmienię, że to jakieś ekstremum ;). Przerost formy nad treścią ;)
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
jeśli jakimś cudem uda mi się zebrać wszystkie ulepszenia, to jakie bonusy da mi ten zestaw na drugim poziomie?
wie ktoś może
 

DeletedUser17523

Guest
Pełen komplet (połączony) na poziomie drugim dostarczy:
- 7 pr
- 10 towarów
- Zadowolenie medali, monety, zaopatrzenie zależnie od epoki.
- 10% do ataku
- 12% do obrony
 

DeletedUser14806

Guest
No to zaszaleli..ale ogólnie pozytywna nagroda ale będzie trudno pewne kompletować te ulepszenia nie wspomne o całym ogrodzie japońskim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18754

Guest
Tak, z zadań dostaje się 2 części zestawu, więc jak ktoś chce tylko ulepszyć stary to troche bez sensu.
 

DeletedUser17201

Guest
(...) bonusem ulepszenia jest podniesienie budynku do obecnej epoki.
To nie jest bonus, tylko kara. Mam ładnie poustawiane budynki, żeby mi robiły surkę z poprzedniej czy wcześniejszych epok - i to psuje całą strategię.
A wiaderek z farbą w inwentarzu już całe stosy, więc jakbym chciała podnieść epokę budynku to i tak mogę.
 

DeletedUser9585

Guest
Czy w ramach eventu będzie szansa na podstawowe wersje budynków? Brakuje mi jednego z zeszłorocznego eventu :|
 
Do góry