Wiosna 2019 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
@rawiel widzisz, za dużo losowości jest w eventach. Niektórzy wydadzą masę diamentów i figę za to mają a ktoś niewielkim wysiłkiem zgarnie masę nagród i to jest właśnie moim zdaniem krzywdzące.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Niektórzy wydadzą masę diamentów i figę za to mają a ktoś niewielkim wysiłkiem zgarnie masę nagród i to jest właśnie moim zdaniem krzywdzące.
Wyobrażam sobie krzyk, gdyby za diamenty można było kupić pewność nagrody. Może lepiej niech zostanie tak, jak jest. :p
Pomijając oczywiście szczególne wydanie probabilistyki wg. Inno ... ;)
 

Von Grun

Wicehrabia
Fakt, teraz dopiero dobrze się przyjrzałem, 5 stawów = 125m. Do zebrania łącznie lekko 8000 lampionów, ładując tylko w najdroższego motyla zrobi się ponad 137m. Wychodzi na to że lepiej ładować w białe, bo druga pagoda to koszt diamentowy nie mały.
Coś te twoje wyliczenia nie teges. Mam 6 z kawałkiem stawów, czyli ponad 150m, ponad 900 lampionów do wykorzystania, a zostało jeszcze 700 lampionów do zebrania.
 

DeletedUser20928

Guest
Nabijacie tylko statystyke :D. Ja ukończyłem 21 zadań i stoje już 2 dzień bo nie moge pokonać armi ani nie mam zasobów na negocjacje plus przeleciałem stawek 2 razy tylko haha :D. Żyje tylko z drzewek które się pojawiają w ciągu dnia :). Mi się gra podoba bo nie wkładam w nią kasy a wy zapewne tak robicie a potem zostajecie z rękom w nocniku :) Złość powinniscie mieć tylko do samego siebie ;)
 

DeletedUser20713

Guest
Nabijacie tylko statystyke :D. Ja ukończyłem 21 zadań i stoje już 2 dzień bo nie moge pokonać armi ani nie mam zasobów na negocjacje plus przeleciałem stawek 2 razy tylko haha :D. Żyje tylko z drzewek które się pojawiają w ciągu dnia :). Mi się gra podoba bo nie wkładam w nią kasy a wy zapewne tak robicie a potem zostajecie z rękom w nocniku :) Złość powinniscie mieć tylko do samego siebie ;)
i przez te dwa dni nie dałeś rady wyprodukować potrzebnych towarów?
 

Von Grun

Wicehrabia
A bonus z tawerny do ataku wziął?
Towarów na targu nie ma?
Jak w 2 tygi zrobiłeś 1/3 zadań to w tydzień pozostałych 2/3 raczej nie zrobisz.
 

OliverJr.

Hrabia
Coś te twoje wyliczenia nie teges. Mam 6 z kawałkiem stawów, czyli ponad 150m, ponad 900 lampionów do wykorzystania, a zostało jeszcze 700 lampionów do zebrania.

Wyliczenia nie uwzględniały drzewek tylko szybkie sprawdzenie czy wystarczy lampionów na granie tylko białymi i ogarnięcie 5 stawów.

A bonus z tawerny do ataku wziął?
Towarów na targu nie ma?
Jak w 2 tygi zrobiłeś 1/3 zadań to w tydzień pozostałych 2/3 raczej nie zrobisz.

Wszystkie zadania można zrobić w 2-3dni jak się ma paczki z PR i sporo kowali w mieście.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20928

Guest
Drogi Panie wiesz na jaką grupę liczy się graczy ? Na tych co grają dla przyjemności i ciekawości i na tych co aby nabijają statystyki i przy okazji udają że są najlepsi we wszystkim. ;)... Wiem że dla was wszystkich jest to ogromny szok że brakuje mi wybranych towarów czy to do negocjacji czy też do wykonywania zadań ;) Ja to widzę hahaha i dlatego mam ubaw po pachy ponieważ może i można wykonać to w ( cytat. W 2 max 3 dni) a potem co ? Gdzie jest ta cała frajda z gry ?

i przez te dwa dni nie dałeś rady wyprodukować potrzebnych towarów?
Duża ilość towaru produkuje się akurat 2 dni hahaha :D. W odpowiedzi na kolejne pytanie to tak nie handluje bo handel idzie jak krew z nosa ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DomLuk

Wójt
To co widzę po wypowiedziach bardzo niesprawiedliwe sam dostałem tylko 2 szt. a a wydałem wszystko co tylko uzbierałem.
No nic taka gra może w innym evencie ja będę miał farta.
 

