Wiosna 2019 - komentarze

Toudi01

Szlachcic
Po kiego wała są zadania w 2 częściach czyli polowe można zrobić od razu a polowe co 24h największa głupota , skoro chce zrobić wszystkie zadania i mieć święty spokój a nie czekać 24h aby zebrać ileś tam złota :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z Toudim, większej słabizny wymyślić nie można, ale podejrzewam, że to chodzi o jakiś chwyt marketingowy związany z większym popytem na diaxy, żeby dokupić - niecierpliwi po prostu kupią zamiast czekać na kolejne zadanie, bo za kupione/zdobyte lampiony z czasem dostaje się w wielkiej nagrodzie ulepszenie pagody.
 

Toudi01

Szlachcic
Zgadzam się z Toudim, większej słabizny wymyślić nie można, ale podejrzewam, że to chodzi o jakiś chwyt marketingowy związany z większym popytem na diaxy, żeby dokupić - niecierpliwi po prostu kupią zamiast czekać na kolejne zadanie, bo za kupione/zdobyte lampiony z czasem dostaje się w wielkiej nagrodzie ulepszenie pagody.
Wydaje mi się ze ludzie bardziej by wydali diaxy jakby nie mieli skąd lampionów brać bo zadania pokończone to skąd weźmiesz jak tylko za diaxy
 

DeletedUser222

Guest
Brak wapna gdzie traci się aż 5 jednostek nawet za nie trafioną negocjacje i to jest poronione że się traci i tak długo oczekiwane zasoby... A ja nawet nie posiadam ani fabryki wapna ani miejsca a co pomyśleć dopiero o czasie wyprodukowania wystarczającej ilości żeby to ogarnąć :p. Czyli ja wypadam z eventy kolejny raz :)
A co za problem kupić za PRki? Surka z epoki żelaza będzie za półdarmo.
 

ZjemCię

Wójt
Po kiego wała są zadania w 2 częściach czyli polowe można zrobić od razu a polowe co 24h największa głupota , skoro chce zrobić wszystkie zadania i mieć święty spokój a nie czekać 24h aby zebrać ileś tam złota :mad::mad:
Po to żebyś przyszedł co dzień do gry.
Mam rozwiązanie dla Twojego problemu podczas kolejnego eventu - nie rób nic przez prawie cały okres - zacznij na 3 dni przed końcem i będziesz mieć mógł zrobić sobie wszystko niemal od razu i mieć z głowy :)
 

DeletedUser11629

Guest
Drzewka drzewkami ale te nagrody ustalał ktoś chory i to bardzo.Zestawy zmniejszania studni życzeń.Osobiście ich nie mam.One są dla leniuchów,którzy rzadko grają lub boją się farmienia. Taki "gracz nastawia studnie życzeń i świątynie wiedzy i grozy i mówi że on gra.To taki sam "gracz" jak ten od nagród.Jeszcze gorzej jest z fragmentami podobnego g...a.DNO !!!
Studnie i ich zmniejszenia są dla tych, którzy nie narzekają, że ligi są za diamenty. Osobiście przyjelabym że 300 zmniejszen i mogłoby być mało.
 

DeletedUser20713

Guest
Studnie i ich zmniejszenia są dla tych, którzy nie narzekają, że ligi są za diamenty. Osobiście przyjelabym że 300 zmniejszen i mogłoby być mało.
Choć nie bronię tego kolegi, który zdecydowanie był zbyt ostry i przesadza to osobiście uważam, że studnie są bardziej dla farm aniżeli dla głównego świata, ich produkcja z wyjątkiem pr i diamentów jest strasznie słaba, a jednak często są dawane jako lepsza nagroda (tzn mniejsza szansa na trafienie) aniżeli inne trochę bardziej użyteczne rzeczy, choć prawdopodobnie jak już się jest w ostatniej epoce te pewnie nie ma nic lepszego to postawienia, ale to nie jest główny czynnik, który powinien wpływać na ich opinię
 

