Wiosna 2019 - komentarze

schwimmen

Wójt

czy jest gdzieś jakaś ściąga jak skakać żabą aby jak najszybciej dostać się do nagrody głównej(wydając najmniej lampionów)?
Wydaje się, że w pierwszym moim poście w tym temacie podałem link.

Dzięki, znalazłem.
Rozumiem, że czym mniej Cost/Distance ratio tym lepiej?

Może nie w temacie, ale jak się cytuje?
 

DeletedUser18364

Guest
0 drzewek wokół miasta. Nie było ich na żadnym świecie. :-(((
 

DeletedUser20273

Guest
Dziś też żadnego drzewka nie było. Na żadnym świecie.
 

DeletedUser18795

Guest
Ja gram na 3 swiatach i mialam tylko 1 drzewko dalo 20lampionow a siostra tez gra na 3 swiatach i rowniez miala 1drzewko ale dalo jej 100lampionow. Z tego co pamietam to w tamtym roku bylo ich duzo a w tym evencie...hmmm
 

DeletedUser17054

Guest
Ja gram na 3 swiatach i mialam tylko 1 drzewko dalo 20lampionow a siostra tez gra na 3 swiatach i rowniez miala 1drzewko ale dalo jej 100lampionow. Z tego co pamietam to w tamtym roku bylo ich duzo a w tym evencie...hmmm
qAQvIrY.png
 

DeletedUser18795

Guest
Dobrze wiedziec ze ze wieksze bo na jednym 20 na na dwoch pozostalych swiatach po 5 lampionow. Ale znam kogos to mial juz 3 drzewka i kurcze w kazdym bylo po 100lampionow... Ach ta losowosc ...ale coz bywa i tak przeciez nie kazdy event musi wychodzic dobrze.
 

DeletedUser19595

Guest
Podsumowując Wasze wypowiedzi, drzewka dają 5, 10, 20, 50 lub 100 lampionów. Osobiście trafiłem 3x10 i 1x20
 

DeletedUser6276

Guest
czyli kolejny nieskończony event 62 zadania w 20 dni. Ludzie czy Wy myślicie, że każdy ma czas 24 h siedzieć na grze ? może lepiej zróbcie event 100 zadań w 3 dni
 

Markiz.

Książę
Sorry, ale czy wy jesteście normalni z tymi drzewkami w waszych miastach? Ziarenka kawy też liczycie zanim wsypiecie do szklanki/kubka/filiżanki?
Pan Lem chyba miał rację z tym internetem
 

DeletedUser20928

Guest
Dopisze że u mnie jeszcze ani jedno drzewko nie pokazało sie również :p... Ale widzę zresztą że nie tylko u mnie :). A jak wspomniałem to utknąłem na zadaniu negocjacji xD. Brak wapna gdzie traci się aż 5 jednostek nawet za nie trafioną negocjacje i to jest poronione że się traci i tak długo oczekiwane zasoby... A ja nawet nie posiadam ani fabryki wapna ani miejsca a co pomyśleć dopiero o czasie wyprodukowania wystarczającej ilości żeby to ogarnąć :p. Czyli ja wypadam z eventy kolejny raz :)
 

DeletedUser19629

Guest
Drzewka drzewkami ale te nagrody ustalał ktoś chory i to bardzo.Zestawy zmniejszania studni życzeń.Osobiście ich nie mam.One są dla leniuchów,którzy rzadko grają lub boją się farmienia. Taki "gracz nastawia studnie życzeń i świątynie wiedzy i grozy i mówi że on gra.To taki sam "gracz" jak ten od nagród.Jeszcze gorzej jest z fragmentami podobnego g...a.DNO !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20550

Guest
No popatrz, ja z chęcią przyjmę z 50 zestawów zmniejszających....
 

DeletedUser19634

Guest
Łabędź 12% 38.67
Jeleń 8% 38.75
Szop 13% 39.00
Żyrafa 9% 39.25
Słoń 10% 39.33
Lew 12% 39.50
Kot 12% 42.50
Pies12% 43.00
Lis 10% 44.50
Mysz 10% 55.00
Królik 8% 56.00
Motyl 7% 58.00

Najlepiej wybierać zwierząt od dołu listy?
Motyl, królik itd...?
 
Do góry