DeletedUser20713

Guest
Duża ilość towaru produkuje się akurat 2 dni hahaha :D. W odpowiedzi na kolejne pytanie to tak nie handluje bo handel idzie jak krew z nosa ;)
Na upartego z jednej wytwórni w dwa dni jesteś w stanie wyprodukować 60 towarów, a na pewno masz nie jedną, a więcej i produkowałeś je też zanim dostałeś to zadanie, nie wiem więc jakim cudem ciebie nie stać xd, chyba, że dalej jesteś w epoce brązu to wtedy ewentualnie mógłbym to zrozumieć xd, a to jak idzie handel to zależy od ofert jakie dajesz, jeżeli są beznadziejne to twoja wina, jak nie to powinny schodzić w max 2 dni.
 

DeletedUser20928

Guest
I tu Ciebie ogarnie szok napewno :). Jestem we wczesnym średniowieczu i w ciągu wczorajszego 1 dnia ogarnąłem 10 zadań ;). Posiadam tylko te fabryki które dają mi na 2 dni po 30 towarów które mam odblokowane z mapki. I ze 3 zwykle które planuje wywalić bo nie dość że słabo wydajne w opcji max to z braku miejsca nie mogę pozwolić sobie na więcej... A tak to myśle że pod względem zasobów to przygotuje się solidnie do następnego eventu :D Teraz puki co poznaje tą grę i jeszcze wielu rzeczy zapewne nie wiem :)
 

Azulena

Baron
Event jak event, na moim głównym świecie mam Pagodę i uzupełniłam Ogród Japoński.

Z Ogrodu Japońskiego część już schowałam znowu do inwentarza - przez rok zdążyłam zapomnieć, że tego .... hmm... nie można motywować, za to można plądrować.
Już mi jeden taki przypomniał, więc zaraz schowałam to to... poza częściami dającymi obronę.

Ale chciałam o czym innym. ;)
Zachciało mi się założyć eksperymentalne miasto na innym świecie.

Na marginesie: Jak już założyłam i zaczęłam zapraszać do Znajomych, to zobaczyłam, że nie ja pierwsza na to wpadłam.
Widzę tam już dwoje Graczy, ok. miliona punktów, Arki i inne Perły - nadal w epoce Żelaza. Czyli pewnie NIE zrobili badania "Strategia wojskowa". Innymi słowy - amatorzy plądrowania: figa z makiem! :p

Ponieważ założyłam miasto podczas eventu, chciałam wykorzystać ostatnie dni jego trwania i zdobyć coś przydatnego.

No i "wielkie dzięki" temu komuś, kto wpadł na "znakomity" pomysł, na ostatni dzień eventu dać "nagrodę" - Kryjówkę Łotrów.

W epoce Brązu, to oczywiście najbardziej potrzebna rzecz, szczególnie, kiedy się na nią trafia zamiast medali. I do dwa razy!!

Za drugim razem to już przeklęłam pomysłodawcę tej nagrody.
Miałam szansę na rozszerzenie za medale, zamiast tego mam dwa budynki, które postawię do zburzenia. :(

Na głównym świecie, udało mi się jakoś uniknąć tej "nagrody". :p
 

DeletedUser20535

Guest
Event jak event, na moim głównym świecie mam Pagodę i uzupełniłam Ogród Japoński.

Z Ogrodu Japońskiego część już schowałam znowu do inwentarza - przez rok zdążyłam zapomnieć, że tego .... hmm... nie można motywować, za to można plądrować.
Już mi jeden taki przypomniał, więc zaraz schowałam to to... poza częściami dającymi obronę.
Ogród na poziomie 2 daje 7 pr i inne bonusy, to chyba dobrze, ze nie trzeba motywować. Hmm nie dokońca rozumiem Twoje podejście, tarasy też trzymasz w inwentarzu?
 