DeletedUser20936

Guest
Łabędź 12% 38.67
Jeleń 8% 38.75
Szop 13% 39.00
Żyrafa 9% 39.25
Słoń 10% 39.33
Lew 12% 39.50
Kot 12% 42.50
Pies12% 43.00
Lis 10% 44.50
Mysz 10% 55.00
Królik 8% 56.00
Motyl 7% 58
Chce jak najdalej przejsc kto musze wybierac zwierzata z dołu czy z góry,
 

DeletedUser20949

Guest
Ja jeszcze 100 nie trafiłam ale w przedziale 3-50 trochę zebrałam (3/5/20/50 wiem na pewno, że są :) )
 

OliverJr.

Hrabia
Czemu najkorzystniejsze? więcej szans na trafienie nagród dnia, w zamian otrzymujesz większą szanse na nieuzbieranie potrzebnych ulepszeń i niezałapanie się do lepszej ligi
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
Jeśli ktoś chce więcej niż jedną pagodę, powinien skupić się na złotych origami, bo wtedy zaliczy więcej stawów, więc wyższa liga i potrzebne będzie mniej diamentów na brakujące ulepszenia pagody.

Jeśli ktoś celuje w jedną pagodę, to wystarczy mu 5 stawów (3 upy + 3 z zadań). Ligi może olać. I wtedy może wybierać białe origami, żeby mieć więcej losowań i więcej szans na nagrodę dzienną (np. zestaw japoński).

Złote origami mają najniższy koszt 1 metra, białe - najniższy koszt 1 procenta szans.
 

OliverJr.

Hrabia
Fakt, teraz dopiero dobrze się przyjrzałem, 5 stawów = 125m. Do zebrania łącznie lekko 8000 lampionów, ładując tylko w najdroższego motyla zrobi się ponad 137m. Wychodzi na to że lepiej ładować w białe, bo druga pagoda to koszt diamentowy nie mały.
 

hddk

Hrabia
Ogólnie tak, ale złote origami nie gwarantują pełnej drugiej pagody. Jedynie sprawią, że trzeba będzie wydać nieco mniej diamentów.
 

DomLuk

Wójt
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale też długo nie miałem drzewka jak postawiłem budynek eventowy to daje po kilka dziennie.
 

DeletedUser11629

Guest
Choć nie bronię tego kolegi, który zdecydowanie był zbyt ostry i przesadza to osobiście uważam, że studnie są bardziej dla farm aniżeli dla głównego świata, ich produkcja z wyjątkiem pr i diamentów jest strasznie słaba, a jednak często są dawane jako lepsza nagroda (tzn mniejsza szansa na trafienie) aniżeli inne trochę bardziej użyteczne rzeczy, choć prawdopodobnie jak już się jest w ostatniej epoce te pewnie nie ma nic lepszego to postawienia, ale to nie jest główny czynnik, który powinien wpływać na ich opinię
I ko-lega/-leżanka słuszną rację ma - studnie oczywiście, że są dla farm. Cieszą oko i kieszeń na 7 światach, a na głównym pozwalają osiągać złotą ligę bez bólu kupra. O to mnie chodziło :)

A inne, bardziej użyteczne nagrody też się pojawią, oczywiście w zależności od tego, co kto uważa za użyteczne...
 

DeletedUser16627

Guest
Czy aby mieć najwięcej trafień w nagrodę dnia należy wybierać białe origami (bo procent jest najmniejszy, mimo że koszt tego procenta najtańszy)?
 

DeletedUser20928

Guest
Uwielbiam kiedy ktoś zna odpowiedź na każde pytanie naprawdę :)... Nie każdy chce zasilać konto drugiemu człowiekowi za byle co ;). Druga sprawa mam zadanie w którym muszę wybudować budynek kulturowy hmm oczywiście z obecnej lub 2 z poprzedniej... Niestety wybudowałem wszystkie i szczerze nie mam pojęcia dlaczego nie zalicza mi zadania... :/ Wie ktoś dlaczego ? ( Dla dociekliwych ludzi dodam że to chodzi o wiosenne zadanie )
 
Do góry