Wiosna 2019 - komentarze

DeletedUser16965

Guest
ile czasu będzie na zebranie pojawiającego się drzewka ?
 

DeletedUser20919

Guest
Czy w nagrodach będzie możliwość zdobycia budynków lub ulepszeń z zestawu "ogród japoński"?
 

DeletedUser19790

Guest
Pewnie w dwie to można spróbować celować, jak się ma konto zasobniejsze w diamenty. Czy na wiki jest juz może lista zadań?
 

DeletedUser20928

Guest
Szczerze to te zadania czasami dla nowych użytkowników powinny być troche prostsze ponieważ utknąłem w karnawale już przy 14 zadaniu dziennym którego nie byłem w stanie zrealizować ;/... Jak tutaj tak też będzie to niestety nie będę ja czy ktoś inny z począdkujących uczestników miał szans na fajne nagrody...
 

DeletedUser19171

Guest
Wincyj lig, wincyj losowości! :mad:
beznadzieja... Ta gra stacza się się do poziomu rzutu kostką: co ci system wyrzuci - to dostaniesz, nie musisz nawet myśleć... żenada, gdzie tu strategia!?! odechciewa się grać...
 

DeletedUser20928

Guest
Chodziło o pokonanie 2 armi których w żaden sposób z premiami czy to do obrony czy też ataku nie dałem rady. Armia sięgała wyższego poziomu niż tego co ja posiadałem a nie zdążyłem nawet do takiej dojść np ;/
 

kasia2389

Arcyksiążę
Chodziło o pokonanie 2 armi których w żaden sposób z premiami czy to do obrony czy też ataku nie dałem rady. Armia sięgała wyższego poziomu niż tego co ja posiadałem a nie zdążyłem nawet do takiej dojść np ;/
Tam była alternatywa, negocjacje.
Quest 15:

  • Casanova: "Defeat a medium-sized army OR Solve a moderate negotiation"
    Reward: 5 Tickets
 

DeletedUser20928

Guest
No jak byś mi nie powiedziała Kasiu to bym nie wiedział nawet o tym szczerze ;D...!
 

DeletedUser13172

Guest
Czy u kogoś pokazują się drzewka poza miastem do eventu? Jak to jest z nimi?
 

DeletedUser19790

Guest
Drzewka się pojawiają. Nawet miałem ich kilka. Natomiast gra jest dziś dla mnie mało grywalna.
Wejście w perły - czekanie,
wejście w event - czekanie
motywacja znajomych - czekanie
Tawerny to droga przez mękę - czekanie, czekanie i jeszcze raz czekanie czasem tak długo że trzeba odświeżać przeglądarkę.
Przejście na net mobilny, nic nie daje. Co ciekawsze, rano przed 9, wszystko było ok. Może jest za duża frekwencja na serwerach, i te stare serwery postawione na Pentium 3 nie dają rady? Oczywiście to żart, ale zastanawiam się czy nie jest to spowodowane jakąś aktualizacją Chrome.
 

schwimmen

Wójt
dzisiaj strasznie się tnie,
drzewka jeszcze nie widziałem
czy jest gdzieś jakaś ściąga jak skakać żabą aby jak najszybciej dostać się do nagrody głównej(wydając najmniej lampionów)?
 
Do góry