Azulena

Baron
Ogród na poziomie 2 daje 7 pr i inne bonusy, to chyba dobrze, ze nie trzeba motywować. Hmm nie dokońca rozumiem Twoje podejście, tarasy też trzymasz w inwentarzu?
Jestem kobietą. :p
Starszą panią do tego. Logika męska mnie się nie ima. :p

Nie życzę sobie być okradana z czegokolwiek i kropka. Wolę nie zyskać czegoś tam niż przeżywać to, co przeżywam widząc ten znak "blyskawicy" na MOIM budynku w mieście.

Tu nie ma nic do rozumienia - ten typ tak ma i koniec. ;)
 

DeletedUser20535

Guest
Jestem kobietą. :p
Starszą panią do tego. Logika męska mnie się nie ima. :p

Nie życzę sobie być okradana z czegokolwiek i kropka. Wolę nie zyskać czegoś tam niż przeżywać to, co przeżywam widząc ten znak "blyskawicy" na MOIM budynku w mieście.

Tu nie ma nic do rozumienia - ten typ tak ma i koniec. ;)
Też jestem kobietą. :)
Każdy gra jak lubi, ciekawa byłam tylko powodów, rezygnacji z moim zdaniem najlepszego zestawu :)
 

Von Grun

Wicehrabia
Jestem kobietą. :p
Starszą panią do tego. Logika męska mnie się nie ima. :p

Nie życzę sobie być okradana z czegokolwiek i kropka. Wolę nie zyskać czegoś tam niż przeżywać to, co przeżywam widząc ten znak "blyskawicy" na MOIM budynku w mieście.

Tu nie ma nic do rozumienia - ten typ tak ma i koniec. ;)
A Starsza Pani zdaje sobie sprawę, że staw nishikigoi daje bonus do obrony, dopiero w połączeniu z 3 lub 4 budynkami zestawu japońskiego? Stojąc samopas daje tylko zadowolenie. ;)
 

Azulena

Baron
A Starsza Pani zdaje sobie sprawę, że staw nishikigoi daje bonus do obrony, dopiero w połączeniu z 3 lub 4 budynkami zestawu japońskiego? Stojąc samopas daje tylko zadowolenie. ;)

Zdaje sobie sprawę, zdaje... :/
To była trudna decyzja, zostawić dwa Stawy, ale z dostawionymi dwoma Gongami, Skałą Sakura i Strefą Zen - czyli 3 elementy, które można obrabować. :(
Musiałam się nastawić na to, że kiedyś z pewnością zobaczę ten znienawidzony znak błyskawicy na nich. :(
Złodziej wiele nie zyska, bo one są na bokach, Stawy w środku, żeby miały pełne bonusy - ale to nie zmniejsza przykrości z samego faktu obrabowania.

Wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego do tych facetów (większość rabusiów, nawet tu na Forum ci co chwalą się ile to dziennie zarabiają kradnąc - to faceci) kompletnie nie dociera co naprawdę robią, "używając funkcji gry".
Chyba naprawdę natura obdarzyła kobiety nieporównanie większą dawką empatii - co jest zresztą logiczne, że względu na biologię. Dziecko nie mówi, trzeba odgadywać, czego chce.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Miałbym dla Ciebie wiele rad, jak grać, ale nie potrzebujesz ich, bo wiesz, że Twój sposób gry jest najlepszy dla Ciebie.

Wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego do tych facetów (większość rabusiów, nawet tu na Forum ci co chwalą się ile to dziennie zarabiają kradnąc - to faceci) kompletnie nie dociera co naprawdę robią, "używając funkcji gry".
Bo mogą.
 

DeletedUser222

Guest
Wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego do tych facetów (większość rabusiów, nawet tu na Forum ci co chwalą się ile to dziennie zarabiają kradnąc - to faceci) kompletnie nie dociera co naprawdę robią, "używając funkcji gry".
Dociera. Zdobywają możliwie największą ilość niezbędnych zasobów, używając armii zgodnie z jej przeznaczeniem.
 
Do góry